יום מיאבי שמח לכולנו!

Nora Shu

New member
יום מיאבי שמח לכולנו! ../images/Emo24.gif

תכנית זה היה אתמול, אבל חשבתי שעד אז מישהו יפרסם כאן עם איזה ברבור לא הגיוני ושמח, אבל אף אחד לא עשה את זה? O0 תתביישו! XD בכל אופן, אתמול יצא האלבום החדש של מיאבי - MYV*POPS [ב- Limited Edition] רשימת השירים: 1. Are you ready to ROCK?-Rhythm Battle MIX- 2. 結婚式の唄 3. セニョール セニョーラ セニョリータ 4. Gigpigブギ 5. Dear my friend-手紙を書くよ- 6. 愛しい人(ベタですまん。)-2006 ver.- 7. 君に願いを 8. We love you~世界は君を愛してる~ 9. ピースサイン 10. 俺達だけのファイティングソング(通称:ネバギバ) ממה שהבנתי האלבום מגיע עם שרוול מקורי וכלול בו דיסק DVD עם הסרט הדוקומנטרי "Butai ura subete omiseshimasu", שלקח שנה לצלם אותו. כל המידע נלקח מקומונת מיאבי מוזרה אחת ויש שם כמה שמועות לא ברורות כל כך: Every song is cosplay! Includes a 28 page booklet, all colour and first press includes an application for a prize from 914 Birthday Live אם הבנתם, קבלו עוגייה. XD בקשר לאלבום עצמו, אני די מתרגשת, לומר את האמת. ^_^; לפני כמה חודשים, כשמיאבי החליט שהמראה החדש שלו יהיה נשי, אני פשוט הרמתי ידיים ואמרתי, "זהו". ומאז אני כבר התחרטתי. אתמול שמעתי בלופ את "Kimi no negai wo". אין לי מושג למה, אבל השיר הזה החזיר לי מעט אמונה במיאבי, ועכשיו, כשהוא הכריז שסגנון מוזיקה העיקרי של האלבום הזה יהיה פופ, יש לי ציפיות גדולות מהאלבום הזה. אני לא יכולה לחכות לשמוע אותו!
אז, אר, Happy MYV Day לכולנו!

Nora Shu

New member
נכון? XDD

מיאבי כבר התנסה עם המון סגנונות מוזיקה, מבלוז לג'ז ועד מוזיקה לטינית [או גאד, סניור סניורה סניוריטה XDD], והוא רק נגע ממש ברפרוף בפופ בתחילת הקריירת סולו שלו... הגיע הזמן לנסות שוב, לדעתי. D: גם לך XDD

Hikaru

New member
חבל שיש רק 3 שירים שהם לא

סינגלים ששוחררו בדיסק. =( ועוד 1 מהם כבר שמענו ב-LFX, ממ.. 8. We love you~世界は君を愛してる~ אני יותר מחכה לאלבום של ספטמבר. ^_^

Vivi Sparrow

New member
אמג אני כל כך אוהבת את השיר הזה XD

מעניין איך הוא נשמע בגרסא של האלבום. ^_^

Nora Shu

New member
המממ~

אבל ציפינו לכך, לא? אחרת איך מיאבי יכל להוציא אלבום כל כך מהר? XD בכל מקרה יש שם מספיק שירים נהדרים שיעזרו לנו לחכות בסבלנות עד ספטמבר. P:

alice123

New member
מגניב ~מזל טוב מיאבוש ../images/Emo23.gif

נה~אני רוצה את האלבום *.* שמעתי כמה מהשירים והם ממש טובים לדעתי ...כה מיאבי ממש שינה כיוון יום מיאבי שמח

מיאבי ופופ לא מתקשר ביחד במוח...XD

אני שונאת את מיאבי ותמיד שנאתי...נה, לא נורא אבל שמעתי ממשהי שיש לו שיר שקוראים לו "פופ איז דד" או משהו כזה...ועכשיו יש לו שירים שהם פופ?!0__0 מוזר

Nora Shu

New member
באמת?

מיאבי אף פעם לא "התמחה" בסגנון אחד: לא מבחינה ויזואלית וגם לא מבחינת מוזיקה. את שמעת שירים שלו? אל תבססי את הדעה שלך לגביו אחרי שאת רואה כמה תמונות או שומעת שיר אחד או שניים: כל שיר של מיאבי שונה מקודמו, וזה אחד הסיבות שתמיד אהיה, למרות הסתייגותי מהמראה האחרון שלו, מעריצה שלו. כן, יש לו סינגל בשם "Pop Is Dead", והוא לא ממש לטעמי. גם הוא אחד השירים היותר פופיים שלו, למרבה האירוניה XD

sonaku

New member
הו יום מיאבי שמייח~~ ^_^

הזמנתי את הדיסק מUFO ^^ הוא יגיע אליי בקרוב *_*

alice123

New member
~דרך אגב נכנסתי לאתר שלו >>

והוא כל כך ורוד X_X הוא ממש שינה שם ~אבל אני אוהבת ^^

sonaku

New member
חח תודה ^^

נכון? הוא כ''כ..פאקץ עושה פופ מוזר כזה!XD בכלל,אני ועידן (מי שמכיר את המוכר בוולוט..>_>) הסכמנו שהוא המרלין מנסון של היפנים אבל הוא חזר בפופ ובגדול והוא היה מגניב יותר בתקופה האפלולית שלו *עושה תנועות מוזרות עם הידיים*XD

limmay

New member
מפחיד..=.O נהנודה

אני יכולה להישבע לך שבידיוק אמרתי לעצמי בראש "יאאא מיאבי נהיה פקאץ!!^__^" ואני פותחת את ההודעה הזאת ורואה "נכון? הוא כ"כ...פאקץ!..." מגניבבב *O*

למעלה