יותר קטע של אהבה אסורה..

1sniper1

New member
יותר קטע של אהבה אסורה..

אני לא יודע אם השאלה מתאימה לפורום, אך בכל זאת אשמח לשמוע את דעתכם בנושא. מה דעתכם על רגשות כלפיי אחות של חבר טוב? אתם בעד או נגד העניין? אם הייתם מרגישים משהו כלפיי אחות של חבר טוב, הייתם מנסים להיכנס איתה לקשר, או שמבחינתכם זה דבר פסול מראש? אם הייתם מגלים שחבר טוב שלכם פיתח רגשות כלפיי אחותכם, איך הייתם מגיבים/מרגישים?

השאלה אם האחות נשואה...

מה רע בקשר עם אחות של החבר ? כל עוד היא בגיל המתאים ? דווקא אני אהבתי שהחברים של אחי הגדול התחילו איתי, חברה אחרת שהיתה לי התחתנה עם אח של חברה שלישית שלנו והם חיים באושר ועושר עד עצם היום הזה... אז בהצלחה.

1sniper1

New member
היא לא נשואה

ויש ביננו פער של שנתיים. הדבר היחיד שמונע ממני לעשות משהו זה העובדה שהיא "אחות של חבר", ויש כאלה שאצלהם זה נחשב ל-אסור-, חוק בל יעבור

אם כך אז לך על זה...ובהצלחה!

אלה בד"כ קשרים מוצלחים...מעין "הכל נשאר במשפחה" ללא גילוי עריות

בהצלחה

אולי כדאי לשאול את דעתו של החבר לפני ולקבל את בירכתו. לא יכול להזיק.

1sniper1

New member
הדליפו לי שכנראה

החבר גילה ויודע, אבל אין לי הוכחות לכך. בנתיים אני קצת בנתק ממנו מאז שזה קרה, ועצם העובדה שהוא לא מתקשר לברר "מה קורה?" רק מאששת את זה

סנייפר

יקר. הכי פשוט זה לפנות אל החבר ולשאול אותו אם הוא נותן לך רשות להתאהב באחותו. אחר כך בכלל נשאר לבדוק אם אחותו תתאהב בך. וחוץ מזה הדבר היחיד שחשוב שתזכור תמיד זה שהיא אחות של החבר הכי טוב שלך וגם אם הקשר ייגמר חשוב שייגמר יפה. שלא תאבד אהבה וחבר. חבל. בהצלחה

1sniper1

New member
וזו אחת הסיבות שאולי כדאי לוותר

אם הקשר ייגמר ואחד הצדדים ייפגע, הקשר עם החבר ייהרס

1sniper1

New member
היא לא נשואה

ויש ביננו פער של שנתיים. העניין הוא שיש כאלה שיגידו שקשר כזה הוא פשוט -אסור-, חוק בל יעבור

סניפר בשבת אני עונה רק לשאלות קלות!

אני מבין שחבר שלך לא מתלהב מהעניין ולדעתי אתה צריך לדבר איתו על זה.... לא הבנתי מה אחותו חושבת על העניין היא בכלל מעוניינת ? אגב גם היא יכולה לדבר עם אחיה. ברור שאם היא לא מעוניינת עדיף בנסיבות האלה לרדת מהעניין. שיהיה בהצלחה ג'ונס

1sniper1

New member
אז ככה

אני לא בטוח שחבר שלי באמת מודע לעניין. חוץ מזה שאם הוא היה כועס מזה אז הוא כבר היה עושה לי "שיחת הבהרה" או שאחד החברים האחרים היה מדבר איתי (גם אם הוא יודע, אני לא אמור לדעת מזה כי מישהי הדליפה לי את המידע בתקווה שיהיה לי יותר קל) אחותו נמצאת איתי בקשר חלקי (מדי פעם הודעות באיי.סי) וכל פעם שאנחנו מתראים (לא בדייטים אלא מפגשים מקריים בהחלט!) זה נגמר בצחוקים, בחיוכים ובהרגשה טובה ונעימה לפני כשבוע ניסיתי להוציא את המספר שלה מחבר שלי כדי להזמין אותה למסיבה. חבר שלי התפלא לשמוע זאת אך אמר לי שהוא לא זוכר את המספר שלה וגם ככה אין לו את המספרים של האחיות שלו (ואני בהחלט מאמין לו כי הוא פשוט כזה) והפנה אותי לאחות אחרת (שיש לי את המספר שלה מסיבות אחרות). בכל אופן, בסוף הצלחתי לדבר איתה והיא נענתה להזמנה, אך בסוף נאלצה לוותר מסיבה מסויימת

אתה יכול להסביר לי מה זה :" זה נגמר

בצחוקים, בחיוכים ובהרגשה טובה ונעימה "...לא, כי אני מתחילה להתחרמן כאן

1sniper1

New member
חחחחחחחחחחחח

אני יכול לומר בוודאות שאני מעלה לה חיוך על הפנים ואני יכול להיות לומר ב200% שאחרי שאני רואה אותה אני מרגיש ב"high"

למעלה