יובש בנרתיק-דחוף!

יבשה

New member
יובש בנרתיק-דחוף!

הי, אני בת 28, יש לי בן זוג קבוע מזה חודשיים ואנחנו מקיימים יחסי מין באופן תדיר. יחסי המין ביננו נהדרים, אנחנו נהנים מאוד ומדברים על זה בפתיחות. לאחרונה, (הדבר קרה פעמיים) לא הצלחנו לקיים יחסים. הדבר נבע עקב יובש רציני בנרתיק שגרם לכאבים לי ולבן זוגי. הרגשתי מאוד מגורית (נפשית), אני נמשכת איליו מאוד ואין לי כל חשש מקיום יחסים. (יש לציין כי הדבר לא קרה לי מעולם, ובדרך כלל אני מאוד מגורית פיזית (ונפשית). ראוי לציין, כי בימים האחרונים השתמשתי לראשונה בסבון הגייני "פמינה" , כמו כן, סבלתי מדלקת בשתן והייתי מטופלת באנטיביוטיקה (סיימתי אותה לפני המאורע) האם הדברים האלו קשורים? מה ניתן לעשות? ידוע לי על שימוש אפשרי בחומרי סיכה, אך בעבר לא נזקקתי לדברים האלו, ורציתי לדעת מה אולי גרם לשינוי? אני מאוד לחוצה מהעניין, אשמח לתשובה מהירה,

השימוש באנטיביוטיקה הוא שכנראה גרם לך ליובש

כי האנטוביוטיקה גורמת לשינוי של ההפרשות הנרתיקיות ולהרכב שלהם. חכי עוד כמה ימים להבראתך וקרוב לוודאי שהכל יסתדר מאליו

חופ שיה

New member
למה לא להשתמש בחומר סיכה

מדובר בפתרון פשוט ונגיש מאוד מאוד , אז למה לא לבדוק מה קורה כאשר את מקיימת יחסי מין עם חומר סיכה? היובש בנרתיק עלול להגיע לאורך כל חייך מסיבות כאלה ואחרות - כדאי שיהיה חומר סיכה כזה בבית למקרה הצורך. חומר סיכה זה לא קללה או בושה להשתמש , ההיפך, זה יכול לעשות את חיי המין שלך משובחים יותר.

למעלה