יום חדש של בוקר
טוב. הרבה אנרג'

יום חדש של בוקר ../images/Emo42.gif טוב. הרבה אנרג'../images/Emo134.gif

בוקר אור לכולם!!!!! שמרו על עצמכם.... שתו הרבה
, לפח בחירתחם.....חחחח
היום כרגיל חםםםם מוד, טמפ' עולות...... ואני יוצאת להשתלמות..... יום קסום לכולםםםםם
להת'

dafgol

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

הבנים בגנים, המרפסת שטופה, סיימתי לארגן את הבית ונשאר לי רק לשטוף את הבית. האוכל לצהריים כבר מוכן, ככה שאספיק לנצל את הזמן לסדר את הספרייה שלי אולי. חםםםםםםםם בטירוף ועוד לא 8 בבוקר. שתו הרבה מים ושמרו על עצמכם. תהיו טובים

S r 35

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

היום ה-25 ביולי הוא היום שעל-פי רונית קיטרו "האסטרולוגית המהוללת" של רדיו חיפה, אמורה לפרוץ מלחמה. אם זה נכון, אני מתחילה להאמין באסטרולוגיה

frige

New member
מה??????לא יכולת לאמר לי לפני ששילמנו

כל כך הרבה כסף לרכב חדש?

לולי72

New member
שרה - האסטרולוגית המהוללת הזו

אמרה לי כמה דברים לפני כמה שנים, חלקם נכונים וחלקם נדע בעוד כמה זמן (למשל שיהיו לי 3 ילדים, כיום אני עם אחת ומפחדת שהיא לא התכוונה לתאומים בטעות
, כי את זה אני משאירה לשרית). מישהי אצלי בעבודה שמעה על 23/7/07 וכמובן שזה לא קרה, לדעתי נצטרך לחכות לקיץ הבא.

S r 35

New member
צטערת, לא מאמינה באסטרולוגיה ובמגידי עתידות

אני גם לא אוהבת את התכניות המתלהמות של רדיו חיפה ולא מבינה למה היו צריכים להביא לשידור את התחזית שלה, עם תאריכים "מדויקים" לפרוץ מלחמה. יש אנשים (ואני מכירה אישית כמה כאלה) שנכנסנו מזה ללחץ מיותר. אני ממשיכה לקוות לטוב

לולי72

New member
אני כבר מחודש מאי שומעת תאריכים

למלחמה, ומה שיפה זה שכל אחד אומר תאריך אחר, איך זה שרק איתי הרמטכ"ל לא מדבר ולא אמר לי שום דבר על מלחמה? אני מאמינה חלקית כי יש דברים שהיא אמרה לי שלא ידעתי אותם והיו נכונים, למשל באותה תקופה לירון ואני הכרנו והיא אמרה שהוא מחפש עבודה והוא יעבוד בעבודה הזו והוא גם יגור בה, ובאמת הוא התקבל לפנימיית כדורי וגרנו שם 5 שנים. אמרה לי שיהיה לי קשה להביא ילדים..... ועוד כל מיני דברים אחרים.

למעלה