יומולדת שמח לנאמי אמורו!!!!!!!!!!!1

נוייע

New member
יומולדת שמח לנאמי אמורו!!!!!!!!!!!1

טוב...יש לי הרבה להגיד^^; שתמשיכי ליצור מוסיקה כ"כ נפלאה,ושתמיד תהיי מאושרת,שתגיעי למלכת ההיפ פופ היפני,שתמשיכי להיות-חמודה,יפה,בישית,מתוקה,ובמיוחד מוזיקלית
הרבה אושר ובריאות-כי מגיע לך

nadav1232

New member
../images/Emo212.gifיאייי מזל טובבבבב../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

שיהיה לה המון המון בריאות, אושר, עושר, הצלחה (ויותר ממה שיש לה)! שתמשיך להיות ב - AVEX TRAX ושתהיה תמיד תמיד זמרת!!! ^__^ כי השירים שלה הם מעולים והיא גם מעולה ומקסימה!

Omer Kun

New member
^_^

יומהולדת שמח!! תמשיכי לעשות בשבילנו מוזיקה נפלאה! ^_^

SuLeRu

New member
מזל טוב!!!!!!!

יואו אני רציתי ליפתוח שירשור יומולדת שמח לנמיה אמורו.! אבל האינטרנט שלי ניתקע... טוב בקיצור... נמיה את מושלמת מהממת מדהימה שולטת ויפה! הקול שלך המוזיקה שלך הקצב שבשירים הלחן והמילים! הכול יפה ומושקע אצלך! אני מאלחת לך אמון אמון אושר ועושר ושתישארי להראות כמו ילדה בת 16 כשה היום את בת 29. שתמשיכי לשיר ולירקוד ולהוציא אלבומים וסינגלים והופעות כמו תמיד! ושתהייייייייייי מאושרת ושהשנה הזאת תיהיה אצלך הכי טובה! מקווה שהתחגגי את יומולדתך עם משפחתך ועם חברייך!!! אוהבת אותך הכי הכי!!!!

yushi10

New member
מזל טוב!../images/Emo140.gif

חמודה חמודה!!!!!!!!! שתמשיך להיות כמו שהיא^^

מ א י י ק

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo108.gif../images/Emo19.gif

AVEX TRAX

nadav1232

New member
ונמיאה, לא נאמי! XD

אני בטוח ב - 100% שאומרים נמיאה כי ב - CM שלה של הסינגל שלה CAN'T SLEEP, CAN'T EAT, I'M SICK אמרו "אמורו נמיאה". אם אתם רוצים לבדוק אז תיכנסו לאתר הרשמי שלה של AVEX TRAX ובצד יש את הפרסומת ^^

למעלה