יא התחיל לפני 10 דקות בכאן 11 ח"כ ד"ר אחמד טיבי אצל רוני קובן

אור גינאל

Well-known member
תפור עלייך, ההתחכמויות שלו,,, לך, תהנה , אולי תלמד ממנו עוד איזה קונץ.

אתה יודע למה אתם העדר כאלה מוגבלים כמו למשל קצה? כי אתם נעולים ושליליים.

אני קראתי במהלך השנים ספרים של / על ז'בוטינסקי, בגין, אבו יאיר ועוד...החל ממכתבי יוני ועד פרופ' אלדד (האב וגם הבן) דווקא כי הם רחוקים ממני בהמון מובנים אבל גיליתי גם אנושיות, קז'ואליות, אהבה, רגש ובכללי כרוניקה של חיי היומיום.

לכל אדם יש פנים רבות, עגולות, משתנות ומתעצבות תוך כדי ריצה....אם לא תלמד ולא תיחשף אתה תמשיך לטעות.

אור גינאל

Well-known member

אני קראתי במהלך השנים ספרים של / על ז'בוטינסקי, בגין, אבו יאיר ועוד...החל ממכתבי יוני ועד פרופ' אלדד (האב וגם הבן) דווקא כי הם רחוקים ממני בהמון מובנים אבל גיליתי גם אנושיות, קז'ואליות, אהבה, רגש ובכללי כרוניקה של חיי היומיום.

לכל אדם יש פנים רבות, עגולות, משתנות ומתעצבות תוך כדי ריצה....אם לא תלמד ולא תיחשף אתה תמשיך לטעות.
אם אתה רוצה להבין את התפיסה של הימין כדי להשתלט עליו - נניח כמו מרגל קומוניסטי, רק נניח,,,, - ספרים זה המקום האחרון לחפש אותה שם. או בלהקשיב למה שערבי ישראלי נחמד אומר , זה בערך יהיה כמו שאתה מנסה להפוך יהודי לנוצרי בעזרת קריאה בספרי הקודש, לא שיש מה להשוות לפי הדוגמא שנתת.
המקום שאתה צריך להיות רוב שעות היממה כדי להבין את העיקביות היושר הפתיחות והאנושיות של הימין זה בשוק מחנה יהודה.

שחר 676

Well-known member
מנהל

אתה קראת בכדי להבין איך "האויב" שלך חושב.

למעלה