יו דנדש המקום הזה

אולה *

New member
טילי, אני כ"כ רוצה להיות פה

וזה יקרה יום אחד, מקווה ששתינו נהיה בהריון ביחד.
אולה.

אולה *

New member
תאמיני לי, אני לא אתנגד ../images/Emo3.gif

יש רק כמה מכשולים בדרך. נעבור גם אותם. מה איתך? התחלת לחפש עבודה?

עוד לא התחלתי לחפש ../images/Emo4.gif

מקונן בי החשש, שמא תגיע הצעה שיהיה לי חבל לוותר עליה, ואאלץ להשאיר את שגיא אצל מטפלת...

אולה *

New member
סיגלי, אבל יום זה יגיעה,

ותצטרכי להשאירו עם המטפלת. חוץ מזה חיפושי העבודה בימינו לא כמו שהיו לפני שנתיים. פיטר עכשיו מחפש, ומרגישים את ההבדל מצוין. לפני שנתיים היו לו 4 ראיונות ביום, עכשיו - בקושי אחד בשבוע.

כן, אני יודעת שהיום הזה יגיע...../images/Emo7.gif

והמחשבה מביאה אותי לדמעות... יש לנו חבר טוב, שגם נפלט מחברת היי-טק, והוא מובטל כרגע ולא מחפש עבודה (אמו חולה והוא החליט להתמסר לטיפול בה). שתינו קפה ביחד היום, וראיתי איך הוא נוהג בשגיא (במיומנות, בטחון, אהבה) ואמרתי לו, שאם הייתי יכולה לשלם לו משכורת גבוהה, הייתי שוכרת אותו להיות מטפלת לשגיא. אם אמא שלו היתה בריאה, הייתי משאירה את שגיא איתה...אני כ"כ אוהבת אותה, והיא התאהבה בשגיא ממבט ראשון...אם, אם, אם ואם...אם לסבתא היו גלגלים....

מזל-טוב על ה- ../images/Emo82.gif החדש

לטילי ולחברי הפורום, ברוך בואכם לפרדס מאחלת שהמעבר יביא איתו גל של הצלחות ונהירה המונית מפורום פוריות
מרב

עמית@

New member
קצת באיחור אבל כמובן חייבת לברך

שיפרח ויגדל הפורום כמה שיותר- מחכה עד כלות להיות פה כבר עמית

נטאשה

New member
מצטרפת למברכים ../images/Emo42.gif ../images/Emo25.gif ../images/Emo79.gif

מאחלת לכולם שהות נעימה בתפוז (הרבה הרבה יותר נחמד כאן....) ומקוה להצטרף אליכם ביום מין הימים דלית

yaelhul

New member
לכל בנות פורום פוריות - תפילה ../images/Emo63.gif

תמיד שמעתי בפורום פוריות שאחרי הרבה טיפולים כושלים שווה לעבור בי"ח, כיוון שיתכן ומשנה מקום משנה מזל... לכבוד מעבר פורום ה"אחרי" לשכנות קרובה, מאחלת לכולכן מעבר מהיר אלינו (כן, נקלוט כאן בלי שום בעיה גלי עליה המוניים. לא צריך להתחשב ולהגיע בהדרגה, ממש לא). מאחלת גם לבנות ה"אחרי" שההגירה בין הפורומים תהיה חד צדדית בלבד, ולכולנו - שהמשך השנה יהיה בסימן פריחה התפתחות ולבלוב. יעל

אולה *

New member
מה, לא צריכים אשרת כניסה?

לא נכון, חייבים - בטן יפה!
נמשיך לגדל, אין ברירה.

מרב.

New member
ברוכים הבאים לפרדס ליד השוקת../images/Emo146.gif

מאושרת לראות שהדרך התקצרה מבית אחד לבית השכן, מקווה שלרוח החג של בט"ו בשבט תהיה השפעה חיובית וחיונית על ההריוניות החדשות (שיעברו במהירה את השלבים הראשונים המפחידים), על ההריונית הוותיקות (שיתכוננו לשינוי הסטטוס ושישמרו על עצמן) ועל אלו שבדרך, שעוד מתקשות להיפרד מהמזרקים
הרבה אושר ושימחה למעבר המרגש, ומי יתן ונתבשר על שלל בשורות- הן לידות טריות והן הריוניות חדשות... מרב

ליברה*

New member
מצטרפת לברכות ../images/Emo48.gif

ביחד עם כל השמות המוכרים והאהובים שמלווים בדרך. מי ייתן והפורום הזה יביא עמו מזל וברכה לכל ההריוניות - שיהיה לכן הריון קל ובריא ומשעמם. ולכל ההריוניות שבדרך, חברותי מפורום פוריות - מי יתן ש"נידבק" באנרגיית התינוקות ונצטרף בהקדם.

עידית ד

New member
ת´חדשו ../images/Emo142.gif ../images/Emo142.gif ../images/Emo142.gif

גם אני רציתי לאחל לפורום הנפלא הזה הרבה מזל טוב על הבית החדש. זה בית יפה ונעים. יש לי חלום קטן, ובחלום אני רואה את נועם@בת עומדת בראש עם בטן עגולה, ואחריה שורה של בנות פורום פוריות וכולן עם בטן שצועדת לפניהן, יש בנות אמנם עם בטן קטנה יותר וכאלה עם בטן גדולה יותר (אבל את הרעיון הכללי הבנתם...), וכולנו מתפקדות אחת אחת לפי התור בפורום הנפלא שלכם. בגלל שזה החלום שלי, אני השניה אחרי נועם אז סילחו לי...
אמן! עידית

נועם@בת

New member
עידיתי, הבאת לי ת´דמעות לעינים

אוהבת את החלום שלך, ועובדת עליו קשה עם 4 ארוחות ביום, ושתי כפיות אצות שרופות
תוך כמה חודשים אני כאן, אחרת חבל"ז
מלא התרגשות נועם

למעלה