יום חגה

Ras Arbel

New member
יום חגה

שלום ויום טוב. רק רציתי לברך את כולם ביום טוב. הרי היום הוא יום חגה של הדמוקרטיה. אם אתם מצביעים ואם לאו, היום לכל אחד יש היום קצת יותר כח מביום אחר. ללכת להצביע זו כמובן מימוש הזכות והחובה הדמוקרטית. לא ללכת - גם הוא מימוש הדמוקרטיה בצורה מסוימת. מה שחשוב הוא - לא להשאר אדישים. אם בחרתם לא לקום ולהצביע תנסו לחשוב למה בדיוק - אם זה בגלל עצלנות אתם פרזיטים. אם זה בגלל מחאה זה כבר יותר טוב. הראסטות האדוקים בג'מייקה אומרים me nuh deal wid politricks שזו אמירה חזקה ומשמעותית (רק חבל שהדוסים האנטי ציוניים במדינתנו לא חושבים כך ואחוזי ההצבעה שלהם הם באופן מוזר 120%....) אני די בטוח שראסטות אחרים בעולם דווקא כן מצביעים. ותמיד תמיד צריך לזכור שהראסטה מאמינים בשיוויון זכויות, חופש, איכות הסביבה, זכויות אדם, עישון גנג'ה ודברים שפה בארץ מקושרים לקבוצות הירוקים ולשמאל. אז אם בחרתם כן ללכת ולהשפיע - תחשבו למה אתם הכי מתחברים בתוך הלב ולא מה שאמרו לכם בבית. ההורים שלנו טועים כל כך הרבה פעמים למה שהם ידעו מה נכון בבחירות? לפני שאתם מכניסים את הפתק תחשבו על העניים של ארצנו ומי יטפל בהם, תחשבו על איכות הסביבה המדורדרת ומי ינקה פה, תחשבו על כל הזקנים בלי קצבאות וכל אותם שהפסידו את הפנסיה, תחשבו על כל המשפחות החד הוריות שסובלות, תזכרו בכל אותם המושחתים מהשנים האחרונות ואיך הם שדדו אותנו לאור יום והכי הכי הכי חשבו תחשבו על השלום. כי השלום הוא הדבר הכי חשוב לנו. השלום יוכל לקדם את כל המזרח התיכון למקום יפה וטוב יותר. אז תלכו עם האמת הפנימית שלכם ותנסו להשפיע כדי לעשות את המדינה הזאת למשהו יותר טוב. שיהיה לכולללללללם יום טוב ומבורך אהבה אחת, ראס ארבל

יום חג הדמוקרטיה שמייח!!!!!

תודה על הברכות-- ראס ארבל!!!!! אני גם רוצה לברך את כולכם!! שיהיה יום מדהים, קצת ערב עכשיו.. אז ערב מעולה ומהנה שיהיה לכולנו.. יש כמה אפשרויות נחמדות היום למסיבות רגאיי
תהנו לכם בין אם תלכו למסיבה או סתם לישיבה טובה עם חברים.. שתהיו בריאים ושיהיה לכם כח לרקוד, לקפוץ ולענטז (יאאהה הבחורות..)!!! אל תשכחו שהכלים לאחר חיפוש האמת הם פשוטים אחושרמוטה!!!!! לאדם שחצן הם עשויים להיות בלתי אפשריים, ואפשריים מאוד לילד נאיבי!! לא משנה מי ייבחר לראשות הממשלה!!!!! אני רק מקווה שג'ה יסלול לו ת'דרך הנכונה לכהן על הצד הטוב ביותר- ושהוא יתן את המקסימום שלו להצלת חיי אחינו שבשטחים, אחינו שסובלים ממחלות והגבלות, שנחיה בשלום ואחווה עם השכנים הערבים שלנו!!!!! ושהם יפסיקו להרוג לנו את האחים היקרים שלנו!!!!! ערב מהנה מלא בסאטלות בצבעי ארגמן חהחההחהחה =) -כשף!

למעלה