יום הנוער רעננה

יום הנוער רעננה

זה השבוע השלישי בו מתפרסמת מודעה בעיתון "על השרון" על יום הנוער 2006 ברעננה. (אפשר לראות בעמוד 82). הארוע יתקיים ביום חמישי ה-5.10.06 בין השעות 18:00 עד 23:00 באמפי פארק רעננה. עלות הכניסה 30 ש"ח בקניית כרטיס מראש. 40 ש"ח קניית כרטיס ביום הארוע. (נשמע שהעירייה רוצה לעשות קצת קופה על הארוע). מה הולך להיות שם? הופעה של עברי לידר, כוכבי כוב נולד 4, סינרגיה, דפנה והעוגיות, להקות נוער, דוכני ארגוני נוער, דוכני אומנים ואוכל. הדבר שהכי מאכזב מבחינתי הוא שלמעלה רשום המחלקה לנוער. כך שהעירייה בפרונט ולא מועצת הנוער שלהם. מצד שני זה מוערך שהעירייה משקיעה כך בנוער. לא כל פרוייקט לנוער חייב להעשות ע"י נוער. בכל אופן, הארוע נשמע מדהים! מה גם שהדברים שמאכזבים אותי תמיד קשורים להתנהלות ולא לדברים שרואים על פני השטח. כל שמי שרוצה ללכת- שיהנה!! אני בטוח שיהיה נפלא.

ba r2 0 1 0

New member
אממ...

כל הכבוד לעיריית רעננה שמפיקה כזה אירוע לנוער... למרות שהיה קצת יותר יפה אם הם היו מתאמצים קצת להשיג יותר חסויות ולהציע את האירוע בחינם לנוער שלהם או לפחות בסכום קטן יותר... כי בכל זאת בטוח שהעלויות עם כל כך הרבה אמנים גבוהות... ולמרות זאת, בתור עירייה, לא היה צריך להיות להם כל כך קשה למצוא חסויות לאירוע בסדר גודל כזה... ו... מועצת הנוער העירונית שלהם בכלל שותפה לזה? או שזו רק העירייה? לא יודע... שאני כותב את ההודעה יש לי הרגשה כזאת... כאילו הם (וזה נראה לי יותר העירייה) לא עושים את האירוע במיוחד, כאילו ממש ממש בשביל הנוער שלהם... הם גם לוקחים הרבה כסף שנראה שהם רוצים להרוויח (ועוד המקום של האמפי שלהם), גם משקיעים הרבה בפרסום בעל השרון שזה של כל האיזור (אמרת שזאת מודעה לא כתבה) ועולה הרבה לפרסם שם... אבל זאת הרגשה ולא דיעה, יכול להיות מאוד שזה לא נכון... לא יודע למה יצא לי לכתוב את זה... אני מקווה בשבילם שהמועצה שם שותפה ענפה לכל התהליך, כי זה חשוב. זה חשוב שהנוער הוא זה שייתן את הטון ויעלה את כל הנושאים לנוער. אבל כמובן חשובה תמיכה מהעירייה. מכאן: שניהם חשובים בפני עצמם-אבל חובה את שניהם. העירייה שעושה דברים לנוער שנוחים לה ושהיא יודעת, בלי להתייעץ עם הנוער, זה לא תמיד שווה. ומועצה שלא מקבלת תמיכה מהעירייה שלה, זה יהיה לה מאוד קשה. אז אני מקווה בשבילם באמת שהם הפיקו את כל העניין בשיתוף פעולה, והכניסו שם אלמנטים שחשובים להם... שיהיה בכיף
(באסה אני בא להסתכל בלוח שנה שלי באיזה יום זה יוצא ומעביר את הדף של ספטמבר ומגלה שהוא האחרון ואין אוקטובר... חחח ואין לי כוח לחפש עכשיו... לא נורא...
).

licky

New member
שלום

יש לי שאלה... איפה תנועות הנוער בכל היום הזה?? ואני מסכים עם מי שאמר שהטון חייב להיות על ידי הנוער ולא על ידי העירייה מכמה סיבות: 1. היצירה העצמית. יום הנוער בשביל להיות משמעותי לבני הנוער בעיר חייב להיות מאורגן על ידי הנוער ולא על ידי מחלקת הנוער שספק התייעצה עם איזה 4 נערים בקשר לאיזה זמר להביא.... 2. יותר אנשים יבואו אם זה יבוא מהנוער...זה ידוע שלנו יש יותר שכנוע על עצמנו ולא למבוגרים...

למעלה