יום שבת!!

kerens06

New member
מזל ממליצה על סדנה חוויתית של תיאטרון פוליטי

היישר מניו יורק, עם שחקני ושחקניות חיזוק מאיטליה, עומדת להגיע לארץ למספר ימים קבוצת התיאטרון הפוליטית והאנרכסיטית The Living Theatre כדי להעביר סדנת תיאטרון של ביטוי קונפליקטים, בשישי ושבת 17-18 באפריל בבית האדום בתל אביב. בסוף הסדנה, ביום ראשון, יוצגו במרחב ציבורי שייבחר תוצרי הסדנה. מספר המשתתפים מוגבל לכן חובה להירשם אליה מראש (פרטים בהמשך) בואו להכיר את קבוצת התאטרון האקטיביסטית והאנרכיסטית מניו-יורק, שמשתמשת בתאטרון ככלי למאבקים פוליטיים, ולקחת חלק פעיל בעשייה שלהם. אתם/ן מוזמנים ומוזמנות ל- Resistance, סדנת תיאטרון מיוחדת שבמהלכה נבטא באמצעות הגוף ותרגילי תיאטרון קונפליקטים, אישיים ופוליטיים, מהמציאות בה אנחנו חיים,הסדנה אינה דורשת כל ניסיון בתיאטרון או בפעילות פוליטית על מנת להשתתף. כמו כן במהלך הסדנה נצפה בסרט אודות הקבוצה. “התיאטרון החי” הוא תיאטרון בעל שם עולמי, כאחד הראשונים להוביל את התיאטרון למקום ניסיוני, שנמצא במרחב הציבורי תוך העלאת תוכן פוליטי, שמקיים דיאלוג והשתתפות עם הקהל. חברי הקבוצה, אשר פועלים לפי מודל עבודה אנרכיסטי, מטיילים בעולם תוך השתתפות במחאות והעברת סדנאות, שדרכן המשתתפים מבטאים קונפליקטים מהמציאות שלהם. לו”ז הסדנה (כולל הפסקות): יום שישי ה17 באפריל: 10:00-20:00 יום שבת ה18 באפריל: 10:00-19:00 ביום ראשון, ה19 באפריל, בזמן ומקום שיבחר על ידי המשתתפים, נציג במרחב ציבורי תוצרים מהסדנה. הסדנה תהייה בבית האקטיביסטים, המכונה “הבית האדום”, רחוב ישראל מסלנט 35, שכונת שפירא, ת”א. על מנת לעזור לשחקנים, שמגיעים לארץ על חשבונם, אנחנו מבקשים מהמשתתפים/ות לשלם 160 ש”ח עבור כל הסדנה (80 ש”ח ליום) , אבל ניתן לשלם יותר לפי רצון או פחות לפי צורך בסדנה ניתן להשיג ארוחת צהריים טבעונית וטעימה, במחיר של 10 ש”ח בלבד (בשביל לכסות עלויות), שתוכן על ידי המארחים. להרשמה ופרטים: נמרוד עברון- [email protected] 054-6320369 נא להעביר שם, מספר ליצירת קשר, האם תשלמו לארוחת צהריים, והערות/שאלות נוספות. אין לכם/ן זמן לסדנה, אבל ראש לפגוש את השחקנים המגניבים? במוצאי שבת 18/4, בשעה 20:00, ייערך מפגש עם חברי הקבוצה בסלון מזל, הכניסה חופשית!

worrywort

New member
שלום לסלון מזל!

אני אוהב את סלון מזל [= אני יונתן, אנרכיסט די טרי.. הממ.. אשכול היכרות? מי אתם? ומה תמצית האידאה שלכם? הבנתי נכון שסלון מזל זה בעיקר אנרכו פרימיטיביסטים? פרמקלצ'ר וכו'? (או שאני לגמרי טועה?) אני אוהב את סלון מזל [= נראה לי אני אהפוך את זה לחתימה שלי או משו. [=

מצאת כבר את האפיקומן ב../images/Emo43.gif אנשים?

איפה האפיקומן של תפוז
במהלך ימי החג, נחביא מדי יום אפיקומן בפורום אקראי. גלו באיזה פורום מתחבא האפיקומן, ענו על החידה הנמצאת בפורום ואולי תזכו במארז מוצרי ספא מפנק במיוחד מתנת Spring ! את כל הפרטים בנוגע לתחרות תוכלו למצוא כאן: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=168&MessageId=128528415 והיום: מראה מראה שעל הקיר, איפה הפרס הכי שווה בעיר? חושבים שאתם יודעים באיזה פורום מדובר? חפשו את האפיקומן!
חג שמח לכל הגולשים ממשפחת
אנשים

worrywort

New member
אה וד"ש מקומונת צייטגייסט

מזל טוב על פתיחת הפורום. [=

יום שבת!!

איזה כיף יום שבת, למרות שאני ממש מחכה למחר!!! שיהיה לכולם יום כיפי במיוחד... משלומכם? משהו חדש או מעניין לספר?

כדי לדעת יותר על הסלון

אתה מוזמן לבקר בסלון, להשתתף באירועים וכמובן לבקר באתר: http://salonmazal.blogli.co.il/ וכמובן: ברוך הבא!!!!
אתה מוזמן להשתתף בפורום ולהנות ממנו ומחבריו (=

למעלה