יום הנוער!2005!

יום הנוער!2005!../images/Emo168.gif

כמה שאלות: אז איך היה? איזה מופע הכי אהבתם? איך היה המופע של עברי? מרוצים/מאוכזבים [כמובן אם אתם מאוכזבים למה?] כמה מילות למועצת הנוער? טוב בכל מקרה אני אענה אז איך היה? חלום! היה כל כך כיף
איזה מופע/ים הכי אהבתם? טארבין להקה כה שולטת!! דני דין ואילן בבילאן היה ממש חבל"ז כמה טוב כמה טוב. איך היה המופע של עברי? לא רציתי לראות וגם חזרתי יחסית מוקדם [כפי שאתם רואים ע"פי כתיבת הודעה זו
] מרוצים/מאוכזבים [כמובן אם אתם מאוכזבים למה?] מרוצהההה!! מאוד מרוצה!! כמה מילות למועצת הנוער? כל הכבוד המשיכו כך! ח"ח על העבודה שלכם.

היה אחלה!!

באמת היה אחלה!! כול הכבוד!!!! לא נשארתי לעברי לא הרגשתי טוב...בעע אבל כול השאר היה מציון!!

chuti

New member
אממ

אז איך היה? היה ממש כיף.. כמעט כל כפר סבא היו איזה מופע הכי אהבתם? האמת שלא הייתי הרבה זמן אבל אהבתי את דני דין איך היה המופע של עברי? לא ראיתי :( אמרו לי שמונה אבל בתשע וחצי הוא אפילו לא חשב לעלות.. הוא בכלל הגיע?? מרוצים/מאוכזבים [כמובן אם אתם מאוכזבים למה?] מרוצים ומאוכזבים!!! מאוכזבים כי לא היה את הראל סקעת ,סאבלימינל והצל.. אני אישית לא אוהבת את עברי לידר כמה מילות למועצת הנוער? היה שווה תודה!!! היה לי מאוד כיף ואני מקווה שיהיה בהרבה יותר כיף בפעם הבאה ! תודה :)

nofar17

New member
אבל אני ..

שחור ותימני! כל כפר סבא היו. היה פסדר. קצת משעמם. קבלו ח"ח (:)

Double U

New member
תשובות:

אז איך היה? כיף
איזה מופע הכי אהבתם? ראיתי רק את של עברי
. איך היה המופע של עברי? נחמד. מרוצים/מאוכזבים [כמובן אם אתם מאוכזבים למה?]? לא מאוכזב. כמה מילים למועצת הנוער? כל הכבוד על הארגון וההשקעה באירוע המדהים הזה. המשיכו כך

ba r2 0 1 0

New member
היה ש=ו=ו=ה../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif../images/Emo106.gif../images/Emo47.gif../images/Emo125.gif

היה פשוט נהדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדר
היו מופעים מצויינים ! הכי אהבתי את של עברי! חחחחח היה מקסים!!!! בקשר למועצת הנוער: אין עליכם
כבר אין מילים! כמה פעמים אפשר להגיד כל הכבוד
חחחח
באמת ממש כל הכבוד (חחחח
) ותמשיכו ככה! היה נהדר! דרך אגב עדי ראיתי אותך מצלם מהבמה (לא צילמת אותי... לא יפה!)
תעלה תתמונות לפורום! אז זהו.... היה מצויין.... חבל שנגמר.... ובשנה הבאה שירי מיימון! חחחח

badboy3919

New member
טוב אני רואה שהקדימו אותי...אז

אני חייב להגיד שהיה פשוט מטורף...באמת..היו כל כך הרבה אנים,היה כל כך טוב,המוזיקה,אוכל,רעש וכיף בעיקר. אני חייב ח\להגיד באמת כל הכבוד על הארגון של מועצת הנוער ונציג שלהם עדי שהוא כאן בפורום.

הייי... מה שלומכם?

טוב, אני הייתי אחת מהמנחים שלכם
מקווה שנהניתם... אני וגיא רצינו שיהיה לכם הכי טוב שאפשר! אז שינו לנו קצת לוחות זמנים בדקה ה-90 (3 דק' לפני העליה לבמה) אבל הסתדרנו... הייתי ממש לחוצה בהתחלה אבל גיא היה מלך! מגיע לו פורום מעריצים
ועברי הוא כזה בחור נחמד... תמשיכו להנות! ריטה.

ריטה את מלכה!

זאת ליאור, לא יודעת אם את זוכרת, בכל אופן הייתם מצוינים. ותמסרי לגיא שהוא הכי מהמם בעולם!

Musi© Gi®l

New member
היה ממש ממש ממש ממש ממש

טוב
ההופעה של עברי לידר
פשוט ענק!!!!!!! שווה ביותר
ח"ח עצבני למועצת הנוער על האירגון של האירוע

shirly adda

New member
לא הייתי הרבה זמן.....

אבל הייתי במופע של עברי לידר והיה ממש יפה!!!!!! חבל שהבמה לא קצת יותר גבוהה למה לא ראינו כמעט כלום..... (=

Double U

New member
הוא שר יחסית הרבה שירים:||

לפני בערך שנה וחצי הייתי בהפנינג נוער כשלהקת "הדורבנים" התארחה והם שרו בקושי חצי מכמות השירים שעברי לידר שר שלשום.

היה מעולה!!

אמנם הייתי רק חצי שעה, כי הייתי חייב לעוף, אבל היה מעולה!!!, ח"ח למוצעת הנוער!

היו לי פדיחות בגללך:)

ידיד שלי אמר לי על אחד מהאנשים ברחבה שזה אתה, אז באתי לאיש הזה ואמרתי לו שלום ולא היה לו מושג על מה אני מדברת:)

נו ליאור... על באמת שלא התכוונתי

ליאור, ככה את הולכת ומספרת לכולם מה שקורה אצלינו בבית?
בחיי שחשבתי שעומרי, מנהל הפורום, הוא מישהו שאני מכיר. גם אני הייתי בהלם שאני לא מכיר אותו והבחור שחשבתי שזה הוא - זה לא הוא. בראשי חשבתי: כמה עומרי כבר יש בעולם?! אז מסתבר שמספיק כדי שאני אטעה
אז כמו שזה הביך אותך כך זה הביך גם אותי. אבל נראה לי שיצאנו מזה באלגנטיות, לא? בקיצור מאוד נהנתי להיות איתך בהפנינג !!!!

Hadarmitt

New member
היה ממש ממש כיף =]

רוב הזמן סתם הסתובבתי בין האנשים... אבל בהופעה של עברי ממש ממש היה כיף!! אין עליו P:

למעלה