יומלדת שמח לyuna ito

SuLeRu

New member
יומלדת שמח לyuna ito

טוב גומנה שפתחתי שירשור אבל לא מצאתי מקום אחר לשרשר.... =[ טוב היום לא רק לנמיה אמורו יש יומולדת גם לזמרת פופ יפנית אחרת מי שמכיר yuna ito זמרת נורא מוכשרת יפה עם קול יפיפה!!! זמרת חדשה אבל ממש הפרסמה ועכשיו היא מאוד מצליחה!! ממליצה לכולם לישמוע אותה ואת השיר שלה endless story שיר מדהים רגוע ויפה!!! בקיצור אני מאחלת לה כול טוב, הצחלה, בריאות, אושר ושתמשיך לשיר כי אני נורא נורא אוהבת את הקול שלה!

nadav1232

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב../images/Emo70.gif../images/Emo77.gif

לא יצא לי לשמוע אותה, אבל אני בטוח שהיא זמרת מצויינת כמו כל ג'יי פופ ^_^ אני זוכר שנכנסתי לאתר שלה XD בגלל התמונה ששמת ^^ אני זוכר אותה ^^ אז שיהיה לה הרבה מזל טוב על 120 או יותר XD
!

nadav1232

New member
מזל טוב לה גם על...

היא שנה וכמה ימים זמרת ^__^ טוב, היא עדיין די חדשה ^^ עדיין אבל לא הוציאה אלבום T_T וגם היא מוציאה ב - 13 בדצמבר סינגל חדש! ^_^ אז הרבה מזל טוב לה XD
(לא הגיע הזמן לאלבום?
)

Nora Shu

New member
אווו~~ האצ'י~~

אני חושבת ששמעתי שיר אחד שלה אבל אני בעיקר זוכרת אותה כנאנא!האצ'י בסרט הראשון של נאנה. חבל שהחליפו אותה ><;;;;;; היא יפה. D: שיהיה לה במזל טוב ^^

Nora Shu

New member
אז מי זאת הייתה שעשתה את האצ'י?

Oם זמרות ג'ייפופ נראות אותו הדבר אצלי XD

הו, מזל טוב!

כן, שכחתי שיש ליונה יומולדת.. אז שיהיה לה הרבה מזל טוב, ושתוציא כבר אלבום, קיבינימאט!

נוייע

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo79.gif../images/Emo212.gif../images/Emo24.gif

אומדאטו גוזאימאסו יונה איטו-סאן^_^

מזל טוב!!DD: שמעתי לא מזמן בערך שני שירים שלה, היא די טובה^^; היא הופיעה עם שיר אחד שלה בתאריך של הימולדת של איי, בלי קשר לאייO:

nadav1232

New member
נצל"ש קטן ^^

מישהו יודע מתי פותחים את שרשור החדשות השבועי? ^_^

למעלה