יומולדת [מחר] שמח לפרנקי

יומולדת [מחר] שמח לפרנקי

ככה היום נזכרתי ממש בפוקס שיש מחר לפרנקי יומולדת [כי משהי פירסמה בפייס האלווין שמח ואז אני יש נזכרתי בו ] אז ככה לפני שאני יישכח [כי אני יישכח מחר אני בטוחה בזה יש לי יום ממש עמוס] אני מאחלת לו עכשיו :) שיהיה לו הרבה הצלחה בחיים שיוציאו עוד אלבום מצליח שימשיך להיות נדיב מושלם וחמוד כמו שהוא עכשיו :) ושיאריך את השיער שלו!!

XoLilMissLolaoX

New member
וואי איזה איחור מזעזע!!!

שיהיה לפרנקי המון המון המוןןןןןןןןןןןןןןןןןן מזל טוב! רק טוב כמובן בלי שום רוע המשך עשיית מוזיקה טובה הנאה ממה שהוא עושה המשך התפתחות לעוד כיוונים המשך בניית משפחה מדהימה ומקסימה! שיהיה אבא מדהים (אני בטוחה שיהיה) לצ'רי ולילי הבונבונות ושיביאו לו נחת. שימשיך להגשים חלומות שימשיך לפתח את עצמו ושימשיך להוות השראה לכל כך הרבה אנשים מסביב לעולם!

NoAmItA ChAn

New member
יום אחריי D: שיהיה לו מזל טוב וזה

(סתם רציתי להוסיף את התמונה כיהיא חמודה)

STEMINEM

New member
HBD !

Lady Gaga taught me it's ok to be different Ke$ha taught me that I should be myself and not give a crap what people think Taylor swift taught me that not all of the guys I love are going to love me Bruno Mars taught me to do anything for that one person I love Eminem taught me that life is hard but you can make it through Michael Jackson taught me to always love the people around me But.. Sincerely.. to be honest.. Frank Iero taught me everything ! סתם חח.. מזל טוב כוכב (;

STEMINEM

New member
מצאתי

תגובה ביו טיוב באיזה קליפ.. רק בסוף היה Sincerely, most importantly, Rebecca Black taught me the days of the week

XoLilMissLolaoX

New member
חחחחח שתי הוריאציות מצחיקות!

באמת שפריידי זה אחד השירים הכי מטומטמים בהיסטוריה....

למעלה