יום העצמאות- סיכום

יום העצמאות- סיכום

איך עבר עליכם החג? מה עשיתם מעניין בחג? איפה הייתם בחג? שלכם, אמיר

ronko

New member
הדורבנים ושירי - שליטה!!! ../images/Emo8.gif

ההופעות של שירי מימון והדורבנים היו סבבה!!! הבוזוקי לא דיבר אליי כל כך למרות שהיה נחמד והביצוע של להקת פידבק לשיר של הדורבנים היה אחלה! הסתובבתי ביום העצמאות עם מצלמת וידאו וצילמתי את ההופעות של הדורבנים ושירי. הבטחתי לכמה שאני אעלה וידאו. אחרי שאני אעלה (שעתיים של וידאו לערוך!) אותו אני אתן לינק. אחרי כפר סבא הייתי ברעננה אבל זה פורום של כפר סבא אז יסלחו לי תושבי רעננה
רונקו

ronko

New member
ככה זה נראה

הקהל: http://aycu31.webshots.com/image/12990/2001774833502927785_rs.jpg זיקוק ענק: http://aycu23.webshots.com/image/16262/2001793471812612451_rs.jpg גילוי נאות: שתי התמונות הנ"ל מיום העצמאות של לפני שנה דווקא אבל ככה בערך זה היה אתמול. צילמתי רק וידאו והרחבה הייתה חשוכה נורא. ראו רק את הבמה (גם בקושי) אז זה לצורך מה שנקרא אילוסטרציה
רונקו

היה נהדר, א-ב-ל... ../images/Emo166.gif ../images/Emo165.gif ../images/Emo104.gif

הכי נהנתי בעולם להיות בכפר סבא! כבר שנתיים שלא חגגתי בעיר. שנה שעברה הייתי בתל אביב ולפני שנתיים בצבא. ועל באמת שאני מרגיש שיש שיפור בארגון של האירוע הזה. שירי מימון- מדהימה! חוץ מזה שהייתי בטוח שהיא תופיע יותר מאוחר ... ובגלל זה פספסתי חצי מההופעה שלה
הדורבנים- להקה שפשוט בנויה לאירועים כאלה. יודעים לעשות שמח
להקת "פלייבק", טוב, לפחות ככה חשבתי שקוראים להם בהתחלה. מסתבר ששמם הוא "פידבק"- היו חמודים מאוד. שרים אחלה. קיצר- היו מיליון אנשים. הכרתי בערך חצי מהם. זה מה שאני הכי אוהב בלחגוג בעיר. הייתי המום שכשנגמרה החגיגה הסתכלתי על השעון והשעה הייתה 1:30 . ?!?! . למה סיימו כל כך מוקדם את האירועים?!?! אז נסעתי לתל אביב לחגוג עד אור הבוקר. דרך אגב- מי זה המנחה של האירוע? ומאיפה הביאו אותו?

תמונה- הבמה המרשימה בכפר סבא

אני מוכרח לציין שהשנה הבמה הייתה נראת מדהים!

תמונה - להקת הדורבנים

טוב, איכות זו לא מילת המפתח בשרשור התמונות הזה
אבל השתדלתי מאוד לצלם תמונות מהאירוע. וכל תמונה הייתה כהה מידי. שנה הבאה צריך להשקיע יותר על תאורה :)

איחור ענקי אבל...

השנה החגיגות היו מעולות בהשוואה לשנה שעברה. שירי מימון נתנה את כולה בבמה. מהדורבנים פחות התלהבתי. ריקודי ההורה היו ממש חמודים והלהקה הדתית האלה היו אחלה!! אה ופידבק,ענקיים. [בחיים לא כתבתי בעילגות כזאת]. מקווה שהם יתעלו על החגיגות המצוינות האלה גם ב60

בהחלט היה מושקע השנה

גם אירועי יום הזיכרון וגם אירועי יום העצמאות. הרגיש לי כמו הבמות של תל אביב.

למעלה