יום חמישי, מחר! בסילבר

yaarasta

New member
יום חמישי, מחר! בסילבר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אז מה הולך להיות מחר?
להקת תענוג
הופעת בכורה לקראת יציאת הדיסק החדש
ראסטה ליון סאונדסיסטם
הופעה חייה עם תופים, פרקשנז, זמרים, MCיז והפתעות!
yesAya Crew
עם ארלי דאנסהול נייס, ניו-רוטס מרטיט, ודאנסהול שורף ביותר!
קוביקס
ארכיוניסט הרגאיי והאחראי על מחלקת הרגאיי של קרמבו רקורדס(חנות הדיסקים והתקליטים הידוע בשנקין ת"א) יתקלט רגאיי משובח מכל הזמנים, מרוטס ועד ללהיטים הכי יפים, הכי מוכרים, והכי מקפיצים!!! בחצר יהיה מתחם זולה, צ'אי שופ מפנק, ריחות נעימים, תפאורה "טבעית" והפתעות מתחילת הערב ועד סופו!!! פתיחת דלתות: 22:30 הופעות מתחילות מוקדם, אז לא לאחר, אחרי ולפני ההופעות מסיבה!! סגירות דלתות: 4:37 כניסה: 35-40 ש"ח לנרשמים מראש 45 ש"ח בקופות הגבלת גיל: 13.5 מה חובה להביא? מצתים, מגבות, מטפי כיבוי, כסדות, גפרורים, ניירות גלגול, חברה כוסית, 20-30 ש"ח אקסטרה לשתיה, איזה סווטשרט, ז'קט או חולצה ארוכה (עם יהיה קר לקראת הבוקר) מתנה בשבילי (בכל זאת היה לי יומולדת לא מזמן
) והכי הכי חשוב: VIBEZZZZZ!!! המועדון ממוקם בסמוך לקיוסק שליד הבארבי ת"א (רח' אבולעפיה 25) להרשם: [email protected] לשאלות וכו': 054-7667489 BLESSSSSSSSSSS -יער yAArasTa DiZasta

אה וואי איזה קטע..

"המועדון ממוקם בסמוך לקיוסק שליד הבארבי ת"א (רח' אבולעפיה 25)" זה מה שכתבת-- אני כולי בסרט חמשוש לעשות ליד אשקלון (סילבר, יש כפר סילבר ליד כל המושבים בסביבת אשקלון חהחה).. כמובן התבלבלתי, משככי כאבים שעושים הזיות חיחי חהחה חוחו :) סתם, אל תייחסו אליי.. אני הולכת להיות הרבה בבית בשבוע הקרוב (מה שאומר שתקבלו מלא המלצות =) והרבה קישקושים - כמו עכשיו חח) קיצר יום טוב =) כאן ניגמרות החפירות לשעה הקרובה
-כשף!

RASTA LION

New member
|שמevery one invaited !!!!!check it

.......rasta lion sound coming at u מול הבארבי ברחוב קיבוץ גליות T"A DOWNTOWN בתוכנית :קוביX ,יסאיה קרו, להקת תענוג ,ולקינוח RASTA LION החל משעה 23 תבואו כי הקיץ רק מתחיל
לפרטים נוספים: 7667489-054 יער

yaarasta

New member
JERK CHICKEN????

שגעת העופות תוקפת... הערב בסילבר מסיבת פרגיות ב"שטח הסטרילי" לפרטים נוספים פנו לפינת החי באבולפיה 25

למעלה