ידידות אפלטונית.

ידידות אפלטונית.

יש חיה כזו ? ואם כן,ייתכן שהכלוב הריק בספארי זה הכלוב שלה...? אם לשני אנשים כיף ונעים יחד,והם מבלים זמן ניכר בחברותא,אם מתוך צורך (עבודה,תחביב וכו') ואם מתוך בחירה (בילויים משותפים,מפגשים חברתיים וכד') האם הדבר המתבקש אינו בעצם לקחת את החברות צעד אחד קדימה ? האם היא נישארת כזו רק בגלל שצד אחד מבקש להשאירה כזו,אם מתוך רצון כן ואמיתי,ואם מתוך מחוייבות למערכת זוגית אחרת ? ואילו הצד השני פשוט מחכה בסבלנות לשעת כושר מתאימה ? ולעיתים אף מעודד אותה ? ניתן בכלל לנטרל את המתח המיני בין שני אנשים,או שסופו שייתפרץ איכשהו ובאיזשהו שלב כזה או אחר ? בשעת משבר בזוגיות האחרת,או ברגע של חולשה ? האם זהו בעצם הכר הפורה של מעשי הבגידות למיניהן ? אנשים שכבר חוו סקס משותף,יוכלו לחזור ולהיות ידידים בלבד ? או שמה זו אשליה אופטית ?

תגיד...

זה מה שמעסיק אותך בחג? עכשיו בגילך המופלג נזכרת בשאלות קיטבג הללו? יכולה לספר שאת כל שנות נעוריי העברתי עם חבורת בנים
, שהיוו את חברותיי הטובות ביותר
, אפלטוני לחלוטין. עברנו יחדנו זוגיות של כל אחד מאיתנו עם שלא מהחבורה ובכל זאת נשארנו חברים מאוד טובים. עם השנים הקשר ניתק, לא יודעת בדיוק למה, נראה לי שפשוט הלכנו לכיוונים אחרים ... עם חלק הקשר חודש בשנים האחרונות, זה לא אותו הדבר אבל נחמד מדי פעם. ולגבי השאלה האחרונה שלך - בחיי שהיא מעסיקה אותי בימים האחרונים, אין לי תשובה ...

eyebrrr

New member
פעם

היתה לי יזיזה אפלטונית, כלומר חוץ מהסקס הכל היה אפלטוני.

תלוי את מי שואלים -

לדעתי אישה מסוגלת לידידות אפלטונית עם גבר, מספיק שהוא נורא נחמד/כייף לדבר איתו/הוא מצחיק /מעניין וכו'.. - מבחינתה הידידות יכולה להמשיך מעכשיו ועד עולם. ואילו אצל גבר גם יכולה להתקיים ידידות, אך אני חושבת שתמיד הוא יהיה חייב למצוא את מושא הידידות לפחות בבסיסה - אטרקטיבית פיזית בעיניו, ז"א אני חושבת שישנם גברים מעטים שיתחזקו ידידות עם אישה שהם יוכלו לומר עליה שהיא גם מקסימה וכיף נורא לבלות איתה אך באותו הזמן יחשבו שהיא ממש לא אטרקטיבית. וכמובן שכשגבר נמשך לאישה, וככל שהמשיכה חזקה יותר - כך ישמח אותו לממש אותה אם תווצר סיטואציה מתאימה.

שירלי6

New member
אני חושבת שמאד תלוי בפרסונות.

היה לי בעברי ידיד אפלטוני ובאחת הפעמים באיזה פרץ של שעמום זה נגרר לסקס וחזרנו לידידותינו באין מפריע. אם הסקס הוא סקס נטו, הנאהפיזית בלבד, אין סיבה לשלול ידידות לאחר מכן.

irit 123

New member
עונה לגבי השאלה האחרונה

לגבי כל השאלות אני יכולה לכתוב מגילה של שעות על גבי שעות, לנסח ולמחוק ולנסח ולמחוק. אבל בתכלס? היית רוצה שהבחור שאיתו את יוצאת יהיה בקשר עם בחורה ששכב איתה? לא. אז את תיהיי הגיונית ותנתקי את הקשר, ואתה תהיה עם כבוד כלפי החברה שלך וכלפי הקשר החדש שאתה יוצר ותנתק מגע. כי מה לעשות? פעם אחת שכבתם? רוב הסיכויים שזה ייקרה שוב, היא רבה עם החבר שלה בידיוק, הוא לא מסתדר לו משהו, היא צריכה עזרה עם הרכב וכו' וכו'.... (כמובן שזה תקף גם לצד השני)

יערית

New member
אה?????????????

פעם אחת שכבתם רוב הסיכויים שזה יקרה שוב? מאיפה הבאת את התיזה הזו? ניסיון אישי? אני בת 40 שמרתי על קשרים עם אקסים מהעבר <מי שהיה מוכן לכך> ולא זוכרת שנפלתי למיטה של האקס, במקסימום אוזן קשבת. אלו פחדים מחוסר ביטחון.

יערית

New member
מממממ

מה עקץ אותך? מתיי עליתי עלייך? שתהייה לך שנה נפלאה והתבגרות נעימה!

irit 123

New member
נוו, שוב את הולכת לפינה החמה ההיא?

תגווני קצת. נראה לי שהגיל שלך עושה את שלו
זהו, ייאלה מספיק. קשקשת די והותר, תשחררי.

יערית

New member
אני תמיד בפינה החמה שלי

והגיל..יקירתי אני מכבדת מישהו אחר אחרת הייתי עונה לך ש.. רק תקווי להיות כמוני בגילי, בגילך עדיין לא סיימתי צבא ואחר כך חרשתי עולם, לא מצאתי את עצמי בפורומים מתיימרת להבין מה שאני לא מבינה עדיין ויותר מכל, לא חיפשתי להתבגר במהירות בכדי להרגיש שוויון את ילדה וכדאי שתקלטי את זה שעצם היותך אמא צעירה לא הופך אותך לאדם בוגר, את ילדה בתגובות שלך.

irit 123

New member
../images/Emo254.gif

המרמור על הגיל שלך...עד לפה אני מרגישה אותו. עדיף שתשימי גם ריצרצ' לפה, במקרה שלך זה מאוד יועיל. סתם שתדעי? לא תמיד הכל צריך להיות פרובוקציה אחת גדולה.באמת. והפעם? מניסיון

יערית

New member
קחי לך צידה לדרך

אם כבר החלטת להשקיע מזמנך בגלישה בפורומים ולהיות בלש גשש, לא מכירות ואין כל סיבה שהתגובות שלי אלייך תהיינה אישיות ושלך אליי, כך שברגע שאת או אחר כותבים משהו, זה לא ממש שלך וכל אדם יכול להגיב להודעה הזו כראות עינייו. זו לא פרובוקצייה, התגובות שלך מאד ילדותיות ולא בגלל שאת בת 19, כשאני קוראת אותך אני מתכווצת לי בפינה החמימה שלי ומקווה שהזמן יעשה את שלו ותרחיבי אופקים ותשחררי חבלים. ולגבי הגיל שלי שוב, כשתפגשי אותי יום אחד, מאמינה שתבלעי את הלשון שלך עמוק ביותר ואני אתן לך מכה בגב שלא תחנקי.. אני רחוקה מלהיות ממורמרת מהגיל שלי חחחח. <בכל זאת 19 זה גיל בגרויות לא? מקנאה בך
>

למעלה