יום חמישי

edenlevi2

New member
יום חמישי

מקווה שבסוף שבוע אולי תהיה פעילות בפורום

edenlevi2

New member
ובינתיים אשתף עוד קצת מה קורה איתי

זה קצת מוזר שאני היחידה שכותבת... שיהיה מקווה שיעורר מצידכם קצת תגובות
אפילו סתם פרגון (לא מחפשת שתפרגנו אבל אל תצפו ואל תגיבו... כל פעם שאני כותבת
ורואה הרבה צפיות ואפס תגובות זה מבאס ומוריד את החשק לכתוב גם אם כל יום אני מתקדמת טיפה או רוצה לשאול משהו
אני יודעת שפשוט יהיו צפיות ואפס תגובות אז מוותרת ולא כותבת....

ולעיניינו

אז עשיתי עם חברים טונות של פיקוי חייזרים כדי להשיג סט ולקבל ממנו את האפקט (למי שלא יודע 3 חלקים נותנים 50 טאק ומגיק אטק).
השגתי 2שרשראות וחגורה (מסתבר שזה נספר כשלושה חלקים ונותן את האפקט) והחלטתי לשים עליהם יוניק סקרול
בפעם הקודמת לא יכולתי לעשות בכלל ועדיתי בעזרת חבר טוב על הדיימונית אבל שחכתי לסיים את המשימה ביום שלפני האחרון.
הפעם עשיתי על 5 משתמשים
החפצים ניתנים להעברה רק עם psok (באסה) אבל המחשבה שלי הייתה כזאת...
אם אני אשים יוניק (כזה שאקנה) זה 1.5ביל ויותר אם אני אישה קוביות זה עלול לקחת נצח אז העדפתי לעשות psok 4 או 6 פעמים

חבר קנה סרביס ממישהו ושמונה סקרולים נכשלו לו... בחשש גדול עדיין העדפתי לנסות להעביר ולסקרל
ואז....
השתמשתי בסקרול שעל הדיימונית.. הצליח
העברתי שרשרת ראשונה... לחצתי על הסקרול... וגם הוא הצליח
וכך גם על השרשרת השניה.

אז לסיכום בעזרת 4 פיסוקים יש לי עוד שני חפצים יוניק
באיוונט הזה יש לי שלושה חפצים יוניק חדשים
בבא אעשה עוד
וזהו... מקווה שגם אתם מתקדמים טיפה

killer97

New member
ואו יפה

אין לי כמעט זמן להיות במשחק, כל יום מגיע הביתה בחמש ואז שיעורי בית ועניינים....

edenlevi2

New member
בקרוב גם אני אחזור לתקופה הזאת שאין זמן

כי אני מתחילה ללמוד בעוד שבועיים

עדן

קודם כל כל טוב על ההתקדמות

הערה קטנה - מאד קשה לעקוב אחרי ההודעה שלך.. אני מודה שקראתי והבנתי את השורה התחתונה... כל החברים, העברות ,קניות, מספריים. לא הבנתי שום דבר וזה קצת לפרט יותר מדי לדעתי.....

בשורה התחתונה הייתי כותבת את ההודעה שלך ב 2 משפטים.

לגבי תגובות. הרבה פעמים אני קוראת ואין לי מה להגיב. הממ.... אני שמחה בשמחתך וזהו. שאכתוב לך יופי ? כל הכבוד? ההרגשה הטובה שלך על ההתקדמות שלך במשחק שווה מספיק. את לא צריכה חיזוקים של אחרים כדי להיות שמחה. (אני מקווה)

אני לא משתפת כאן ב 99 % ממה שקורה לי משחק כי לא נראה לי שזה מעניין מישהו. קרו לי מספר דברים מעניינים בתקופה האחרונה. יש לי קבוצת ווטסאפ, אנחנו משתפים גם בדברים מהמשחק וגם על דברים מהחיים שלנו. וזה מספיק לי.... אנשים רואים אותי בסקניה ואומרים עלי : הנה אחת מהפרו ביותר בסקניה, זה נותן לי הרגשה טובה. אני לא צריכה חיזוקים מהפורום. החוויות שלי בסרבר שלי מספקות אותי. אני שמה כאן תמונות של השגים שלא נראה לי שמישהו כאן יכול לתפוס בכלל.... בגלל זה לא מגיבים. אני לא כועסת על זה. פשוט ירד לי העיניין בפורום.

אני רק יכולה לחלום על ההישגים שלך במשחק...

מהסיבה הפשוטה שאני כרגע לא יכולה להשקיע מעצמי יותר מידי במשחק כדי להגיע לרמה שכזו... (ואני יודעת שלך זה "פשוט" {באופן יחסי} להגיע לזה כי את רגילה ופתחת לך שגרה שכזו כי הצלחת להבין לעומק את המשחק ואיך לנצל כל דבר אפשרי לתועלת הדמות שלך)

אני לא הגעתי לזה.. אבל מודה שאני דווקא כן שמחה לראות הישגים כי אני שמחה לראות שלעומתי יש אנשים שכן מצליחים להנות ולנצל את המשחק לתומו.

מ י ל ר

New member
אחלה התקדמות!

לי אין ממש התקדמות, הגעתי למצב שאין לי כסף ולא מלציח לעשות עוד, אני תקוע מלא זמן במקום וזה מבאס אותי. וזה אחת הסיבות שאני גם לא כותב פה, כי אין לי על מה להשוויץ יותר...

מ י ל ר

New member
יש היום ומחר דאבל

אפשר את הזמן של ישראל?
ובכללי על פי איזה שעון הם עובדים? אני יכול לשים ב"שעון עולמי" את השעון שהם עובדים לפיו וככה לדעת.

מ י ל ר

New member
אגב איזה שקוף שיהיה דאבל

תמיד מתי שהמשחק יבש יש מלא דאבלים
מתי שהמשחק פעיל יכול להיות חודשים שאין דאבל
אבל לא נורא בקרוב יוצא ה-ZERO ואנשים נובים יחזרו לשחק ויפתחו אותו
אני דיי בטוח שהמייפל זה המשחק רשת עם הכי הרבה דמויות לבחירה..

למעלה