יופיין של היפות

ע מזרחי

New member
יופיין של היפות

התכנית נקראת היפה והחנון.

אז נעזוב לרגע את הבנים, שלא כולם חנונים באמת אלא סתם עם קשיים חברתיים.

זוכת העונה שעברה, בחורה נהדרת ומפולפלת, אבל לא יפה.

בעונה הנוכחית יש יפה אמיתית אחת - משי (שאגב לא טפשה, למרות העריכה וההצגה שהיא נותנת) ומאי שהודחה.

שתי בנות עם גזרה משגעת, אבל בעלות יופי סביר ולא יותר (שיר ודלית)

ג'ולי ודנית - הן נראות בסדר אבל לא יותר

והשאר - בסדר ולא יותר. מוריה - מלאה ולא יפה. סיגל - אמנם בלונדינית אבל נראית סביר ולא יותר. הודיה - לטעמי לא יפה למרות שיש בה מתיקות, סיוון של ויקטור - לא יפה מבפנים ולא מבחוץ (דניאל הייתה הרבה יותר יפה)

Thumpers

New member
אוקיי... איפה השאלה?

אגב, אני לא מסכימה איתך על זה שאם מישהי מלאה, היא בהכרח לא יפה. שוין.

ע מזרחי

New member
יש מלאות יפהפיות

ויש רזות שגם כשהן עולות במקל (אסתי גינצבורג) נשארות מהממות.

ויש בחורות שאם היו יותר רזות לא היו הופכות ליפות אבל היו הופכות ליותר חתיכות בהגדרה המקובלת של המילה (לא אני המצאתי, אלא התרבות שלנו)

אבל הבנים כן חנונים.

אם אתה חושב שהם לא חנונים, תגדיר חנונים :)

ע מזרחי

New member
Nerd או Geek

בעל ידע רחב, בעיקר בתחומי המדעים המדוייקים, חוץ ממדע גם מדע בדיוני, (כולל פנטזיה), יכולת למידה גבוהה, תחומי עניין מגוונים, אינטלגנט מעל הממוצע, שקדן, עיוור לאופנה ובעל כישורים חברתיים נמוכים.

ממבחני ההדחה מצטיירים חלק מהחנונים כבעלי קשיים חברתיים בלי כל הנלווה לחנוניות. ואלכס מהעונה הקודמת הוא דוגמא מצויינת לאדם שאינו חנון בהגדרה המקובלת של המילה.

NosferatuHelge

New member
יש רק 2 בנות מל המשתתפות שם ש...

אני אישית לא הייתי מגדיר כיפות.

היתר כן יפות, טוב אם הסטנדרט שלך הוא דוגמניות על בינלאומיות אז לא, אבל אם נסתכל על זה ממבט של מישהו מציותי עם רגליים על האדמה, הן בהחלט יפות עד מאוד. גם בתוכנית יש מגמה של להלביש ולתת סטייל סטיגמתי מסוים לבנות, לדוגמה את שיר תמיד מלבישים ומספרים בסגנון של ילדה מפגרת, כשבפועל שיר בסטייל יותר רציני נראית פשוט פצצה, כנ"ל הודיה, אגב.

כמו כן, אני חייב לציין שבאופן גורף הן נראות הרבה יותר יפות במציאות.

ע מזרחי

New member
ראיתי תמונות של שיר בשיער שחור

ולטעמי היא הייתה אז יותר יפה. השיער הצבוע לגוון המזכיר בטלוויזיה שיער שיבה פחות מתאים לה (לטעמי)

בתכנית שמוגדרת בתור "היפה ו..." צריך למצוא בנות יפות. לא בסטנדרט של דוגמניות על בינלאומיות אלא בסטנדרט המקובל בישראל ולטעמי חלק מהבנות לא עונת לתנאי.

קרקלה

New member
הייתי פונה להנהלת ערוץ 10

במכתב דרישה שלא משתמע לשני פנים, שלהבא, משהתחייבו על הבאת נשים יפות לתכנית, חלה עליהם החובה לעמוד בהתחייבותם, או לחילופין - להימנע כליל מלהשתמש במילה "היפה" בשם התכנית, כאילו לא די בשם " והחנון". מן הראוי שמפיקי התכנית יספקו לצופה יבול נשים יפות כמחויב, בטיב שיעמוד למצער בסטנדרט הישראלי המקובל. אף שנדמה כי טענה זו לא תעמוד בביהמ"ש, ניתן לאיים על הערוץ בתביעה בגין הטעייה, כדי להוסיף על כוח הדרישה.
למרבה הצער, התנהלות ערוץ 10 כמוה כהתנהלות כל גוף אחר במדינת העולם השלישי שבה אנו חיים, ויש לשער כי תשובת הערוץ תהא התחמקות, בסגנון "היפות נבחרות גם ע"פ מאפייני אופי" או "לצערינו, לא הופיעו למבחנים מספיק נשים יפות העומדות בסטנדרט הישראלי המקובל". במאמר מוסגר אגיד, שאם אין בנמצא נשים יפות העומדות בסטנדרט המקובל, אין פסול בעיניי ביבוא יפות ממדינות זרות, או בשימוש ביפות שעברו טיפוח גנטי בחוות גידול ייעודיות. זה כאילו מן טאבו שהס מלהזכיר, אך קיימות מדינות שעשו זאת לפנינו בקונסטלציות שונות, ובהצלחה רבה.

ע מזרחי

New member
היפות נבחרות בעיקר על פי יכולת ורבאלית

יפה ושתוקה (כמאמר רוקסן) לא הייתה עוברת את מבחני הכניסה לתכנית כי היפות צריכות לברבר את עצמן לדעת במהלך התכנת ובפרומואים. אבל, בעונות קודמות התמהיל היה מוצלח יותר לדעתי.

ונכון שאין להשוות בין מדינתנו הקטנה וארה"ב, אבל שם היפות יפות יותר מאשר אצלנו,
(http://www.playboy.com/girls/view/jillian-beyor, http://www.askmen.com/celebs/women/models_400/416_leticia_cline.html )

סומברלה

New member
שיר במקור עם שיער שחור ועיניים חומות

אפילו בתכנית היא מורידה מידי פעם את העדשות הכחולות...
מדהים איך קצת צבע משנה בן אדם.

dar dahan

Member
היי לך אם כבר בשיר עסקינן אז

תגיד היא באמת סתומה או שזה מבוים כל העניין איתה?
כלומר אני מנסה להבין, אני לא מצפה חס וחלילה שכולם ידעו דברים על המדינה, אבל היא ודלית באופן ספציפי נראות כאילו הן מבלות להן בחלל וא משהו כזה, במיוחד שיר.

אז הייתי שמח לדעת שמדובר במשהו לא אמיתי כי אם כן המצב של האנושות לא טוב, שיר אם כל הכבוד לזה שאתה מכיר אותה הוציאה את עצמה יותר מדיי טיפשה במהלך התוכנית.

NosferatuHelge

New member
תשובה

כולם ממש משקיעים שעות על גבי שעות בוויכוח על כך האם היא שחקנית או לא, אז אני שמח לשים קץ לכל הנושא ברגע זה.

התשובה היא: שיר היא באמת ילדה מאותגרת אוטנטית. איך זה קרה, למה זה קרה ואיפה היו ההורים - זה כבר לא אליי, אבל מה שבטוח היא רמה אחת מעל (או יותר נכון מתחת) לכל הבנות בקטע הזה.

היא יפה באמת (הרבה יותר יפה ממה שרואים אותה בטלויזיה), חמודה מאוד, אבל פשוט אין שום דבר בראש. שתהיה בריאה, נשמה טהורה.

innocence

New member
דווקא דלית לא משדרת לי "טיפשה"

באותו מובן שיר משדרת את זה..
נראה כאילו דלית היא פשוט בורה, אולי לא האדם העמוק ביותר, ואולי לא המשכיל ביותר, אבל לא קלולס לחלוטין בכל הנוגע לחיים ולהתמודדות איתם.

golden god

New member
סיוון השתתפה בתחרות מלכת היופי

ולכן מתאימה בהחלט להגדרה של יפה. כמובן אסור לשכוח שגם שם יופיין של המועמדות הוא בעיני המתבונן.

memee2

New member
לדעתי רק

הודיה, דניאל, נטלי ומוריה לא יפות. השאר הורסות. במיוחד ג'ולי, סיוון ודנית.

למעלה