יוצאים לדרך חדשה

יוצאים לדרך חדשה

תודה לכל הרוכבים והרוכבות על הצטרפותכם לפורום אופניים החדש. בימים אלו עסוקים אני וצוות "תפוז" בסגירת פרטים אחרונים לקראת העלאתו לאוויר של הפורום. כפי שכבר ראיתם, פורום זה בנוי בתחכום טכני המאפשר גלישה נוחה יותר, מהירה יותר, ומעניינת יותר. לפורום עמוד ראשי ובו קטגוריות שונות. בעמוד הפורום, התנועה המהירה והנוחה מאפשרת קריאת תכני הודעות וצפייה בתמונות מצורפות, ללא פתיחת חלון חדש. שירשור הודעה מעביר אותה לראש העמוד ובכך נמצאים הדיונים החמים תמיד בראש הפורום. בקיצור, כמילות הפתגם הידוע: "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים". אז ראו בפורום מקום מפגש חברתי של הקהילה ונצלו אותו ככלי לקידום ענף הספורט היקר ללבנו וכפלטפורמה לחיבור כל שלוחותיו. אך אל תשכחו שאנחנו כאן בשביל בכיף. רפי

silkim

New member
סילקים בשטח!

GUESS WHO´S BACK! רפאל היקר! בשם מועצת חכמי הבורה (בור מסוג נקבה אשר ניתקלים בו בחושך) וחבריה: אסתי אר, אודי פרוג´קט, גבי פישר, ואנוכי הרמה"ם זצקל"א כבוד הרב סילקים אשר יושבים מסובים במעונם אשר בשביל הצינגל´ה טרק 18, אנו מאחלים לך ולפורום החדש הצלחה, וגלישה מהירה - מעלה! למען הצלחה ונגד עין הרע - תלה בפתח הפורום את הברכה המצורפת

../images/Emo151.gifתודה למועצת החכמים

באמת תודה, רק שפיתאום נזכרתי שראיתי אצלך בבית קנונדייל

טימון1

New member
מצויין, סוף סוף אלטרנטיבה

ואפילו יש פירגון מהצוות הישן אבל אני מקווה שפה תהייה מונרכיה ולא דמוקרטיה מיותרת, בהצלחה.

nivna1

New member
כל הכבוד ובהצלחה

המון בהצלחה ומזל טוב על הפורום החדש !!!! עושה רושם שאלוהים באמת ביקר כאן בפרטים הקטנים !!! ניב

ivenewo

New member
יוצאים לדרך חדשה

תודה לכל הרוכבים והרוכבות על הצטרפותכם לפורום אופניים החדש. בימים אלו עסוקים אני וצוות "תפוז" בסגירת פרטים אחרונים לקראת העלאתו לאוויר של הפורום. כפי שכבר ראיתם, פורום זה בנוי בתחכום טכני המאפשר גלישה נוחה יותר, מהירה יותר, ומעניינת יותר. לפורום עמוד ראשי ובו קטגוריות שונות. בעמוד הפורום, התנועה המהירה והנוחה מאפשרת קריאת תכני הודעות וצפייה בתמונות מצורפות, ללא פתיחת חלון חדש. שירשור הודעה מעביר אותה לראש העמוד ובכך נמצאים הדיונים החמים תמיד בראש הפורום. בקיצור, כמילות הפתגם הידוע: "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים". אז ראו בפורום מקום מפגש חברתי של הקהילה ונצלו אותו ככלי לקידום ענף הספורט היקר ללבנו וכפלטפורמה לחיבור כל שלוחותיו. אך אל תשכחו שאנחנו כאן בשביל בכיף. רפי
איזה נתונים צריך לוודא לגבי ציר מרכזי אופניים ואיך זה רשום , מקווה שהשאלה ברורה , לא רוצה להזמין ולקבל משהו לא מתאים , תודה

למעלה