יותנן- בבקשה תקרא את זה

יותנן- בבקשה תקרא את זה

היי, אני יודעת שזה מוזר שאני פונה אלייך ועוד לפני כל כך הרבה אנשים, אחרי הכל- פורום זה לא המקום האידיאלי להתוודויות שכאלו. אני פשוט מרגישה שיש דברים שכדאי שתדע וכמה שיותר מהר, כי אני לא יכולה לעבור עוד יום בידיעה שאתה לא יודע על רגשותיי. אני אוהבת אותך. כן, פשוט אוהבת. לא יכולה לשכוח את היום הנפלא שבו הכרתי אותך והסתכלתי לך בעיניים בפעם הראשונה. אולי העובדה שלעולם לא נוכל להיות ביחד, מפני שהעולם לא נותן לנו את האפשרות, גורמת לי להיות אנונימית ולא לומר לך מי אני באמת. אבל אני מקווה שעמוק בלבך אתה יודע מי אני, כי אני יודעת שיש חוט אחד, דק כמה שהוא, שמקשר בינינו. אוהבת אותך!! שלום והפעם באמת...

porsh

New member
יונתן ....

אם אתה כבר פה .. רציתי לשאול איפה אתה גר? וגם אם אמרת את זה בבלוג אחי אני פשוט לא רואה בלוגים אין לי סבלנות

ayeltush1

New member
יהונתן בן 18 מרעננה...יהונתן כנס

נעים להכיר אני אישתו חח יהונתן נכון שהתחתנו?...(אל תייבש אותי חח) וקיבלת תתמונה שלי ?........ יהונתן מתה עלייך בטרוף מעריצה מספר 1 שלך חח לאב יו יהונתן חח באהבה איילת

ayeltush1

New member
באמת מי את ?... אני אישתו חח

רציני מזה היה אמור להיות מצטערת שאני מתערבת את רצינית למה שאת אומרת מה סתומרת נפגשתם ואתהבת בו לא הבנתי ממש .... אבל מה לעשות גם אני מאוהבת קשות ביהונתן חח יהונתן מושלם שלי מתה עלייך וזאת אהבה בלתי אפשרית לכולנו לו רק לך יהונתן מתים עלייךךךךךךךך

למעלה