יאללה המלצה כדי שתתעוררו פה קצת

Grand Master G

New member
יאללה המלצה כדי שתתעוררו פה קצת

אני בד"כ לא שומע דאנסהאל\רגאיי בעברית, אבל אני ממש מבסוט עליהם, אז אני אמליץ על אקסום - "מה עם הכסף?", החבר'ה האלה עושים מוזיקה פשוטה וממש כיפית, גם הקליפ של השיר, זה אולי הכי דומה ל-feel של כל הקליפים ביארד שמצולמים בחוץ, בשמש, עם הרחובות והאנשים - קיצר, הם הדבר הכי סבבה שאני שומע כרגע בעברית. אחלה פלואו, אחלה ליריקס - שנון ומצחיק, אחלה וויבז. One Love

Carcass

New member
ביצעו אותו לייב,

ביום שישי האחרון,ביחד עם זבולון דאב ..היה דה בסט..

ב ז ו ק ה

New member
בכיף

Prince Zimboo - I Love J.A. - נראה לי שטבסקו המליץ על זה מקודם אבל בכל זאת אני אחזור על זה גם. פשוט גדול. Matik - Rise & Fall - טיון של בחור אלמוני יחסית במחוזותינו אבל עם פופולריות רבה במיאמי. אמן ממוצא סיני שעושה את זה באחלה סטייל. Morgan Heritage - Rasta Wi Seh - חדש על POLITICS RIDDIM Burro Banton - One For the Money - כבוד לרמי גראמי! סטייל ששורף כל דבר. לסיום: קבלו משהו שינעים לכם את כל הסופ"ש ועוד כמה שבועות אחר כך - אוסף טיונים מעולה וממוקסס של TENOR SAW. כולל כל הלהיטים, ראיונות נדירים עם האמן בהם הוא מספר על השירים וקטעים נדירים מהופעות חיות. פשוט אוסף חובה עם המון המון וויבז שכדאי שיהיה לכל אחד. נערך ע"י HI-FIVA VIAREGGIO. בקיצור פיסת היסטוריה עם המון ערך מוסף שמופצת חינם. תהנו. (תקליקו על המילה תהנו :) )

למעלה