יהדות

• פותח הנושא לולולואטאט
  • פורסם בתאריך
ח

חתולתעולם11

Guest
אני יודעת שרב אחד קבע שהאם היולדת היא הקובעת, וכשהוא נפטר - רב אחר קבע שהתורמת היא הקובעת.
לי אישית זה ממש לא משנה.
לא מתכוונת לגייר את הבן שלי, ומקווה מאוד שרגלו לא תדרוך ברבנות לעולם. אני, לפחות, אחנך אותו להתרחק מהגוף המושחת הזה והמעיק הזה.

ח

חתולתעולם11

Guest
אני יודעת שרב אחד קבע שהאם היולדת היא הקובעת, וכשהוא נפטר - רב אחר קבע שהתורמת היא הקובעת.
לי אישית זה ממש לא משנה.
לא מתכוונת לגייר את הבן שלי, ומקווה מאוד שרגלו לא תדרוך ברבנות לעולם. אני, לפחות, אחנך אותו להתרחק מהגוף המושחת הזה והמעיק הזה.

אשרת 1972

New member
הדעה המקובלת היום על ידי מרבית הפוסקים היא שהיהדות נקבעת לפי האם הנושאת , הרב עובדיה סבר שהיהדות היא לפי תורמת הביצית , נדרש גיור לחומרה שאינו מסובך כל כך אבל מחייב הליכים ברבנות , אתם מוזמנים לקרוא שרשורים קודמים בנושא כולל הודעות בנוגע להליכי הדיור לחומרה שבוצעו

ר

רויטל123456789

Guest
העניין הוא שיום אחד הילד/ה יכולים לבצע בדיקת דנא בחיפוש אחר אחאים, ואז ייתכן שהעניין יעלה.

אשרת 1972

New member
אם את יולדת את התינוק מכיוון שאת יהודיה , הגיור הוא גיור לחומרה שהוא הרבה הרבה יותר פשוט מגיור רגיל ומצריך דיון בבית הדין וטבילה ואינו מחייב בדרך כלל התחייבויות שנדרשות בגיור מלא של קטינים , מציעה לך לקרוא הודעות מן העבר בעניין על הורים שעברו את התהליך, אם זה ממש חשוב לך הייתי עושה את זה .

למעלה