יוכנס מאיר לתוכניות הלימודים-קבוצה בפייסבוק

משמרותי

New member
הלו,אין לכם דעה?מחשבה?../images/Emo2.gif

אינכם חושבים שיש ללמוד/ללמד את מאיר במערכת החינוך?

כמו שמלמדים היום?

לא תודה... תראה, כל דבר שמלמדים בכפייה - לא נלמד! באמת שלא הייתי רוצה שמישהו יחשף לתכנים והשירים באופן שישעמם אותו ורק ירחיק אותו ממאיר!!!!!! לא כל מורה לשירה/ספרות/עיברית, יידע איך ללמד מאיר.... כוונתך חיובית וטובה, אבל לדעתי לא בתוכנית הלימודים הרישמית, אלא כשיעורי בחירה אולי...(וזאת עד שכל מערכת החינוך תעבור שינוי מהפכני) ואגב, ישנם כבר לא מעט מורים שעושים את זה על דעת עצמם..וכך זה הכי נכון בעייני... כבר הגיעו אלינו לא מעט קבוצות נוער ואפילו מביה"ס לתיאטרון...שישבו ושמעו וראו...

משמרותי

New member
מסכים אתך

אני לא יודע איך מלמדים היום. בוודאי שלא רוצה שמאיר יילמד בכפיה ובנוסח שמוגג ציין,וישחק עד דק... עצם הכנסת מאיר כאופציה לימודית זה כבר מהפכה חיונכית,והאפשרות לבחירה רשמית של המורים,דבר שמהווה הכרה ממלכתית מוחלטת במאיר,לזאת התכוונתי... וכמובן הפצה יותר רחבה של מאיר....

מוגג

New member
יש לי דעה וגם מחשבה

אבל אין לי פייסבוק. אין לי צורך במצרך הבלתי נחוץ הזה. אין צורך גם להכניס את מאיר אריאל למערכת. קיומו הבריא מחוץ למערכת רק הולך וגדל פורח ועולה תלמודו נשנה בפיות תלמידיו וכל יום מצטרפים עוד חסידים לשיריו. אל תפקירוהו במערכת אל תתנו לשיני הדעת של מטחנות הציוּנים לנגוס בו ולכווצו לכדי קרא נמק הדגם הדבק.

Rainy day woman

New member
הצטרפתי-

והנני שם. כל שנות התיכון שלי ניסיתי לגרום לרפורמה בעניין, אבל איפה, מורות אטומות ומערכת מסורבלת. ע"ע מקרה יונה וולך שהתרחש לפני חודש. בסוף נכנסתי עם זה בדלת האחורית, כשאת הבגרות בחיבור עשיתי על "ירושלים של ברזל" (וקיבלתי את הציון הגבוהה בשכבה. קטעים עם מערכת החינוך). משמרותי- אתה נהדר ותבורך פעילותך.

למעלה