יאללה חידה!!!!

s h i d a n

New member
יאללה חידה!!!!

במה אלפא בלונדי עסק לפני שהוא התפרסם בתור זמר רגאיי???? תנו לראש שלכם לזרום עם זה כי התשובה באמת לא שגרתית...

אלפא אהובי =)

הוא עבד בכל מיני שליחויות כשהוא היה סטודנט, לא? נראה לי במקביל הוא היה מופיע באיזה מועדון מקומי.. יום טוב וחג שמח -כשף!

ברשותך שידן.. גם לי יש חידה עליו..

אממ.. הרי כמו כל הגדולים אלפא בלונדי זה לא שמו המקורי!! מהו שמו של אפלא בלונדי, איתו הוא נולד?? למה הוא שינה לאלפא?? איך הוא הגיע לבלונדי? יאנו מי קרא לו בלונדי ולמה?? שיהיה יום מוצלח!! -כשף!

s h i d a n

New member
קודם כל שייתנו פה ניחושים

וזה לא מה שהתכוונתי... התשובה היא משו הרבה יותר פסיכי

s h i d a n

New member
עזבי אותך

הפורום הזה צריך להשתנות לפורום מסיבות ולא פורום רגאיי, זה לא ניראה כאילו מישהו פה באמת בא לדבר על הרגאיי, על המוזיקה, על הזמרים, על התרבות, הם באים לפה כדאי ליחצן את המסיבות שלהם...אז לא צריך. נסגור ת'פורום וזהוא

מה קרה, זה לא נכון!

יש פה את zeusman שעושה שירשורים לפנים, ומעלה גם חומרים שלו.. כל פעם מישהו בא עם המלצה על שיר או להקה או זמר.. אפשר לעשות איזה פינה בשביל להסביר על ההיסטורים והכל.. אני חושב שהפורום טוב!

Chenipeper

New member
גם אני תומך בלברדורייט

ושידן אני מבין שזה בא מקצת עצבים ואתה צודק לגמרי בקטע הזה אבל אני לא חושב שצריך לסגור ת'פורום הזה...בוא לא נזכיר את זה פשוט נמשיך את הפורום.. שמע זה מאגניב הפינות האלה שאתה פותח כמו על אלפה בלונדי ...אבל לדעתי אנשים לא הגיבו על זה כי אולי הם כמוני לא יודעים את התשובה אתה מבין?.. וזה שיש כאן פירסומים זה לגיטימי לגמרי כי וואלה זה פורום ראגיי ואנשים מחפשים את המסיבות האלה.. בואו נשקיע יותר בכתבות,שאלות,מאמרים וידיעות הראגיי מצידי בכיף אחי אני מוכן לתרום כמה שאפשר בכיף שלי כשאני כאן ...

נו.. יאללה אני איתכם..

גם אם אתם לא יודעים את התשובה- תנחשו!! אף אחד לא יאכל אותכם על זה!! וגם תמיד אפשר לחפש חומר על אותו בן אדם, טאכלס זו המטרה (ללמוד וללמד =)
-כשף!

כן, גם לי אין הרבה מושג על ראגיי..

בגלל זה קניתי את הספר של רוג'ר ספנס, אחרי שאני אמצא את הזמן לקרא(לא יהיה בזמן הקרוב(ספרים, פרוייקטים ועוד סיבה שאני אספר שבוע הבא) אני מבטיח להעלות כתבות ולחוד חידות!

אממ.. מזה קשור אליי??

אני נותנת כל מיני המלצות.. מנסה לנחש במה אלפא עבד.. אפילו פתחתי הודעת **פורים שמח** וכולם מתעלמים :/ יום נעים -כשף!

s h i d a n

New member
לא לא, את לא מבינה

המטרה שלי בפינות האלה זה שאנשים ינחשו וישתתפו, הקטע הוא שאת היחידה, לאף אחד פה לא אכפת מהפינות שאני או גיל שמים... אני כל הזמן שם פה המלצות וחידות כאלה(נכון שרוב החידות הם בקטע הומוריסטי אבך זאת גם דרך לדבר על המוזיקה שאני משקיע את החיים שלי בשבילה), גיל גם שם פה המלצות, פינות וכל מיני דברים כאלה ובקושי מתייחסים, רק כשהוא כותב הודעה כזאת כמו שאני כתבתי פה אז מגיבים לו. ותעשו טובה, תסתכלו שניה על הדף של היום ושל אתמול ושל שילשום, הכל זה פירסומות לאותם מסיבות, יש את הלוח אירועים בשביל זה, שימו את הדברים האלה בלוח אירועים. בפרום צריך להיות דיבורים אך ורק על המוזיקה ועל הזמרים ודיונים שקשורים לרגאיי, לא יחצונים!!!!

Nesta77

New member
Rasta Poue

האלבום שמכיל בתוכו את Jah Glory נקרא Rasta Poue ולא כמו שציינת..
או שזה אלבום אחר שלא הצלחתי למצוא בשומקום..

למעלה