ידיד "לשעת צרה"

גלובס

New member
ידיד "לשעת צרה"

יש לי ידיד, כבר כמה שנים. הוא נשוי הרבה שנים, אבל הזוגיות שלו לא מוצלחת, ככה הוא טוען. בכל פעם שלא טוב לו, הוא פונה אלי, מספר, משתף ואני מקשיבה לו כי זה מה שהוא רוצה. לפני כמה חודשים הוא מצא לו מאהבת ופתאום הוא כבר לא פונה אלי, לא מתקשר ואומר שהוא עסוק. אני מתלבטת בקשר לחברות הזו ביננו. לא נוח לי לדעת שאני בשבילו רק כשאין לו מאהבת...

magy

New member
תמצאי

לך גם את, מאהב ואל תפני אליו יותר רק כשכבר לא יהיה לך מאהב שידע לו ויבין לו תעשי לו תו'דבר תחזירי לו!!!!
צריך להזמין את ה"שעלת" שתתן תשובה (קוקי קוקו קקי צדיקות שלי) היא מבינה במצבים מסובכים........חחחחחחחחחחחחחחחח אויייייי השם ישמור........

magy

New member
סטוץ - שמוץ - פלוץ

כולה בגידה קטנה, כתוב בעיתון. כולה סטוץ, הם אומרים שם. לא סוף העולם. האמנם? גם התגובות שם שוות קריאה.........

ענבר.

New member
אני, מאוד מאוד מאוד מאוד

אוהבת כתבות בסגנון שכזה. "רוב הנשים בוגדות כי הן מוצאות אוזן קשבת אצל הגבר האחר, ורוב הגברים בוגדים כי חסר להם מין בבית...." מהכתוב, אני מבינה ש - הגברים, שכל כל כולה רוצים זיון, עושים את עצמם לאוזן קשבת, הנשים נופלות בפח האוזן החסרה להם, ובא לציון גואל. אגב, ברמה אישית, אני גם חושבת שסטוץ זה לא סוף העולם.

magy

New member
פורים עוד רחוק

הכל בגלל אוזני המן? הכתבות מפשטות מאד את הנושא.... אגב, מה זה בדיוק סטוץ? הכל תלוי בהגדרה.....

magy

New member
אילו הייתי גבר....

הייתי מגדירה. קצת קשה לי כאשה.... סטוץ בעיני גבר הוא זיון מקרי.....בלתי מחייב שאינו פוגע במסגרת המשפחתית.....ואינו מסעיר את רגשותיו אלא את גופו בלבד.... למה להגיד גופו? את אבר מינו...... כאשה, ואולי יש נשים כאלו...... סטוץ הוא בדיוק אותו דבר..... אני שואלת....אם אשה יכולה רק להזדיין מבלי לחוש גם רגש נוסף פרט לתשוקה.... ותשובתי : אני מכירה אחת שיכולה. אבל היא לא במסגרת משפחתית..... אצלה כל זיון הוא רק אמצעי להשגת מטרה אחרת זוגיות. ולא חשוב מי הפרטנר. אולי גם הזיון לא חשוב לה..... אלא המטרה ....זוגיות... וכך היא קוראת לזוגיות......אוסף של סטוצים.... אני אישית......לא יכולה "להסטצץ" בלי להרגיש משהו שהוא מעבר לתשוקה.....משהו גדול יותר... שקוראים אותו בקיצור = התאהבות .... ואולי אני טועה........ומפסידה......

ענבר.

New member
טועה ומפסידה

רק את יכולה לתת את התשובה. סטוץ זהה אצל גבר ואישה. ישנם אנשים, משני המינים, ש"מושכים" את הסטוץ מספר שנים, עם אותו בן זוג, ועדיין לא מוכנים להכניס את הסטוץ, תחת ההגדרה - רומן. "האם אישה יכולה להזדיין מבלי לחוש גם רגש נוסף פרט לתשוקה?" - כן. ותשוקה זה המון ! (אני מכירה כמה שכבתה אצלהם התשוקה והם די אומללים). וזה לא רק תשוקה. זה הידיעה שאת מחוזרת, שמישהו רוצה אותך, שהגוף שלך (למרות פגעי הזמן) עדיין עושה טוב לאחר, זה המים הגנובים/מתוקים, זה להתעסק עם עצמך לקראת המפגש (דבר שלפעמים מוזנח בזוגיות הקבועה), זה כל הפרטים הקטנים שמאוגדים במילה תשוקה. אהבה, זה יופי, אבל גם היא נגמרת בשלב כזה או אחר. סטוצים לעולם אינם מתים.
וזה כנראה מה שמחזיק אותנו ערניים.

magy

New member
ובדיוק פה

בא לידי ביטוי ההבדל בין מי שבתוך המערכת ומי שמחוצה לו. השעשוע עובד כשאתה במסגרת.... כמו שכתבת : זה המים הגנובים/מתוקים, כשאתה מחוץ לה.... אתה לא רוצה להיות שעשוע של אף אחד.... אתה מחפש תחנה קבועה... ומי שמאד יצירתי... יכול להפוך את הקשר ל"סטוץ" אחד ארוך ומתמשך רוחש, בועט וסוער ולא מובן מאליו.....אפילו בתוך קשר קבוע ומתמשך. שהגוף שלך (למרות פגעי הזמן) עדיין עושה טוב לאחר לא......... שהגוף שלו יעשה לי טוב........אחר כך נדון הלאה. לא צריך כל הזמן למלמל את המנטרה....:לשרת את האחר ולרצות אותו גם אם זה מחמיא שעדיין רוצים את הגוף שלי..... הא?????.

optimi10

New member
הרבה סיפורי אהבה ,,

נולדו מסטוץ ... גבר כמו אישה לא אומרים לעצמם ,, עכשיו אני הולך לסטוץ ,, מכירים מישהו משוחחים ,, השיחה זורמת ,, ולפעמים גם מתעוררים יצרים ונכנסים למיטה ,, ואז כימיה מסויימת פועלת ,, אם יש את הכימיה המשותפת , ואחר כך גם מוצאים עוד נושאים משותפים .. מתפתח סיפור שלאורך של זמן יכול להפוך לסיפור אהבה .. ומי יודע אפשר גם להגיע ביחד אל הקשת בענן .. ואם אין את הכימיה המשותפת .. זה נשאר בגדר ,, סטוץ!!

optimi10

New member
ערב טוב ,למצבים משתנים

מצרף שיר יפה להשמעה ,,, משנות ה60 "אישה סטן" למרות שבדמיוני אני רואה תמיד אישה ,, כפרח השדה ...

למעלה