יום אהבה שמחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

יום אהבה שמחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח יום אהבה שמח לופ יווווווווווווווו
חחח יצא טיפלה ארוך לא?

המתנה שקניתי לחברה שלי ליום האהבה..

בתור מתנה ליום האהבה נפרדתי מחברה שלי עכשיו אני חופשי כמו פרפר ואף אחד לא יעצור אותי !!!

יאאאאאא איזה זבל ../images/Emo70.gif

איזה חראאא
עכשיו כל פעם שיהיה יום האהבה או מישהו יידבר עליו, היא תזכור איך שנפרדת ממנה
איזה חרא
לא יכולת לחכות קצת

איזה קקות אתם (חארות) ../images/Emo70.gif

לא יכולתם לחכות קצת
הייתם חייבים לעשות את זה דווקא ביום האהבה
איזה מגעילים

חחחחח

נועיתוש מיי לאב יום אהבה שמח גם לך!!! אני מקווה שעד שנה הבאה אני כבר יחגוג עם אדם
ולא יהיה רווקה זקנה! חחח בכל זאת, עד אז- happy v. day לכווווולם!

כנסו כנסו כולם מהר.........

מה כל אחת אומרת לא יפה לא יפה נגמרה ביני ובינה האהבה אז חלאס מספיק כמה אפשר לחיות בשקר עדיף להיות בלי חברה מאשר להיות עם מישהי בלי אהבה ונטלי את צודקת אני פרפר בכל מצב גם עם חברה וגם בלי אבל שיש חברה אני נאמן זה ההבדל

אבל יכולת לחכות עוד יום אחד ../images/Emo70.gif

כלום לא בוער
יום-יומיים היו מספיקים כדי שהיא לא תזכור את הפרידה שלכם כל פעם שיידברו על חג האהבה
זה נורא מגעיל
בלי קשר שנגמרה האהבה

Meitar Rojas

New member
את מדברת כאילו הם היו נשואים 10 שנה

ויש להם 15 ילדים ה-16 בדרך..כולה נפרד ממנה ביום אהבה..יהיה לה עוד חברים..תאמיני לי שזה יעבור לה

the blak angel

New member
חחחחחחח....אני שמחה בשבילך!!!!!!!!!

מקווה שעשית את הדבר הנכון...!!!!!!!!!!!!

אושרי לא יפה!ונועה......

גם לך יום האהבה שמח האהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמחהאהבה שמח חח משו כזה....

בר אני כועסת... כנסי...

את רווקה זקנה? את?????????????? בואנה את כוסית יא מושמת בטח את רווקה עכשיו כי כול הבנים רצים אחרייך ומחזרים אחרייך וכול כך קשה לך במי לבחור אז את רווקה אבל לא לאורך זמן!!! כ ו ס י ת ! ! !

למעלה