יוחזרו הבלגנים לאלתר

malganis

New member
יוחזרו הבלגנים לאלתר ../images/Emo70.gif

נגמרו 8 ימי אישפוז. יש שבר בשתי עצמות השוק, שבר בחוליה בצוואר, ושבר בשורש כף היד. יש כאבים בכל מיני מקומות בגוף. אבל יש חיים וזה הרבה יותר חשוב. (אפילו לא שריטה קטנה אחת, תודה לאלפינסטאר..) עכשיו שיקום של שבועות עד חודשים ותקוות לחזרה לשיגרה וכמה שיותר מהר. סליחה שנעלמתי, למי שזה היה חסר לו
תודה ענקית כגודל הכאבים שהיו מנת חלקי והתפוגגו עם האהבה הרבה שקיבלתי מכל כך הרבה מחברי הפורום. (יצא מסורבל אבל אני מתרגש אז מותר לי.) יש תמונות ואולי גם מחשבות לא כל כך מגובשות לגבי מה היה שם ועד כמה הייתי טמבל מטומטם שברור לו לחלוטין שזה היה מצב שבו הראש לא היה במקום. והמחיר כבד. תודה ענקית לכל כך הרבה מיכם.

Treker

New member
שימו לב../images/Emo70.gif

גם בכניסה לחדר ניתוח דניאל שלנו לא מוותרת על המיגונים

DannielR

New member
אתה יודע איזה מסוכן היום להכנס לחדר

ניתוח בלי מעיל ממוגן?

M O R M

New member
תגיד תגיד יש לך אונדה?

החלמה מהירה ובכיף. כל הכבוד על ניהול מצב חרום ותכנון תאונה מקצועי. אני בהחלט משוכנע שמעט מאוד רוכבים יכולים לבצע במצב זה החלטות מהירות ונכונות כל כך שמנעו פגיעה קשה יותר. כל הכבוד על רכיבה למופת עם מיגונים איכותיים : מגפי רכיבה אלפינסטארס איכותיים ונהדרים. מכנס ומעיל אלפינסטארס ממוגנים היטב. כפפות איכות חזקות. מיגונים קשיחים שספגו חלק ניכר מהמכה. אם כבר טמבלון לעשות תאונה אז לפחות ממוגן כמו שכתוב בספרים. הלוואי שכל רוכבי הדו"ג ירכבו כמוך , יתאמנו כמוך , וימגנו את עצמם כל כך יפה. לגבי ניהול התאונה עצמה מרגע ש"הוחלט" על ידי מע"צ איזור מותר לחיפוף תיקון הכביש: א. בצעת החלטות חשובות ונכונות. ב. וותרת על האופנוע לטובת בלימת החבטה- מעולה ונכון. המון בריאות והחלמה מהירה. מהנוטש הסדרתי...

Treker

New member
../images/Emo24.gif זהו../images/Emo35.gif הפסיכיאטר שיחרר אותך

סוף סוף
תרגיש טוב אחשלו.

למעלה