יום חמישי הגיע שוב

dafgol

New member
יום חמישי הגיע שוב ../images/Emo13.gif

הוא לא מאחר אף פעם
ספרו שתפו נמקו הדגימו והסבירו.... איך עבר השבוע ? מה התוכניות לסופ"ש ? שיהיה סופ"ש נעים חמים טעים וכייפי לכולנו

frige

New member
לא זוכרת הרבה מהשבוע, רק

שבכללי היה טוב, חוץ מבאמצע שאיתי היה עם חום והקאות. ינון עכשיו קצת מנוזל, אבל בכללי הכל בסדר. אלעד החליט להתחיל גמילה ואיתי בעקבותיו, אז לעבודה. ביום שבת יש את השבת חתן של אח שלי (ביום חמישי הבא החתונה), אני ממונה על 2 עוגות מדהימות. כשיהיו אצלם ואצרף. סוף שבוע נפלא לכולם. שרית

יום חמישי, יום חופשיייי שליייייי../images/Emo24.gif

רגע ... מאיפה אתחיל.....???? האמת שבוע קשה , לא קל בכלללללל !!! יום שראשון ושני - היה יום הורים !!! כולל ביום ראשון בבוקר להיות אצל
כי
בובתי לא הרגישה טוב . יום שלישי פעמיים כטוב- השתלמות וקניות (אוכל לבית) ובישולים........לסוף היום הייתי ככה..... יום רביעי פנימיית / בית חם הגעתי בשעה סבירה ויום חמישי פינוקקקקקק
עשיתי בניית ציפורניים, קניתי חולצה . זהו...... אוהבת..... דניאלה

S r 35

New member
שבוע שהתחיל טוב מאוד והסתיים בקצת פחות טוב...

בתחילת השבוע: ראשון ושני הייתי בחופש והיה כייף אדיר. להיות קצת עם עצמי - בפסק זמן כזה, בלי עבודה ואפילו בלי משפחה. רק אני נטו. אז ביום ראשון חגגתי את הלבד הזה וביום שני נסעתי לתל-אביב להיפגש עם חברה טובה שגרה במרכז ואנחנו מתראות לעתיםרחוקות. מיד אחר כך טבעתי בים של עבודה: עד כדי כך ששכחתי שהיה חופש. הייתי עסוקה ועמוסה עד מעל הראש ובעיקר תשושה. בהמשך קיבלתי בשורה מדאיגה שנוגעת לאדם קרוב לי. אני די חרדה וזה מעסיק אותי מאוד. מתפללת שהכל יהיה בסדר
אז מצב הרוח לא בשמיים. הגשם והסגריר האיכסי שבחוץ לא מוסיפים לאווירה... ולמעשה, השבוע שלי עוד לא הסתיים. מחר בבוקר חייבת לקפוץ לעבודה לכמה שעות, לסיים משהו שלא הספקתי. מקווה שהשבוע הבא יהיה יותר טוב. סופ"ש נפלא לכולכם
דפנה, אחותי
לך במיוחד תודה על כל התמיכה מאחורי הקלעים, בימים האחרונים: כייף לקבל את המסרים שלך.

כאבי שיניים כבר אמרתי לכם?

בגיל 9 עשיתי סתימה ואחרי כמה זמן כשלעסתי מסטיק היא פשוט עפה! השבוע הזה 6 שנים אחרי נהיה לי חור פשוט ענקי! כמעט ולא נשארה לי שן (משהו כמו רבע שן נשאר) פשוט מנהרה יש שם! כאבים אימיום בחיים לא הרגשתי ככה בלעתי מליונים של אקמול גרגרתי ערק שמתי שום וכל התרופות סבתא.. כל רופא שהלכתי אומר לי שצריך לקבוע תור! אז הלכתי לרופא אחר בנוף העמק והוא מיד הבחין בבעיה ועשה לי איזה משהו בשן ומאז הכל רגוע (זה היה היום,כן?) התור הבא שלי בחמישי הבא וכנראה צריך לעשות טיפול שורש.. אולי אפילו כתר.. (נראה לכם? מי הולך לעשות כתר?!)

למעלה