יום הולדת לשרונה
|פרח

בוני101

New member
יום הולדת לשרונה ../images/Emo141.gif../images/Emo65.gif|פרח

במוצאי שבת תחגגי את יום הולדתך (ה- 21 ?) החל ב 27-10 . על מנת שחלילה לא אפספס , אני מקדים במצווה מחבקך חזק . ועוד יותר חזק ומאחל לך Bon Anniversaire השיר הנ"ל של שרל אזנבור יפה עד דמעות . פליז "מגי" מצאי אותו . בידידות בוני

maxima

New member
שרוה יומולדת שמח...|בלו../images/Emo141.gif../images/Emo39.gif

הגשמת משאלות שפע אושר בריאות ואהבה

שילה1

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo141.gifלשרונה...

שגדלה בשנה. מי ייתן ותגשמנה כל שאיפותייך..

לשרונהה ../images/Emo49.gif ליום הולדתך.

מזל עקרב. ביום שישי הבא אצלי. איזה כיף מקבלים מתנות.....

magy

New member
יום הולדת שמח - שרל הקטן

בריל ....פלייאר. נא להכנס......... תוך דקות השיר ברמקולים...............

magy

New member
מי שמצליח לשמוע.....נא להרים אצבע

את הכי טובה.....

magy

New member
עוד סוכריה...........

להכנס לאתר......(המשך משרל אזנבור............. http://www.dweller.com/musicofjd.html לבחור את השיר ........... Annie´s Song (2:58) מקבלים RealAudio (לא מצליח הקיצור בעכבר ימני........ רמקולים, וכעת להקשיב לג´ון דנבר.....בשיר מטריף.....

פפוש4

New member
יום הולדת לשרונה !!!

היא "סוגרת" עשרים ושמונה לא אדע חיוכייך ברוב תום לי תרמוזנה מה זאת לי אילך ואיכה זה תהין לי .......להאמין הרבה מאלנים של שנות אושר ...שמחה... עושר..ו...כושר ......מ.י.....מ.י

magy

New member
באמת יש יום הולדת לשרונה?

חשבתי שמישהו כותב על בתו........הקטנה........ מזלללללללללללל טובבבבבבבבבבבבבב שרונושששששששששששששש

Sודית

New member
מזל טוב...יחי העקרביות....

אני רואה שיש כאן הרבה.... גם אני....עוד שבועיים וקצת. סודית בעקיצונת קטנטונת

שרונה אנחנו הייקים לא מאחלים../images/Emo77.gif

מזל טוב לפני הזמן ,אבל היות ובטח עבר התאריך העברי ,אני מאחלת לך כל טוב והרבה מזל . גם לבתי שני יש יום הולדת ב27/10 ,בכורתי

דניאלה1311

Active member
מנהל
לאור האינפלציה בספרדים אני שמחה לדעת שיש פה עוד ייקיות, אולי נכתוב אנחנו בגרמנית, שירים אנני מכירה לצערי, ואז לא נרגיש מקופחות? הלו!!!!!!!! יש פה עוד יקים או משהו קרוב אליהם? אנחנו מקימות את ארגון היקים בפורום 50+ .

למעלה