יולינוער!!!!כל הכיף מתחיל ביומראשון

The vishi

New member
יולינוער!!!!כל הכיף מתחיל ביומראשון

ביום ראשון מסיבת פתיחת הקיץ ערב להקות צעירות בתוך מרכז הנוער[מאחורי הבמה]!-2.7 ועוד המון דברים כיפיים אחרים:שידורי משחקי המונדיאל במשחי ענק,לילה לבן,ערב שנטי,הקרנות סרטים,מופע סטאנד-אפ,מסיבת סיום יולי,ערב ישראלי. זולה ענקית עם שש-בש,ג'אגלינג,פינג-פונג,בליארד! בקיצור *רק* כיף!

The vishi

New member
קורה נו..

כתבתי מליון הודעות,מותרלטעות לפעמים

badboy3919

New member
משחי? הולי שיט וישי!...

טוב נו, בגלל שאת חמודה אני מוותר לך :) חחח...

badboy3919

New member
באמת המון זמן, ויש לי גם בשורות

אנשים יקרים, מי שמכיר אותי מהימים הראשונים של הפורום או שהכיר אותי מאוחר יותר, יודע שהייתי פעיל פה המון זמן והשקעתי המון בפורום,אבל אז קרה אותו מקרה מצער ששינה במידה מסויימת את היחס שלי לפורום (לא משהו אישי, פשוט החשק לכתוב ירד במקום שאתה כל כך משקיע בו ועוד שדבר כזה קורה לך), נכון שלא נפגעתי אישית מאותו אדם אבל הפגיעה הייתה בכולנו ואני הרגשתי חלק מכל הסיפור. בקיצור ולעניין, אולי קצת יפתיע אתכם בתור אחד שנראה כמו כפר סבאי מושבע, אבל רציתי להודיע לכם שאני עוזב את כפר סבא אחרי כמעט 10 שנים ועובר לגור בבאר שבע, כן, זה נשמע ממש רחוק ולא קשור אבל אני מסתכל על הצדדים החיוביים בכל העניין. בכל מקרה, רציתי להגיד תודה לאנשים שהיו פה ברגעים היותר טובים והפחות טובים ובעיקר למנהל עומרי שהקים את הפורום וכמובן למנהלת התותחית שגרמה לפורום הזה להיות מה שהוא היום. מי שירצה לשמור על קשר, אני תמיד אהיה זמין במסרים אישיים או באיי סי קיו 118618535 ואני אשמח לדבר עם כל אחד ואחת מכם. בריאן.

ba r2 0 1 0

New member
בריאן../images/Emo70.gif

אני בטוח ששקלת את המעבר והוא נכון מצדך
אתה תרמת המון לפורום במהלך שלוש (וקצת) שנות קיומו ואני (ואני בטוח שגם כל שאר הכותבים שמכירים אותך מאז) מעריך אותך המון על זה
דאגת כל הזמן לכתוב בפורום, להעלות נושאים חדשים ודיונים חדשים, עמוקים, עניינים ומעניינים. בקיצור... השקעת בפורום המון ממך. ואני ממש מבין אותך עם מה שקרה. אנשים כמוהו מקומם בבית כלא-וזה איפה שהוא נמצא עכשיו/יהיה לאחר המשפט. אני מקווה שכבר שכחת מזה. כל הקטע לא שווה את זה שתרגיש ככה. אז שוב... המון המון
על כל מה שתרמת לפורום
שיהיה לך המון המון
במקום מגורך החדש ובדרכך החדשה
אני מקווה שתכנס לפעמים לראות ולהתעדכן מה קורה וגם תכתוב מדיי פעם
. בר

chuti

New member
איזה מספר אייסיקיו מוזר יש לך ../images/Emo4.gif

Double U

New member
וואו!

זה בטח קשה (לא?), אבל בכל אופן: תודה על כל ההשקעה שלך בפורום ובהצלחה בהמשך דרכך

ba r2 0 1 0

New member
מה באמת ההית מעדיף... שהפועל כפ"ס

יירדו ליגה כדי שתוכל לראות אותם משחקים בב"ש או כמו עכשיו שיישארו?

ba r2 0 1 0

New member
*היית

זאת דרך אגב טעות בהקלדה אני לא חושב שכותבים את זה ככה

badboy3919

New member
בטח שישארו, אני אשאר אוהד שלהם

בלי קשר למקום שאני גר בו.

Super Chuly

New member
בריאן

המון המון בהצלחה בבאר שבע (אני בטוהח שכולם פה מרשים לך בכל זאת לבוא לבקר מדי פעם), ושמור על עצמך! ליהי :)

למעלה