יום שני..

LOLI152

New member
יום שני..

סתם, ספרו איך עבר עליכם היום מה שימח אתכם, מה קרה לטובה מה לפחות. משהו טוב שקורה לאחרונה.. מה שמתחשק לכם!:)

היום יום שני..

היה קיבלתי את הדוח ל הרטיטי את ליבי קיבלתי 90... אבל יותר חשוב יש סיכוי ממש גבוה שמצאתי דיאלוג לבגרות!!!!!

LOLI152

New member
כל הכבוד!!:)

דיאלוג? או מנולוג? זה מוגש בזוגות..? איך הרטיטי את ליבי?

דיאלוג..

זה בזוגות וכנראה שהמורה תבטל לי את זה כי זה קצת מיני.. הרטיטי את ליבי זוועה!!!!!

שני חמו1

New member
יום שני..

התעוררתי עם כאב ראש נוראי ומצב רוח די ירוד.. הלכתי לביה"ס ומשם בסביבות 10 אבא שלי החזיר אותי הבייתה.. (פשוט לא היה לי כוח להשאר) הגעתי הבייתה, התקלחתי, ישנתי שעתיים וקמתי ללמוד... יש לי מבחן ממש ענק במגמה, על כל החומר מתחילת השנה (וזה המון, כל הספר..) , לא סיימתי.... יש לי עוד הרבה, אבל אני מרוכזת והולך לי די טוב..

LOLI152

New member
ואו.. נשמע מיוחד!:O

מעניין או משעמם זה בטח תלוי במורה. בהצלחה עםזה!:O על מה אתם לומדים עכשיו? אתם לומדים מלחמות ישראל וכאלה?

../images/Emo214.gifמבחנים../images/Emo101.gif

אני רק חושבת על המבחן הסופי בסמסטר הזה שיהיה לי באוניברסיטה ובא לי להקיא מרוב החומר .... אני משאירה הכל לרגע האחרון, בדיוק כמו שעשיתי בתיכון, ובכל התחומים-גם היום!!!
מקווה שאת מרגישה יותר טוב, וקחי עצה שלמדתי - כל יום תעשי לפחות דבר אחד שאת אוהבת! תראי שזה יעשה לך טוב לצאת מכל ההרגשה הלא טובה והלימודים המבאסים והמתישים...

שני חמו1

New member
המבחן עבר ב"ה בהצלחה

אני ממש מבינה אותך! הכל אני שומרת לרגע האחרון.. אם זה מבחנים, להתארגן בבוקר בשניה האחרונה לפני ההסעה ועוד מלא דברים.. גם מחר יש לי מבחן נורא גדול בהיסטוריה... שבוע עמוס בשיעמום... צריך להיות לי היום קורס צילום ואני לא אגיע, חבל.. אבל העיקר שהמבחנים יעברו בהצלחה....

LOLI152

New member
גם אני כזאת!

חחח איזה מצחיקות אנחנו. מתפקדות טוב בלחץ שליטה.XD מה את לומדת בהיסטוריה..?

למעלה