יום הולדת ל........

sapir161

New member
יום הולדת ל........

היום יום הולדת היום יום הולדת היום יום הולדת ליגאל!!!!!!! חחחחחחחחחחח......... יגאללל!! מזלל טוב מאמייייי!!!!! שרשרו לפה ברכות יום הולדת

גוגייייייייייייי מזל"ט נשמה שלייייי

מזל"ט!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חולה עליך נשמה שליייייי!!!!!! מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה עד אין סוף

sapir161

New member
חחחחחחחחחח הילושש

גם אני רוצה נשיקות!!!!! חחחחחח סתם.. חולה עלליייךךךךךךך פצצצונננתתת

sapir161

New member
גם אני רוצה ברכה!!!

יגאל! מזל טוב שתחייה עד 120 שניות... 1,2,3,4,5,6,....... חחחחחחחחחח סתם.. אממ.. אושר, עושר בריאות חחח... אהבה...... ומאחלת את כל מה שאני מאחלת לעצמי!!!!! LOVE YOU ספירושש!!

ספו'ש חולה עליךךךךךךךךך

מוואה אחד לא מספיק לך אז הינההה מיליון ושתיים{באותו העת שזה יגיע גם ליגאל ולכל השאר החמנודים...אבל הכי הכי לספיר... אז הינה... מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה מוואה ..... ועוד אחת מיוחדת לספו'שית הנמשה שלי מוואה !!! ה י ל ה

אני לא יודע לברך

אבל...... מזל טובבבבבבבבבבבבבב אחייייי!!!! עד 120!!!1 זהו זה כל מה שאני יודע.... חחח כבר בירכתי אותך אתמול בצ'אט חחחח

למעלה