יום עצמאות שמח חמודים שליייי

שני23889

New member
יום עצמאות שמח חמודים שליייי ../images/Emo13.gif

אבל חבל שהשנה לא נלך כולם יחד להופעה של דנה כמו תמיד...
האמת שתכננו והפכנו את העולם אבל זה יוצא רחוק מדי ויקר מדי לחלק מאתנו אז לצערי ירדנו מזה בקיצור שיהיה יום עצמאות שמח לכולם,והמון נשיקות לדנה בדרוםםםםםםםםםם הרחוק (מדי) חחחח

nerod 72

New member
../images/Emo6.gifלשנה הבאה בגבעתיים....

אם היא באה לגבעתיים אני מארח אתכם אצלי בבית זה שנייה מהבמת בידור פה...

שני23889

New member
העגנו למצב שאפילו באר שבע היה התפשרות סאמק

איזה חור המצפה רמון הזה יא וואלי אין דברים כאלה! אפילו בכל הכתבות שמציינות את אירועי יום העצמאות בכל הערים לא הזכירו את המקום הזה בכלל, שתבינו....

philip1123

New member
מה שהכי מוזר...

.. הכי מוזר זה שכל מיני אמנים שדנה יכולה לנגב איתם את המדרגות של הבית, הופיעו 3 או 4 פעמים (ואני לא מדבר על אלה שהופיעו 5), ואילו היא הופיעה רק פעם אחת!... איך זה יכול להיות, הרי כל הופעה עושים כמה עשרות אלפי שקלים, אז למה היא התפשרה רק על אחת??... למישהו יש השערה?

שני23889

New member
באמת מוזר...בכל שנה יש איזה 2 לפחות,לפעמים 3

ובאמת כל מיני כמו מרגול,שימי תבורי וצביקה פיק אפילו (בכוונה נתתי אומנים "בררה") הופיעו ב3 ערים ודנה רק שם...

nerod 72

New member
דווקא בגלל המיקום...

מצפה רמון זה מינימום 3 שעות נסיעה לאזור המרכז וזה מרוחק מאוד מכל עיר מרכזית שיש בה בימת בידור... זה לא כמו בשנים שעברו שדנה היתה באותו אזור ואז היא קפצה לעיר אחרת ... אם היא עולה במצפהרמון ב 9 נגיד, מתי היא תגיע לעיר אחרת ? ב 12?

שני23889

New member
למה יש באיזור הדרום מספיק ערים כפרה

נגיד באר שבע,דימונה,ערד,אילת,לא חסר תאמין לי וכולה נסיעה של שעה משם, משה פרץ לדוגמא הופיע 2 הופעות במרכז ו3 בצפון והספיק להגיע לכולם

philip1123

New member
בקיצור, יש הרבה דברים שאנחנו פשוט לא יודעים..

העניין הזה יישאר בגדר תעלומה, לנצח כנראה, חחחחחה. כי בינתיים לא נמצא הסבר. לא נורא, עבר, נגמר, נחכה להופעות הבאות.

שני23889

New member
אתם יודעים אבל מה התעלומה הכי גדולה?

למה לעזאזאל להופיע במצפה רמון?!?! כאילו יש שם עוד משהו חוץ מבסיס צבאי?!?
)

למעלה