יולי נוער-ערב ישראלי(אירוע סיום )

יולי נוער-ערב ישראלי(אירוע סיום )

ביום שלישי 18.7.2006יהיה ערב ישראלי במרכז הנוער(ברחוב דוד אלעזר 3-מאחורי הבמה המרכזית ) מהשעה 20:00 בתוכנית:
מסיבת ריקודים עברית(עם DJ)
קריוקי
הופעת סטנדאפ(אבי נוסבאום)
הקרנת סרט קאלט עברי וכמובן שהזולה וגם הביליארד והפינג פונג יהיו פתוחים והכל בחינם!!!!!!!!!!!!!!!!

Frgr

New member
ביזיון

למרכז הנוער העירוני, שממשיך לשמוח ולעשות אירועים למרות מה שקורה בצפון הארץ. באשכול הקודם דובר על חוסר טאקט, זה מה שאפשר להגיד על האירוע הזה.

לרועי,

המצב בצפון באמת לא כל כך טוב אבל אי אפשר לעצור את שגרת החיים בגלל זה.

כן בואו נשחק לידיים

של כל אלו שרוצים לרעתינו ונפסיק לשמוח. מה שכן אני חושבת שאפשר להזמין אנשים מהצפון לאירוע, לעשות להם קצת שמח. שווה להתייעץ עם המארגנים

ba r2 0 1 0

New member
רעיון מצויין../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif גם בכתוביות של

ערוץ 10 כתוב שעיריית כפר-סבא מזמינה את תושבי הצפון להתגורר בבתי תושבי העיר (וםורסם הטלפון של העירייה). אולי באמת אפשר לדבר עם המארגנים, ואם כן (ואני מאמין שהם ישמחו) שידברו עם העירייה, כי הרי התושבים שבאים, מגיעים לפה דרך הטלפון של העירייה...

Frgr

New member
תקראו את הכתבה הזאת בבקשה:

http://zone.walla.co.il/?w=//941152 ותבינו פחות או יותר למה אני אומר את זה.

קראתי ואני עדיין בדעתי

זה לא נכון להגיד שכאן ממשיכים לחגוג, אנשים מזמינים את תושבי הצפון לבתיהם, העירייה למשל הזמינה ילדים ומשפחות לעיר לפעילויות שיש כאן. אבל איפה שאפשר לחיות חייבים להמשיך.

ba r2 0 1 0

New member
גם אני../images/Emo45.gif

ליבנו עם תושבי הצפון ואנחנו מנסים לעזור להם כמה שיותר, אבל אין שום סיבה שאנחנו נעצור את החיים שלנו. פשוט אין סיבה לכך... הקטיושות בצפון, אז למה שגם פה לא יחיו? (שאלה רטורית-לא צריך לענות...
)

Adidason326655

New member
רועי יא טיפש!

סתם יא בלונדי, מה אתה בוכה שלא הביאו את מוניקה סקס בשבוע הנוער?!

למעלה