יווווו

יווווו

כמה זמן יונתן לא נכנס לפורום.?!!?!?!?!?!?! כבר נגמרו לי האצבעות............! שיכנס כבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! וחוץ מזה אלמה וגור הכי מתמידים...! אני לא אומרת שהשאר לא אבל הם הכי.....! אני מתגעגעת אליכם!!!!!!!!!!!!!!!! תכתבו להם דברים כאן ונעביר להם את העמוד הזה במסר אישי....! נוו ילאה תכתבו להם כמה אנחנו מתגעגעים אליהם!!!!!-אליכם...!

אלמההההההההההה אני הכי מתגעגעת

אלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך ואני מתה שיהיה איזה מפגש של כולם ואז ניפגששששששש אני מתה עלייך הכי הכי הכי הכי בעולםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!
ואאי רזי איזה מדהיםםםםםם יא מוכשרתתתתתתת (חחחח היא באמת מושלמת)

yuviz

New member
ניצלו"ש

אני רושמת מביצפר.. שיעור אורטכניון בחדר מחשבים... ביי זזתי יש לי בוחן עכשיו תאחלו לי בהצלחה!!

חחח יובל!!!

בסוף התחברת לניק ניים שלך? והתנתקת, נכון?! אחרת יכולים לכתוב במקומך מהחדר מחשבים! אני רק ראיתי הודעות ולא התחברתי, היה ממש מצחיק!!!
ובהצלחה בבחון שיהיה לך ביום שלישי.... (דחו לה...)

yuviz

New member
שיטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט

לא התנתקתי!!!! דמטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט טוב אני הולכת עכשיו להחליף ניקקקק ביי

lilo the sexit

New member
אלמה אל תשכחי ש...

אני באה בפסח לתל אביב!! (את גרה שם נכון?! בבקשה תגידי לי שכןן!!!!) אז אם את גרה בת אביב אז תדעי שאני באה בשביל לפגוש אותך בתל אביב ואני יהיה עם חברה של אמא שלי היא גרה בתל אביב ואני אבוא לישון אצלה לילה אחד בחופש פסח ביי בי! מואהה תעני לי!
(הוספתי אותך ב-ICQ)

אני גרה בת"א

ולא ברמת גן... וסתם שאלה: איך הוספת אותי באייסיקיו אם אין לי אייסיקיו? כנראה שאלו מתחזים! אז לא להאמין להם...

lilo the sexit

New member
אבל...

במסרים אז את ואני דיברנו באישיות יעני לא במסר על תגובה בפורום ו...אמרת לי מהכינוי שלך בICQ וכבר ראיתי שיש לי אותך כבר אז נרגעתי כי הבנתי שזאת לא מתחזה ואני אראה לך פרטים אבל לא ת'מספר!-אבל זה ממש חדש כי יכולים איכשהו לגלות!- Company: סדא"ם שולטות!!! Gender: Female אז עשיתי ICQ חדש כי כל פעם לא זכרתי ת'סיסמא אז הוספתי אותך ואת ספיר דרמון(היא נתנה לי את המיספר...) ואלמה יש לי שאלה אלייך- תגידי בהתחלה(אולי זה לא יהיה נעים לך לענות לי על זה ואם לא יהיה לך נעים לענות לי על זה אז אני ממש מצטערת! |עצוב|)אז תגידי בהתחלה כשקיבלת מחזור יעני אז בפעם הראשונה ששמת טמפון זה כאב לך לשבת או לא?! מקווה שזה לא שאלה *מכשילה *מעצבנת *לא טובה *מביכה *מכעיסה או כל דבר אחר...! ------------------------ ובקשר לפגישה עם התל אביב אז את מסכימה שאני אבוא בפסח ושאני אולי יראה אותך בקניון אזריעלי?

faith2

New member
את לא חושבת שקצת הגזמת???

עם השאלה ^חסרת הטקט^ הזאתי?

lilo the sexit

New member
מזה אעלק חסרת טקט?!

למה מזה אמור להיות יעני בדיחה מצחיקה מדליקה או משהו כזה?! פשוט שאלתי והוספתי שאם היא לא רוצה לענות אז היא לא חייבת וחלאס עזבו אותי בשקט בסדר?! אין לי כח לסבול אותכם(חלקחם לא את כולם!)

אוקיי

האיייסיקיו הזה הוא מהמחשב הקודם והחלפתי מחשב אז עכשיו אין לי אייסי... :( ולגבי הטמפון..חח... אני אשמח לענות לך בפרטי (כדי שלא כולם יקראו מה אני אומרת... פאדיחות..) ולגבי עזריאלי, אני גם אענה לך בפרטי אוהבת, אלמה

lilo the sexit

New member
תודה...

סבבה... אמ קצת שכחתי איך לכתוב בפרטי אהה כן עכשיו נזכרתי! טוב תודה תעני לי משם אבל אל תחפשי את כבר תכתבי תגובה..

lilo the sexit

New member
בניתי לך אתר ויש שם פירגונים!!!

תכנסי בבקשה לאתר שבניתי לך!www.lilo.girlz.co.il

yuviz

New member
ואיייייייייי איזה חוצפההההההההה

מצטערת מותק אבל זה לא עניינך ולא אני או אלמה או אפחד מהפורום רוצה לדבר על עניינים כאלו.. ומותק יש פה בנים! אז תתחילי להרגיע...

lilo the sexit

New member
תרגיעי את מאמי שלי!

למה מה הבעיות שלך אה?! כתבתי שאם זה מביך מכעיס או עוד כל מיני דברים שמונעים מימנה לענות לי אז בסדר! לא אמרתי לה שאני מצווה עליה שתענה לי! אז תורידי פיוז ומהר מאמי ביי לך! (עצה-לכי תשימי ת'ראש בוואקום!)

למעלה