יום ושעה לצ'אט נ-ק-ב-ע-ו!

יום ושעה לצ'אט נ-ק-ב-ע-ו!

כולם לבוא לא לפספס יום רביעי (עוד יומיים שלמים להודיע לכולם) אחרי הפרק של ראש גדול כלומר ב- 5:40!!!! לללאא לפספס!!!!!!!!!!!!!!! בבקשה שהשחקנים יכתבו ויאשרו שהם יהיו אחרת זה לא יהייה שווה כלום בלעדיהם (!!!!) אז בקיצקץ למרות שאני אמרתי את זה כבר מליון פעם אני אגיד את זה מיליון ואחת -לא לפספס!!

Dark faith

New member
יונתן...

אני בעד שתפעיל מצלמה
טוב, אני בעקרון עובדת עד 6...אני אבקש שישחררו אותי בדיוק בשש- אני יעלה על האוטו ואטוס לבית! אם זה באמת יהיה בחמש וארבעים- על אחריותכם!!!! לא לעזוב אחריי 20 דקות
חכו לי!!!!

Dark faith

New member
לא לא לא....בואו נעשה את זה אחריי..

הפרק של השידור החוזר....בבקשה!!!!
בשמונה

עוד דבר חשוב בקשר לצ'אט

כבר הודעתי לכולם והם אמרו שהם יבואו!!!! אבל עוד דבר חשוב אחד זה באיזה חדר נהייה.... אז אל תדאגו אני יפתח חדר ראש גדול, והשחקנים יהיו שם וגם אתם!!!

Dark faith

New member
למה?

יש את החדר של הפורום- שיש בו גם אפשרות ל4 מצלמות....ככה מי שרוצה מהשחקנים יפעיל את המצלמה....

shanel13

New member
כנסו דחוףףף...

תגידו היום יש פגישה עם השחקנים בצט או שלא?

Ben LeVi 232

New member
כמו שסופר מודל 2004 כבר הודיעה

הצ'אט יהיה ביום רביעי ב 17:40 אחרי הפרק. כולם מוזמנים

יואו אני ממש מקווה שאני אוכל

אתן יודעים שאני עסוק (בפעם האלף כבר) בחזרות ממש כלללל יום - כל היום. אם אני אספיק להגיע ולא אפול למיטה אני אכנס

Masha4ka

New member
רק היום ראיתי אותך בקליפ של מאמאמיה

טוחנים את הקליפ הזה כבר איזה מלא זמן ביס ורק היום שמתי לב שאתה שם... יש לך עסק עם ילדה דפוקה ביותר...

תוספת לגור...

גם אני לא סגור על יום רביעי הזה.. אם נוכל להעביר את זה לערב- תבורכו ואם לא... כרגיל שבוע הבא אני בא...

a y o o s h

New member
אולי אני לא חשובה כמו השחקנים,אבל..

גם אני כמו גור ורועי לא ממש יכולה ביום רביעי בשעה הזאת.. (נולד לי בן דוד יש לו ברית ביום הזה בין השעות האלה! מזל טוב לייי! חחח) בכל אופן, אני אודה לכם אם תעבירו את ה"מפגש הוירטואלי" ליום אחר או שעה אחרת.... תודה רבה מראש!

למעלה