ידידותיי המלאות

ידידותיי המלאות ../images/Emo70.gif

קראתי את כל ההודעות בפורום והרגשתי צורך להגיב..ברשותכן. -שמי יולי הופמן, אני בת 24 ומתגוררת בתל אביב, במשך כל שנות נעוריי נחשבתי לבחורה "שמנה מאוד", כשרצו להחמיא לי על המראה תמיד אמרו "יש לה פנים ממש יפות". התקשתי למצוא בגדים למידתי. כשגדלתי יותר הבנתי שאין מה לעשות.. אני לא צריכה לשקוע ברחמים עצמיים או לבכות על המציאות ה"מרה". החלטתי שאני לוקחת את עצמי בידיים, ועם כמה שזה כלל לא קל - מתחילה לנסות להרזות. פניתי לשומרי משקל וקיבלתי תפריט..אני מוכרחה לציין שזה לא עבד
פניתי לים מקומות, שתיתי ים כדורים ותרופות, וכלום! לא ראיתי תוצאות! ישבתי עם דיאטנית ויחד בנינו תפריט שגם היה מקובל עליי וגם שילב בתוכו את כל הדברים הנחוצים לדיאטה נכונה. במשך שנה וחודשיים ירדתי 34 ק"ג. היום, אני בת 24 כפי שציינתי קודם, מתנשאת לגובה 1.68 ושוקלת 56 ק"ג. רבות מכן יקראו את הודעתי ויגיבו בצורה : "אני שמנה ומאושרת", אך בליבן יוסיפו: "שמנה ומאושרת אך רוצה להיות פחות שמנה ויותר מאושרת".. אם אני הצלחתי כולכן יכולות..
יולי הופמן

maymay

New member
חסה ואושר

קודם כל אני שמחה שהצלחת להגיע לאושר, אני מאד שמחה שהצלחת להוריד הרבה ממשקלך, אבל הפורום הזה הוא רחוק מלהיות פורום דיאטה או תמיכה בשעת הרזייה. דבר אחד הוא להיות בעלים של משקל רב ומוגזם שיכול להוות סיכון, ודבר שני הוא להיות כ5-10 ואולי אפילו 15 ק"ג מעל משקל מומלץ, או בעל אגן רחב או חזה גדול. מרבית האוכלוסיה יקירתי, אינה לובשת מידות 38-40. מרבית האוכלוסיה הנשית נתקלת בהרבה בעיות התאמה במידות : יש לי חברה שבחולצות היא 40 ובמכנס היא 44 – ולהיפך. הפורום הזה לא נועד לעודד אנשים לרזות או לתמוך בהם בתקופת הדיאטה אלא להוות יועץ וממליץ לגבי צורות לבוש, מקומות מומלצים לרכוש בהם בגדים שיפתרו את הבעיה, ומקום לחלוקת טיפים כיצד להתלבש כאשר את מלאה. אני מאמינה (ומוכנה להביא לך עוד 10 עדים ממין זכרי לפחות אם גם הצד הגברי מעניין אותך שיעידו) שאשה עגלגלה עד עגולה מושכת הרבה יותר מרזונת. העובדה שהרזון השתלט על חיינו במשך ה20-30 שנה האחרונות לא הופך אותו לנכון. השומן בגוף האשה הוא חלק מההרכב הפיזיולוגי שלה. אשה נועדה לספק צרכים של שני אנשים באופן בסיסי ולכן אוגרת באופן טבעי יותר שומן – ושוב! עשי את ההבחנה בין שומן שמהווה סכנה לבריאות לבין רמות שומן נורמליות.

maymay

New member
ומלבד זאת ואף יותר חשוב!

האם בתקופה שבה היית הבעלים של 34 ק"ג עודפים לא רצית להיות פצצה? האם הדיאטה ארכה יום או שבוע שבמהלכם יכלת להסתובב "מרושלת" או עם כמה אוהלים לכיסוי? דיאטה, אם בוחרים לעשות אותה (מה שלא תמיד הוא הצעד הנכון), אורכת זמן רב שבמהלכו את יורד ממידה 54 ל52 ל50 ל48 וכן הלאה... גם בתקופה הזאת את זכאית להראות סקסית ופצצית במיוחד, לא? אני חושבת שגם לאנשים שנמצאים במהלך דיאטה או אוהבים את המלאות שבהם מותר להראות כמו שצריך ולא כאילו שמו על עצמם כמה בדים לכיסוי והסוואה. החברה הפכה את אלו שלובשים מ42 ומעלה למוקצים וזה לא מגיע לאף אחד, גם או הוא שמן, מלא או גבוה מאד. במה פשענו שמעצבי האופנה מנדי אותנו מחנויות? אני אגיד לכם במה. בגדים על אנשים רזונים מראים יותר בגד מאשר גוף, מה שדוחף את אישיותכם לפינה ומבליט את הבד של המעצב. אם בזו מסתכמת הבחירה האופנתית שלכם להראות מי אתם, לא נותרלי אלא לנסות לשכנע שזה לא ככה. הבגדים אמורים להיות מותאמים לכם, לא אתם אליהם. ותחשבו על זה, אני הולכת לצהרים שלי

למעלה