יוסי פתח את הכספת אבל לא לקח את הכסף

lightflake

New member
יוסי פתח את הכספת אבל לא לקח את הכסף

הוא רק הראה להם שהוא יכול אבל מעדיף לא לסכן את התקציב של כולם - בתמורה לזה הוא ביקש עוד 2 חפיסות סיגריות. עכשיו הם הופכים אותו בוילה למלוכלך אבל תכלס הוא לא עשה להם שום דבר רע הם פשוט שכחו שהם נמצאים בתוכנית טלויזיה עם תחרות ומשימות...

lightflake

New member
חלק מהחברה טוענים שהוא עשה את זה

רק כי הוא ראה שהוא תכלס לא מצליח לגנוב את הכסף.. בכל מקרה, סוף סוף משהו מעניין קורה בתוכנית המוזרה הזאת!

ShukyD

New member
ואני טוען שכולם זייני שכל

אוכלי מוח טוחני מים שישבו כבר בשקט רבאק יום שישי בצהריים זה הזמן הכי טוב שמצאתם לריב?! היה לכם שבוע!

cat h

New member
מה היה ומה הסיפור של הכספת?

לכל מי שלא עוקב באדיקות

ShukyD

New member
אז לעקוב בפורום

כתבו על זה כבר יותר מפעם אחת

cat h

New member
תכלס משמעם

ונמאס לי מהקדושה המעונה הערביה, לא סובלת אותה ואת כל המחנפים אליה. ראיתי אתמול ונגעלתי.

ShukyD

New member
תכלס

באה בתור "ייצוג ערבי" וכל הזמן מתלוננת שקשה לה ושזה יותר מדי בשבילה שלא תכנס לנעליים שגדולות עליה שתהיה בנאדם זו הבעיה אצל ערבים, הם חייבים להיות ערבים כל הזמן אני יהודי, אני לא דוחף את זה לכל מקום אני יכול לדבר עם אנשים במשך שנים ובקושי להזכיר או להעלות את זה שאני יהודי אז למה ערבים חייבים להיות ערבים תמיד? תהיו בני אדם!

barak 17

New member
מה הם רוצים ממנו ?

הם צריכים להגיד לו תודה שהוא לא לקח במקום זה לא סותמים את הפה במיוחד שי החפרן הזה... וואי אני מת שמישהו יסתום לו ת'פה כבר

lightflake

New member
מה שיוסי עשה זו גאונות !

הוא הצליח לעבוד גם על כולם וגם על האח הגדול, האח הגדול חייב לתת לו חסינות כי טכנית הוא פתח את הכספת ויכל לקחת את הכסף (הרי אסור להתנגד באלימות) מצד שני הוא לא לקח את הכסף אז האח הגדול לא יכול לקחת חצי מהתקציב לקבוצה. חחח שי עצבני עליו פשוט כי הוא לא מסוגל לחשוב כמוהו

ממש לא ../images/Emo185.gif

הוא זוכה בחסינות ומוריד 50 אחוז מהתקציב במידה והוא לוקח את הכסף לעצמו , הוא לא לקח לכן זה לא נחשב..

shy6

New member
זה פשוט מדהים לראות איך כולם הולכים אחרי שי

הוא סילף לגמרי את הכוונה של יוסי, הרי זה ברור שהוא לא רצה באמת לפתוח את הכספת, זה היה פוגע בו ובבת שלו. אבל לשי זה לא הפריע לצעוק ולסלף עובדות ולהציג את יוסי בתור הרע בסיפור, וכל חסרי עמוד השדרה בבית הולכים אחריו.

למעלה