יומן

יומן

הדנ"א הוא לא קורדינטות הוא משווא המחשב שקורה את המשווא הוא התא (או הגרעין...) למוח האנושי יש הרבה יותר אפשרויות ממה שכל אחד אחר חושב: בין אם ביכולת ניתוח נטונים או בשליטה בתהליכים שמעטים מעיזים לדמיין. כשאתה רוצה להמציא מימנות חדשה תדמיין את הדבר בראשך ואחר כך נשא לבצעה בתנאי מעבדה. אל תשכח שבמקרה הצורך אתה יכול להפוך את השמיים למעבדתך. טלפתיה הילינג וטלקינזיס הפ אפשרויות לכל דבר, האנרגיה שעומדת מאחוריהן היא מעבר לכל דימיון. למעשה אנחנו מדמיינים את האפשרוריות אבל לאף אחד לא היה את האומץ לקחת את האנרגיה הזאת לתחום המדע. יש כל כך הרבה דברים שאנחנו לא מבינים אבל יכולים להבין אם ננסה ונלמד מספיק... אנשים מקבלים את זה שהם לא מבינים אבל יוצאים מנקודת הנחה שגם לעולם לא יבינו... התבונה האנושית, או התבונה בכלל בסיסה בטרוף: מצב כאוטי לגמרי שמתוכו מבצבץ הסדר\ רעיון. הדבר שגורם לאנשים לחיות על פי "חוקים" הוא "מקודדים". מקודדים הם הגבולות והאיסורים שאנחנו מציבים על מחשבותינו: באיזה שלב להפסיק לפתח רעיון או מה לא לפתח... כמו שהפסיכולוגיה המודרנית אומרת, את המקודדים אנחנו מפתחים לעצמנו מילדות עקב אינרקציה ישירה עם הסביבה (אנשים, או עובדות) לא לגעת באש או לא להתווכח עם אמא... המקודדים נטונים לשליטתנו המלאה, אנחנו יכולים לשלוט באמונות שלנו ברגשות שלנו ובמחשבות שלנו... האיסורים שאנחנו עוטים על מחשבתנו ניטנים לשינוי ופריצה... הבעיה היא שרוב האנשים מקודדים את הרעיונות החדשים האפשריים, יש גבול לרמת השינוי שאדם ממוצא מסקים לסבול במחשבתו. במילים אחרות רוב הקוראים של הודעה זאת "יתפלצו" נסו לחשוב על איסור\ מקודד כלשהו ששמתם לעצמכם (קרוב לוודאי בילדותכם) שהוא פשוט כבר לא תקף, ואז להורידו. רוב המקודדים הם לא הגיוניים ואפילו סותרים את עובדות (כל מיני עובדות...) הסיבה שיש לנו מקודדים היא פשוטה: אפילו ליכולת עיבוד הנתונים של המוח האנושי האפשרויות שאיתם אנחנו ניצבים ביום יום הוא גדול מידי. אבל הזמנים הישתנו, ואיתם גם האפשרויות. יש צורך במקודדים שונים. בישביל להתחיל צריך לקבל את הכתוב לההיל כברור מאליוו... דבר שני צריך לחשוב על דרך יעילה לשליטה במקודדים (שליטה עצמית, אני לא דיקטטור פה...) ודבר שלישי על דרך יעילה למצוא את המקודדים שמתאימים לכל תקופה. למקודדים אללו אפשר גם לקרוא בשמות שונים כמו: דרך חיים ראית עולם ותרבות זה נכון שיש הבדל בין מקודד לראית עולם אבל גם יש קשר אדוק. מידי פעם אני רושם דברים שעולים לי לראש... ומידי פעם את מה שאני רושם על דף אני יעתיק לפורום. להודעות האלו אני הקרא "יומן"...

דבר נוסף, בהקשר- יומן

אני לא כותב את מה שאני כותב על מנת ליצור וויכוח... אני זורע זרעים... רבים מתים, אחדים פורחים... אני מבקש להשאיר תגובה רק במקרים הבאים: 1) אתם רוצים ממני משהו... 2)יש לכם רעיון יותר טוב... 3) מה שכתבתי סותר באופן מובהק את מה שאתם מכירים כעובדות.

למעלה