יאסו פוליקרה

אין צלחות

אבל יש פרחים
המון פרחים. בעבר אכן הייתה מעין מסורת של שבירת צלחות אבל היום כבר לא עושים את זה יותר. במקום צלחות זורקים פרחים, שזה לדעתי הרבה יותר נעים ולא מסוכן...

magy

New member
../images/Emo39.gif../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif../images/Emo23.gifבשעה טובה

בהצלחה..... גם אני מחפשת שיר מסויים.....שקשה לי להגות את שמו. אשמח אם אוכל לשמוע אותו. אבל איך מסבירים משהו שלא יודעים את שמו? זו זמרת....והוא לא נמצא ברשימה השמית של האתר היווני שיש לי. של סיגר ....נדמה לי...... אולי עוד יגיע......לכאן.........

bouzouki

New member
תנסי לרשום בעברית מה את שומעת מהשיר

מהפזמון למשל ואם זה בצרוף שם הזמרת אז מאוד יעזור.....

magy

New member
אם אני לא טועה, ואני בטח טועה.

אני שומעת......בפזמון.......... פַּלִיגַסֶנַמֶה שרה אישה, שיר איטי מאד, עצוב מאד........ יפה מאדדדדדדדדד

ואני מצרפת לכאן את מילות השיר

הלני ויטלי-איקרדיימו פליגוסס המן אומרקליס אומרקליס או אנטרופוס המן אונימה דן טולאי המן המן המן אונימה לטו לאי אח אח אח טיגרדיימו פליגוסס מקנס ק פומסה אסי ד מגפס אוט מפונס אפונה מופרזה סקפטס פרלוגה אופוט´ס נפס אסי ד מגפס מקריימו נפיגיס נפיגיס נפיגיס דנטלו קסנה נסדו מונחי נמינו נקלאו נפינו קיאס וינו רמלי סוסטו אה אה אה אה פיסטפסה סטה לוגיסו פופולה מואלגס אסי ד מגפס אוט מפונס פיגה ק ימננ מיננטי יוורס אופוט´ס נפס אפו ד מגפס מקריימו נפיגיס נפיגיס נפיגיס דנטלו קסנה נסדו מונחי נמינו נקלאו נפינו קיאס וינו רמלי סוסטו אה אה אה אה

bouzouki

New member
השיר "תין קארדיאמו פליגוסס"(זה השם)

ופירוש זה "פגעת בליבי"... מבוצע בצורה נפלאה ומרגשת ע"י הלני וויטאלי כמו שאמרת... שלומי סרנגה ביצע את זה ב"חגיגה יוונית" בצורה יפה מאוד..מבחינתי אחד הבצועים הגדולים של סרנגה..! (ואם יש לך דרך כלשהי (ואם תאצרי) לשלוח לי את השיר...אשמח לתאם איתך) יום טוב..

shaiby

New member
יש שיר של אנה ויסי בדיסק "אנטידוטו"

עם "פאלי יסנה מה" בפזמון. אני לא זוכר איכ קוראים לשיר (העטיפה לא פה...)

זניבניב

New member
חריסטו פולי על הרעיון והבצוע

זה עתה חזרתי מטיול ביוון ולא בפעם הראשונה, כבת למשפחה יוצאי סלוניקי,מתה על המוסיקה היוונית, אותה שמעתי בבית כילדה, אלא שאז השכנים צחקו וזלזלו במוסיקה הזו והיום כיף לראות את האשכנזים רוקדים ומנענעיםאת ישבניהם,אלא שאם היו יודעים את משמעות המילים ברוב המקרים לא היה להם חשק לרקוד בכל מקרה נהנית לשמוע ברקע את המוסיקה היוונית וזה האחרון של ישראל 17 נהדר , תודה.

למעלה