יום חמישי שמח, הסופ"ש בפתח כהרגלו בקודש

dafgol

New member
יום חמישי שמח, הסופ"ש בפתח כהרגלו בקודש

שיהיה לכולנו יום נעים , סופ"ש מוצלח חמים ונעים
אני כבר מחכה למחר אחה"צ
איך עבר השבוע שלכם ? שבוע שמשתרע על שנתיים
ספרו שתפו הסבירו ונמקו, אנחנו פה לשמוע,להקשיב ולהשתתף בחוויה.
לכולם

סוף שבוע רגוע לכולם ../images/Emo24.gif

והכי חשוב בריא! ראיתי שעוד אין עונים לשרשור הזה אז אני אתחיל בקצרה (היום קצר ומלכה מרובה
) אני כבר שבוע שלם לא מדברת הוירוס המעצבן. הבנתי שיש לא מעט כמוני וזה פשוט נורא. כל היום רצות בדיחות סביבי, כמו: כמה את מדברת. למה את צועקת, דברי חזק וכו' וכו'. ממש נורא הקטע הזה של חוסר דיבור. אז הייתי בחופשת מחלה, חזרתי לעבוד וכל לא השתנה אין קול ואין עונה. חגגנו בקטנה שנה חדשה עם משפחה שלי, היה כייף. ילדים גם קיבלו מתנה מסבא סבתא מתחת לעץ (כן יש להם עץ שמרכיבים ומאז שאני זוכרת את עצמי כל שנה היו שמים אותו ועכשיו שמו לכבוד הנכדים שלהם. שמחה מצד הנכדים הייתה גדולה במיוחד לירון היה מבסוט). בשישי חוגגים לשירז יום הולדת בכיתה. היא יחידה שנולדה בחודש דצמבר, כמה מפתיע כי בדרך כלל כל שנה יש תור ארוך לחגיגות.. אז היא הרויחה יום הולדת פרטי(אצלם חוגגים פעם בחודש לכל מי שנולד באותו חודש). אבא שלה יעשה לה פעילות קצרה בנושא הסקסופון וינגן להם קצת בכיתה. ואני צריכה היום אחרי עבודה להספיק להכין עוגת יום הולדת. אמרתי יום קצר ומלכה מרובה? אז שבת שלום, שנה טובה ותשמרו על עצמכם.

dafgol

New member
../images/Emo6.gif סליחה שאני צוחקת

אבל השבוע שצילצלת אלי, הייתי בטוחה שמישהו עובד עלי...עד ששמעתי אותך. מקווה שעכשיו את כבר מרגישה יותר טוב
איזה כיף שחגגתם כל המשפוחה ביחד
לשירז מחר , ממתינה לתמונות, איזה כיף שאושרי יכול לנגן להם ולרתק אותם, מעניין מה גולן יוכל לעשות...להסביר ולהדגים על מחשב? הילדים של היום עוד יסבירו לו
מחכה לך יום ארוך...תחזיקי מעמד
ותרגישי טוב

../images/Emo10.gif

לצערי עדיין לא ממש טוב מרגישה.קול לא חזר בכלל. כל יום בעבודה עושים לי בדיקה: נו תדיגי משהו. או שאומרים מה את עוד על MUTE? קטסטרופה אמרתי כבר? לגבי הטלפון זה גם סיוט כל מי שמתקשר כמעט ומנתק לי עד שאני איךשהו מנסה להסביר שיש מישהו בצד השני ששומע רק קשה לו להגיד משהו. תודה רבה על הברכות ומחכה לי באמת יום ארוך מקווה שיחזיק מעמד. איך אתם? איך בר מרגיש? מה היה לו לא הספקתי אפילו לשאול אותך כי חשבתי שיצא לנו להיפגש בכל זאת.

LANIT1

New member
אלוש תרגישי טוב הרבה בריאות

גם לי שי בעיה בשבועות האחרונים התגלה שליש לי אנמיה משהו שהיה לפני בלידה של ליאן וזה גורם לחולשה וחוסר יציבות פעם מרגישה טוב פעם פחות טוב. אני מנסה להתחזק כדורי ברזל ולשמור על עצמי אוכל נכון.. אז הכי חשוב הבריאות ונתראה בהקדם אמן ואמן.. ושמעתי על היום הולדת היה ממש נחמד אורון סיפר והמתנה ממש מתוקה "אחלה עיפרון" בנוסף שבוע שעבר נסענו מהוועד לטיול בשימשית ממליצה לך להרשם הולכים עם כל המשפחה. בנוסף יום ראשון מפגש מועד לטו בשבט. טוב מתקה שבת שלום LANIT ואל תדברי הרבה לאט לאט יחזור הכל זה וירוס כמו שבא יעלם..

אז גם לך בריאות לא תזיק אני מבינה!

אבל מה אנמיה עכשיו? לא אוכלת מספיק אושפלוב עם בקר? כי זה אחלה מקור של ברזל.תבדקי איזה עוד מוצרים עוזרים לסדר את רמת הברזל בגוף. תוכלי מה שצריך ותשמרי על עצמך.. הבנתי שהיה טיול משפחות, חבל שלא אמרו כלום היינו באים גם. ונרשמנו בטח לטיולים.מקווה שיהיה נחמד.ראיון מצויין. אבל את לא הלכת בסוף לפגישה שהיתה אז כל קבוצות כי בעלי היה ואמר שלא היית. מה נסגר במפגש של טו בשבט? תרגישי טוב

LANIT1

New member
אלוש תשובה

ראית אנמיה פתאום אחרי הלידה של ליאן היה לי לקחתי ברזל ומאז כמעט שלוש שנים לא עשיתי בדיקות ולא לקחתי ברזל עד שיום אחד קיבלתי הבזק ראיה .. בכל מקרה אני מטפלת בטח ולאט לאט מרגישה טוב יותר , בטח עד שיתמלאו לי המחסנים של הברזל. אני לא מקבלת את הברזל מהאוכל אני אוכלת ממש טוב כל מה שעשיר בברזל וכלום. בכל מקרה לגבי הטיולים היה ממש טוב אנחנו רשומים אוטמטית זה ממש נחמד , ויש בטו בשבט גם טיול חביב עם פיתות ותה ופירות יבשים. זה ביום שישי 18/1. לא הלכתי לפגישת וועד כי ליאן לא הרגישה טוב הגרון שלה זו התקופה עכשיו ובעלי עובד ערב ואני בוקר ככה משמרות מסכן עוד משבוע שעבר ממשיך , אין ברירה... טוב יפתי ראיתי ושמעתי שחזר לך הקול לאט לאט.. אז תדברי רק מה שצריך חה חה חה. אוהבת תרגישי טוב ANITA

frige

New member
אלה-תרגישי טוב../images/Emo25.gif

תאכלי דבש, תשתי חם. דואגת, כמו כל פולנייה.

frige

New member
איך עובר לו רץ הזמן ממש לא יאומן

לפני כשבוע היינו לחוצים מהחתונה והנה כבר עבר שבוע מאז. עכשיו אנחנו לחוצים לצערי מדברים אחרים, מקווה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר
. שרה - גם פה, שמחתי לשמוע על הבשורות המשמחות, המון
ו
. עדן - לא לדאוג, גם אחותך עוד תהיה שם, מתחת לחופה. השבוע עבר בסדר, חוץ מאתמול בערב, מאז הראש לא מפסיק לעבוד שעות נוספות. יש לי 4 מקסימים בבית + 1 גדול ומקסים. נהנית מכל הסנפה, מכל נשיקה, מכל חיבוק, מכל רגע. השבוע עברנו לשנה אזרחית חדשה. אז שיהיה לכולם רק בריאות ואושר. אהבה ענקית ושלמה וחיים שמחים ויפים.
שרית

S r 35

New member
אלה תרגישי טוב: מבינה אותך כל-כך גם אני

כרגע, במצב דומה.

למעלה