יאס ראסטה, חברי פורום יקרים שלום!

JahMighty

New member
יאס ראסטה, חברי פורום יקרים שלום!

אני חייב להודות שזו הפעם הראשונה שאני נתקל בפורום רגאיי של תפוז, שמעתי עליו לא פעם, אבל משום מה נשארתי נאמן תמיד לפורום של וואלה ( חח מין קטע מוזר...) ולאחרונה הצטרף לרשימה גם הפורום החדש של reggae.co.il ! והיום, לשמחתי ...אני גם פה! כבוד גדול לגלות עוד מקום שנותן במה לרגאיי, ורגאיי בלבד.... לאט לאט הרגאיי משתלט ובגדול, הקהל מתרחב והאירועים ניהים מסיבים עם קהל גדול ואיכותי ( כבר אמרתי יפה?בנות- פה מדובר עליכם....) והופעות מדהימות מחו"ל , פשוט חלום...חלום חדש ואהבה חדשה ( שנים אחרונות) שגדל מיום ליום..... ואחרי הודעה "מרגשת" זו ניגש לעניין... דבר ראשון, יש פה חברה רבים שלא רשומים בפורום החדש של פורטל הרגאיי וחבל, כי זה אחלה הזדמנות לאחד את כל ה- reggae lovers.....בפורום החדש יש גם התפקדות של הנרשמים + פלוס תמונה ( אז בכלל זה טוב!) בנוסף, יש חברה שרשומים בשמות חיבה/במה/ שם משתמש שונים בפורומים השונים..והעסק הזה קצת מבלבל... הוסיף עוד דבר אחד בקשר למסיבת השקה בל"ג בעומר: היה פשוט מדהים...הכל! אירוע שאסור לשכוח וכן ירבו...מי שהיה יודע על מה אני מדבר, מי שלא הפסיד בגדול..אבל לא נורא( פעם הבאה!) כבוד גדול למייסדי האתר! (אפיקומן, גלעד, גיל ראסטה) בתקווה להמשך החודשים האחרונים האלה של הרגאיי...פשוט נירונה לכל רגאיי LOVER .... Bless All אמיר פאר, שדה בוקר...( יא מאן, הרגאי גם תוסס בדרום...לא לשכוח את זה!)

yehorasta

New member
איזה כיף לראות אדם נפלא כמוך מהדרום הרחוק ../images/Emo13.gif

ריספקט מאסיבי אמיר!

תודה על התמיכה הרבה! אני אישית ולא מעט אנשים מכאן לידיעתך כבר רשומים בפורומים של פורטל הרגאיי, אני תמיד בעד הפצת הבשורה בכל מקום וגם אני חושב באמת ובתמים שלכל אחד מהפורומים, בכל הפורטלים יש את הייחודיות שלו, מה שעושה את זה ליפה כל כך. מוזמן להישאר גם פה ולתת בנוכחות
BLESS

למעלה