ידידה שמתחתנת

ג'ולי

New member
בוקר טוב,אשמח לפירושים.
אני בת 39 נשואה +4
כאשר הכרתי את בעלי היו לו המון חברים וידידות.הם היו קבוצה של חבר'ה מהשכונה שבילו המון ביחד.הייתה בחבורה הזאת מישהי שהוא פחות היה איתה בקשר,הוא לא אהב אותה,טען שהיא סכסכנית ורכלנית,כל היום בוחנת ומסתכלת.
לי ולה חוץ משלום שלום לא היה יותר.
עם השנים היא התחזקה וחזרה בתשובה,והיום היא נשואה +.
חלמתי עליה בלילה שהיא מתחתנת.אני וכל המשפחה שלי כולל המשפחה של בעלי (שמכירים אותה ובאים בדרכ לאירועים של החברים של בעלי) באים גם לחתונה.
החתונה היא במקום כמו קולסאום.יש חגיגה גדולה עם המון אנשים,יש זמרים,אני שומעת את השירה שלהם ואני אפילו זוכרת את השיר שהם שרו.
ראיתי בחלום את אמא שלה(שלא ראיתי מימי)שמרימים אותה על כיסא והיא נבהלת.
וראיתי את אבא שלה ז"ל (שגם אותו לא ראיתי מימי)שמח ומאושר,מוקף באנשים.חייבת לציין שבחלום אמא שלה הייתה דומה לה מאוד,ואבא שלה היה ממש נאה,ושוב,לא ראיתי אף אחד מימי.
אשמח לפירוש.אנחנו שנים לא בקשר איתה והיא לא במחשבות שלי.
תודה רבה:)

אלישבע777

Well-known member
שלום ג'ולי,

הפרוש שלי לחתונה של ידידה לשעבר של בעלך

כדי לפרש נכון את חלומך, חסר לי רקע גם על בעלך ועל אירועים שקדמו לחלום.
החברה הזו אינה בחייך, לכן היא עצמה אינה רלבנטית לחייך והחלום עליה הוא השתקפות של ארועים או מחשבות, בחיים שלך. אני מפרשת קצת :"על עיוור" מקווה שזה יצליח לי.

החלום הוא בכללו חלום שמח. הידידה או המכרה הסכסכנית והרכלנית שחזרה בתשובה, שינתה את התנהגותה וזכתה לפרס – להתחתן בחתונה מאוד שמחה, במקום מיוחד, קהל מזומנים גדול, זמרים. כל משפחתך הוזמנה גם! אביה יפה התואר היה מאושר ואימא שלה נבהלה קצת מזה שאותה הרימו על כיסא גבוה.. .

כולם שם האימא והאבא ומשפחתך ואת עצמך ואת מי לא רואים? את הכלה ( ואת החתן), הם כלל לא רלבנטים כי החלום הוא ... עלייך)

גם את רוצה לקבל פרס כזה ולא רק לראות שמחות כמוזמנת. את רוצה שינוי בחיים, שינוי כזה שישמח אותך ואת הסובבים אותך כמו בחתונה. אולי את מייחלת לפרויקט חדש משמח ומרגש כמו חתונה ( הקמת עסק, עבודה חדשה, טיול לחו"ל, ילד נוסף, מעבר דירה, אולי פרס הצטיינות ?) אימא שלך אולי תיבהל קצת אבל היא תעוף גבוה בזכות זה ואביך הוא יהיה מאושר!

אולי זה מבטא גם חששות מסויימים לקראת גיל 40 או תחושת פיצוי על הריקנות שיש לנו כל השנה הזאת וגם עכשו בסגר שלישי וסכנת מגפה, שבגללה אין ארועים משמחים ואת רוצה לשמוח סוף סוף. יתכן שהחתונה מציינת את החיסונים החדשים
( שהורייך יקבלו מן הסתם בקרוב) וזה מצב משמח.

את נוכחת בחתונה ( בשמחה הזאת) אבל החתן חסר. גם בעלך חסר בחלום. יתכן שיש משמעות להיעדרותו בחלום, אבל אין לי מידע על הקשר עם בעלך מכדי שאכתוב על כך פרשנות. את יכולה לחשוב על ההעדרות הזו מהחלום.

אשמח לתגובתך מה מתאים ומה לא ואם יש לך פרשנות נוספת.

ג'ולי

New member
שלום אלישבע.
יש הרבה בפרוש שלך.
אני באמת מחפשת שינוי בחיי,מבחינת עבודה,מבחינת חברות,אפילו מבחינת הקשר עם בעלי.אני באמת מחפשת שיהיה לי שמח בחיים כמו בחלום.
האמת שהיום התקשר אליי מעסיק וקיבל אותי לעבודה שרציתי,אולי החלום בא לסמן גם את זה,שאני התקבל לעבודה החדשה שאני רוצה.

אלישבע777

Well-known member
שלום אלישבע.
יש הרבה בפרוש שלך.
אני באמת מחפשת שינוי בחיי,מבחינת עבודה,מבחינת חברות,אפילו מבחינת הקשר עם בעלי.אני באמת מחפשת שיהיה לי שמח בחיים כמו בחלום.
האמת שהיום התקשר אליי מעסיק וקיבל אותי לעבודה שרציתי,אולי החלום בא לסמן גם את זה,שאני התקבל לעבודה החדשה שאני רוצה.
תודה על התגובה! שתשמעי עוד בשורות טובות!

למעלה