יום רביעי וחמישי אני בטיול שנתי

°°NaTaLi°°

New member
יום רביעי וחמישי אני בטיול שנתי

בהר הכרמל!!!!! אני מקווה שאני יהיה בריאה! עדיף שלא תדעו למה!

No FeAr GirL1

New member
תהני מאמי! ../images/Emo13.gif

ותיהי בריאה! אם את רוצה לספר מה קרה , דברי חופשי איתי בפרטי, אני שמח להקשיב ואולי גם לעזור לך
נ.ב: אני גרה בחיפה וזה לא רחוק ממני...

lilush123

New member
יווו

גמני בטיול שנתי רבעי חמישי ברמת הגולן אני יחזור עם מליון ואחד מים אלי חחחחח נילך בנחלים 8 שעות!!!!!!!!!!!!!!!!! אני ימות

אני גםםם

אני גם ביום רביעי חמישי בטיול שנתי לים המלח אני מקווה לחזור שלמה ולא עם גבס כמו אחי :) צלילוש אני מקווה לראות אותך!!!!!!!!! תאחלו לי שאני גם יחזור בשלום!!! ונטלי תהני מותק ותשמרי על עצמך! ליהי אותך אני רואה באותו יום בכל מקרה תהני ותשמרי על עצמך

בלעס

התבטל לנו הבית מלון לבצפר שלנו אין מספיק כסף כי לא כולם שלמו העיקר להביא חשפניות לבצפר יש להם תקציב!!!!!!!!!!!
בכל מקרה אני יהיה בבצפר שדה נראה לי שזה השם.. ועם נפגש זה יהיה כניראה בסביבות הערב.. מקסימום אני יתקשר אליך.. את המספר שלך את יכולה להביא לי במסר. חולה עליךךךךךך

יששששששששששששששש

צלילוששששששששששששששששששששששש תרשמי לי את המספר פלא שלך במסר ושאני כבר יגיע לאכסניות אני יתקשר אליך.. ועם ישאלו לאן אי הולכת אני יגיד יש לי משפחה שגרה פה אז באו להגיד שלום :)

אנחנו נוסעים לנחל עמוד,שזה איפשהו ב

ברחבי ארץ ישראל,אחרי זה לכנרת. ביום השני הולכים להר ארבל ולמצפה הושעייה. אםם מישו הולך לשם-שיגיד

lilush123

New member
חחחחח

לירון 6וחצי בכיתות.... חחחח כן אני מקווה לא לחזור עם גבס כמו בן דוד שלי חחחחח מקווה לא ליפול בהר חחחח אל תדאגו יהיה איתי קשר דרך יוני...

°°NaTaLi°°

New member
תודה חח ואין לי בעיה לספר פה

מה יש לי זה פשוט ברונכית פעם בחצי שנה שהפכה לאסטמה לא מזז לי כי עד גיל 3 היה לי אסטמה בגלל האזור המגורים גרתי ליד המפעלים עד שעברתי ושוב עברתי חח והגעתי לאיפה שאני גרה עכשיו חח 8 שנים... אני פשוט מפחדת לחטוף התקף כי אני נחנקת ומשתעלת אבל אמרו שזה כלום...

נצל"ש! כנסו עכשיו!!!

Freeze Radio מזמין אותכם להיכנס לרדיו הכי מפציץ ומקפיץ ברשת.. עכשיו בשידור.: השדרן מספר 1 DJ PROJECTION כנסו עכשיו.. ויאללה לפרסם !

miss chupi

New member
אני מברכת אותך!

רציני אבל...זה נראה לי פעם ראשונה שאת מנצלשת לא? אנ'לא אומרת בציניות...זה ברצינות...כפרע עלייך!

למעלה