יום טאקי 9 ברמבם בואו לקחת חלק במיזם חשוב זה

יום טאקי 9 ברמבם בואו לקחת חלק במיזם חשוב זה

אהלן חבר'ה מה העניינים אני שמחה לבשר לכם על 28 לאוגוסט מ11 בבוקר עד 2 בצהריים בית חולים מרבם באים לשחק עם ילדים חולים טאקי בטורנירים מטורפיםםםםםםם לבסוף משאירים להם קלפים מתנה מכל אחד שמגיע להתנדב מזכרת :) זהו יום טאקי מס 9 !! אם יש לכם טאקי או קלפים רגילים בבית משומשים או חדשים ואתם רוצים לבוא ולעשות טוב לילד חולה ולתת לו ממכם את הקלפים אז קדימה, תתארגנו כי הילדים שם מחכים לכם :) ניתן לפנות אלי [email protected] יום מקסים!!!

הי הגוף המארגן זו אני :)

ניתן למצא עוד חומר בענין בחיפוש בגוגל כשכותבים- יום טאקי :) בהמון אהבה אור גל

../images/Emo45.gif

כל הכבוד על היוזמה ויותר חשוב (בעיני) על העשייה! ויש לי עוד שאלות ברשותך כמובן
: למדת ליצנות רפואית? אתם עובדים בשיתוף פעולה עם ליצנים רפואיים קבועים שמגיעים לרמב"ם? האירגון של הפעילות נעשה בתיאום עם מחלקה כלשהיא בבית החולים? ואם כן מול מי? כמה אנשים לוקחים חלק בפעילות הזו? האם אתם מגיעים לכל המחלקות בבית החולים או רק למחלקות ילדים? אחת לכמה זמן מתקיים יום כזה? מקווה שזה לא יותר מידי... אבל אשמח לשמוע עוד פרטים....

עונה לך :)

ליצנים רפואיים הגיעו אלי ביוזמתם הפרטית לאחר שקראו על ימי הטאקי הקודמים שלי ("סינדרלה" מקסימה אחת ועוד כמה) ויצרה איתי קשר בחורה שיש לה קומונה שלכם במטרה לעניין אתכם להגיע לעשות את מה שאתם יודעים לעשות הכי טוב. לא למדתי ליצנות רפואית אין כאן בדיוק "אתם", הסיפור שלי הוא יותר אישי . לפני 3 וחצי שנים איבדתי חברה טובה מאוד שנכנסה לי ללב ממחלת הסרטן ואת הסיפור שלה נאי מספרת בתוכניות אירוח שנותנים לי חשיפה ותודעת ציבור למעשה בשביל להפוך את הארועים שלי ליותר מצליחים לזכר חברה שלי.. נהגתי לשחק עם חברה שלי המון טאקי בבית חולים בלילה ובבוקר ובצהרים ובאישפוזים ונהגנו להתאפשר ולצחוק המון ולעשות כל מיני טריקים בקוסמות וליצנות... וכשורד נפטרה החלטתי להנציח אותה ברגעים כאלה שניתן לילד אחר. ליצור את אותם הרגעים בדיוק עם ילדים חולים אחרים אפילו לכמה שעות . אני עובדת בשיתוף בית חולים דרך הדוברות בדרך כלל בימי טאקי גדולים יש 2 הפקות- קטנה יותר של עד 50 מתנדבים וגדולה יותר של 100 מתנדבים(כמו שהיה בתל השומר ובבני ציון בשל גודלם ובשל עומס ילדים) מתמקדים בעיקר מחלקות ילדים אך לעיתים את יודעת יש מישהו מבוגר שעבר סרטן בבית החולים ורוצה לומר שלום למחלקה וזה מה שהיה באיכילוב אז התארגנו כמה חבר'ה לקבוצה עם תרומות וקפצו גם לשם לומר שלום. ימי טאקי וניצוצות של אור הם שני ארועים שמתקיימים בסדר גודל שונה. יום טאקי מתקיים פעם ב4-5 חודשים או פחות לערך ניצוצות של אור זהו ארוע" על סדר היום" שמתקיים בתדירות גבוהה יותר את החל רק לפני יום הטאקי לכן זהו יהיה יום טאקי מס 9 וניצוצות של אור יתקיים בירושלים במספרו- 6. מקווה שעניתי לך על כל הפרטים ותרצי להגיע ולעשות שמח לילדים:) אור גל

נמבר וואן - כיף שבאת לבקר ../images/Emo24.gif

תודה רבה על תשובה ארוכה, מפורטת, ומעניינת עד מאוד
נהניתי לקרוא, נהניתי מהכנות ומהאמיתיות שבך ושמחתי לשמוע על המיזמים המבורכים
. יודעת, כמובן, עד כמה הם חשובים, נחוצים ותורמים. כמוני, בוודאי גם קוראי הפורום הסמויים לדורותיהם...
מקווה שימי הטאקי
וניצוצות של אור
יאריכו ימים, ובטוחה שבאחד מהם אגיע גם אני לשחק עם הילדים
. ועד אז, יישר כוחך להפיץ אור
ואהבה
בקרב כל המאושפזים. נשיקות
וחיבוקיות

למעלה