יום חמישי הגיע ואיתו סוף השבוע כך שאתם ....

יום חמישי הגיע ואיתו סוף השבוע כך שאתם ....

מוזמנים לספר על מעליליכם בשבוע זה , איך עבר השבוע מה חדש וכול דבר שאפשר לספר עליו הזה אני יתחיל : השבוע יהיה לי שבוע של ריצות וסידורים כי כמו שציינתי בפעם הקודמת מתקדמים לעבר מטרה גדולה , וצריך לעבוד בשבילה , סה"כ עבר השבוע די מהר , למרות הכל ועכשיו התורו שלכם נ.ב דפנה בגלל הריצות שלך היום החלטתי לפתוח את הנושא(חד פעמי מקווה שאת לא
עלי )

dafgol

New member
כועסת? נהפוכו

אין לי היום רגע דל....בין העניינים שלי הבנים הבית ושאר ירקות..... הספקתי כבר לצאת לטיול הצ'כונתי היומי עם הבנים, לפגוש את דנייייי, עכשיו בר אצל חבר ואני מנסה לנווט בין רזי לסידור הבית. מאחלת לך שהסידורים והריצות יניבו פירות מהר
ישר כח

S r 35

New member
שבוע מטורף עבר עלי ../images/Emo178.gif

כמו השבועיים-שלושה לפניו, כנראה כמו השבוע שיגיע... בעבודה לחץ אטומי וגם בבית לא חסר מה לעשות... בערבים אני קורסת מעייפות. מקווה שתסתמן רגיעה בעבודה, אולי בסוף החודש, ואז אוכל להתחיל לנשום קצת. השבוע נולד לו בשעה טובה פורום חדש: "הורים וילדים מבלים" בהנהלת דפנה שלנו. דפנה תתחדשי ובהצלחה
אחלה רעיון לפורום. בתור פורום חדש שקיים רק יומיים הוא פעיל מאוד וגם כייפי - יש בו אפילו נציגות של כמה בנות מהפורום כאן, לכל האחרים - אתם מוזמנים לבקר. חוץ מזה - החדשות הטובות שלי הן שביום ראשון הקרוב, בשעה טובה וסוף כל סוף - ניר חוזר לגן המשופץ שלו. החדשות הרעות: צריכה החזקת אצבעות שלכם עבור חברה טובה שלי שעוברת דברים מאוד לא פשוטים עם הבת שלה (ילדה בת 4). הילדה מאושפזת כרגע ברמב"ם במצב לא מזהיר. ליבי עם החברה שלי, עם הבת שלה, עם כל המשפחה. לא הוגן שילדים קטנים מאושפזים בבתי-חולים. לא הוגן שהם סובלים כל-כך... מתפללת בכל ליבי שיהיה טוב
מאחלת לכם: ליוסי - הצלחה בהגשמת המטרה
לדפנה - בהצלחה בטיפולים ובכלל...
לכולכם - באשר אתם - רק אושר, רק בריאות ורק הצלחות
ושהשבוע הבא יהיה אפילו יותר טוב

לולי72

New member
השבוע עבר בסדר

ומחר נוסעים לקריות לעשות שופינג על חשבון חמי וחמותי (הבטיחו לקנות ללירון וליובל בגדים אז אני צריכה להתחנף, אולי אני אזכה לאיזו חולצה). בעבודה אצלי היו חילופי תפקידים, קלדנית הנשיא הפכה להיות אחראית קלדניות, אחראית הקלדניות הפכה לאחראית הדרכה וצפויים עוד אי אילו שינויים אבל עוד מוקדם לדבר על כך. שרה - שמחה לשמוע שהבן שלך כבר חוזר לגן שלו ביום ראשון, מקווה שזה יעזור לו וישפר את מצב רוחו ואת מצב רוחם של הילדים - החברים שלו שבטח נורא מתגעגעים כבר לגן . כמובן שמחזיקה
לבת של חברה שלך
ושרק תהיה לכולנו בריאות

S r 35

New member
עדן תלכו ל"משביר לצרכן" יש שם יופי של מבצעים

אני חושבת שיש משביר גם בקריון. אנחנו היינו אתמול במשביר של הגראנד. קנינו לילדים מעילים מהממים (עם הדפסי ספיידרמן, איך לא?) ושלל חליפות פוטר. המחירים ממש טובים בגלל מבצע הנחות שיתקיים עד יום שני הקרוב, וגם האיכות של הבגדים טובה יותר מזו של החנויות הפושטיות. תעשו חיים. תקני הרבה. ותתחדשו

S r 35

New member
אלה - קיבלתי את המסר שלך

מבטיחה להגיב לבקשה שלך מאוחר יותר, כשהילדים ילכו לישון ויהיה כאן רגוע יותר. התמונות של הילדים שלך מקסימות. תודה ששלחת. יש לך ילדים יפים, חמודים ומקסימים. מאחלת לך הרבה נחת מהם.

לולי72

New member
מה את חושבת? לחמותי יש כרטיס לשם

והיא כבר מבלבלת לנו את המוח שבוע על המשביר, אז אמרנו, יאללה, נלך על זה ועוד היא מציעה לשלם, עוד יותר טוב
. אני יודעת שיש משביר בקריון בגלל זה אנחנו נוסעים לשם, חמותי מרוצה מאוד שהבן שלה סוף סוף מסכים לעשות שופינג, מעניין למה?

לולי72

New member
בטח קנינו, 4 חולצות ללירון

וסריג עליון כזה עם קפוצ'ון ליובלי, בצבעים ורוד, תכלת, לבן, ועוד אחד לבת של גיסתי שחגגה אתמול יום הולדת (וזה היה מצוין כי זה היה על חשבון חמותי
) ו...זהו.

S r 35

New member
אני מתכוונת לעשות פינאלה למבצע במשביר היום

אחרי העבודה, אמאשלי ואני פוקדות את המשביר בגראנד: אני חייבת מעיל חדש
אמאשלי חייבת נעליים
(אולי גם אני...) ובטח נמצא עוד כמה דברים כיפיים ....
המבצע מסתיים היום, למי שעוד מעוניין/ת. עדן - שמחה שקניתם. תתחדשו

dafgol

New member
מחזיקה אצבעות חזק חזק לילדה ../images/Emo57.gif

מחכה לקרוא שהכל בסדר
מחכה לשמוע לקרוא שאכן זה קורה וניר וחבריו יחזרו לגן האהוב והמוכר ביום ראשון
בריאות הצלחה אושר וכיף לכם

S r 35

New member
תודה ../images/Emo140.gif

דיברתי עם החברה שלי. יש שיפור במצב של הילדה. היא מקווה שמחר בבוקר היא תשתחרר הביתה. אני, בכל מקרה, "אבלה" את הבוקר ברמב"ם, יחד איתו. כן, כמו שזה נראה - אכן ביום ראשון אנחנו בגן הישן והאהוב
מקווה שלא תהיה הפתעה של הרגע האחרון. תודה על הברכות. מאחלת לכם בחזרה אותו הדבר ואפילו יותר

שרה שמחה לשמוע שניר חוזר לגן בשעה טובה../images/Emo13.gif

וגם מחזיקה את כל האצבעות שלי...... אמן ...אמן...אמן .....רק בריאות
דנייי

S r 35

New member
תודה דניייאלה: ואגב עדכון לגבי הבת של החברה

היא בבית, כרגע. השתחררה מבית-החולים. לצערי... כנראה שעד הפעם הבאה... (לאף אחד אין אשליות בעניין). המצב לא מזהיר. אבל כולנו מתפללים לשיפור. תודה על התמיכה

למעלה