יום אהבה שמח

ממש לא רציניים אתם ואתן. ולנטיין בקבוצת אהבה , גם אם אסורה ואף אחד ואחת לא מוציאים מילה?

אז שיהיה לכולן וכולם יום אהבה רומנטי, בעיקר עם בן הזוג החוקי וגם עם האסורה/ה. אני מאחל לכולם הרבה אהבה וסקס טוב. שלי יגיע מחר.....

דקל נור*

Well-known member
ממש לא רציניים אתם ואתן. ולנטיין בקבוצת אהבה , גם אם אסורה ואף אחד ואחת לא מוציאים מילה?

אז שיהיה לכולן וכולם יום אהבה רומנטי, בעיקר עם בן הזוג החוקי וגם עם האסורה/ה. אני מאחל לכולם הרבה אהבה וסקס טוב. שלי יגיע מחר.....
בעלי ביקש ממני למצוא איזו סדנת טנטרה להערב. לא היה לי זמן לזה. אין לי סבלנות לטנטרה. מעדיפה ביקור אצל רופא שיניים. מה רע לשבת בבית עם נשנושים ואלכוהול ולראות סדרה טובה? או לחילופין - יש רעיונות לבילוי אחר נחמד הערב עם החוקי/ית?

בעלי ביקש ממני למצוא איזו סדנת טנטרה להערב. לא היה לי זמן לזה. אין לי סבלנות לטנטרה. מעדיפה ביקור אצל רופא שיניים. מה רע לשבת בבית עם נשנושים ואלכוהול ולראות סדרה טובה? או לחילופין - יש רעיונות לבילוי אחר נחמד הערב עם החוקי/ית?
בדרך כלל אנחנו הולכים למסעדה טובה ואולי גם מלון. השנה קנינו אוכל טוב, נפתח בקבוק יין, זה מה שיש....

פיקניק במיטה

Yakir4179

Well-known member

חג האהבה שלנו זה בטו באב חג האהבה לעם היהודי,בירכתי וקיבלתי איחולים מחברים הלא יהודעם ומחול!
בשבילי ולנטיין תמיד היה הפנינג נחמד בקניונים!

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל

אז בעלי היקר הכין לי הפתעה..הזמין חשפן ומכין ארוחה טובה,יין ומוזיקה.
אני אלבש כנראה חצאית או שימלה בלי כלום מתחת כי ככה הוא אוהב..הוא גם אוהב את המבט השובב שלי .כזה שמזמין/ולא..כזה שגורם לו...
יום אהבה שמח..תהנו באשר אתם. |לב| |לבכחול|;-)

אז בעלי היקר הכין לי הפתעה..הזמין חשפן ומכין ארוחה טובה,יין ומוזיקה.
אני אלבש כנראה חצאית או שימלה בלי כלום מתחת כי ככה הוא אוהב..הוא גם אוהב את המבט השובב שלי .כזה שמזמין/ולא..כזה שגורם לו...
יום אהבה שמח..תהנו באשר אתם. |לב| |לבכחול|;-)
כמה שאני מקנא בחשפן....

למעלה