יהונתן שנברג היה בערוץ 2!בפרסומת!!

lilo the sexit

New member
יהונתן שנברג היה בערוץ 2!בפרסומת!!

יאאא יהנותן י'חתיך!!! יפה לך ככה קוצים!!! והעגיל החישוק!!!! כפרע עליך איזה חתיך הייתה שם כבר שכחתי איך אתה נירא...
מזל שראיתי את הפרסומת ישר שראו ת'פנים שלך זהיתי שזה אתה!! בגלל זה נעלמתה לנו?! עבדתה עלינו!?

lilo the sexit

New member
כן!!!!!!!!!!!אני מאוהבת מחדש חחח

סתם סתם! תמיד הייתי מאוהבת בו מזל שראיתי ת'פרסומת כמעט שכחתי איך הוא נירא!! יהנותן מצטערת..

בפרסומת למה?

ואגב פרסומות:
מיכאלה (טלי) מופיעה בפרסומת של "מאלט" (בירה שחורה) למי שלא ידע.
מי שמשחקת את נורית (אמא של יעל) מופיעה בפרסומת לתרופות "דרך חיים", היא הכחולה
... חחח וזהו...

lilo the sexit

New member
אז הפרסומת הולכת ככה:

רואים חברות ילדים משחקים סנוקר(הדבר הזה עם השולחן הירוק והכדורים הצבעוניין ש"מרביצים" עם המקלות),ומתוכם יהונתן שנברג,אשה אחת שנראת צעירה נכנסת בלבוש יפה למקום וכולם מסובבים את הראש חוץ מנער אחד יהנותן מסתכל עליה ונדהם לראות איזה אישה יפה הנער מסתובב ורואה אותה ואומר:אמא?!? ואז היא אומרת:מאוחר! ואז היא הולכת איתו ורואים אותה ואותו הולכים לכוון הדלת וזהו... -------------------------------- זה לדבר הזה נירא לי של חנות בגדים משהו עם האות -O בגדול ולא 'דעת..

../images/Emo23.gif גם אני ראיתי

הקטע הוא באתי לכתוב את זה והאינטרנט הדפוק שלי לא עבד!!!!! בעעעע עלייו יונתן חולה עלייך....לאן נעלמת.1ץ1ץ1ץץ1

lilo the sexit

New member
אני מבין הראושנים שראו ת'פרסומת

יעני בבתים..!! כי פרסומות אז קודם כל שמים אותם בבוקר! והיום היתי בבית בבוקר.. וראיתי את זה..

CrazyAngel1

New member
../images/Emo185.gif זה גם היה אתמול בערב כשהיה א

ת מלכת היופי... שם ראיתי את זה...

°°NaTaLi°°

New member
כן ראיתי במלון חחח

ראיתי במלון בטיול חח חברה שלי עושה לי יאא נטלי ראית מי זה? שאלתי מי? היא אומרת לי נו זה מראש גדול? היא: זה עם הפן אני: ריקרדו- יונתן?? היא: כן? היתי עסוקה בכאבים ברגל חחחחחחח

רועיייייייי../images/Emo25.gif כנס....

רועיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי סוף-----סוף.... אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אניאני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
אני אוהבת אותך
רועי...אני אוהבת אותך
... למה אתה לא עונה לי למסרים ?!? ..
... יש'ך יומולדם עוד 21 ימים.... אני לא שוכחת.. (לי יש ב-25.4)!!! מטורפת עליך... מיכלוששששש

למעלה