יו2 ה-להקה השולטת ב20 השנה האחרונות

KING OF POP

New member
יו2 ה-להקה השולטת ב20 השנה האחרונות

מישהו יודע כמה אלבומים מכרה הלהקה במשך כל השנים??

Tabasco

New member
המנהלת לשרותך ../images/Emo108.gif

הם הוציאו עד היום 14 אלבומים, לא כולל אוספים שונים. האלבומים הם: Boy -october 1980 October -october 1981 War -1983 Under a blood red sky -october 1983 The unforgettable fire -1984 Wide awake in America -July 1985 The joshua tree -march 1987 Rattle and Hum -1988 Achtung baby -November 1991 Zooropa -july 1993 Pop -march 1997 The best of 1980-1990 -november 1998 Million dollar hotel -march 2000 All that you can´t leave behind -october 2000

kuziel

New member
הערה קטנה

הפסקול: Million dollar hotel -march 2000 הוא לא אלבום של יו-2 יש שם שלושה שירים של יו-2 ועוד כמה של המיליון דולר הוטל בנד שרק בונו שותף בה בתור סולן וזה לא נחשב אלבום שלהם גם באתר הרשמי שלהם זהו

roeeko levi

New member
של בונו

בונו כתב את כל השירים באלבום הזה חוץ מאחד,Bono ו- The Edge הלחינו את כולם, אומנם זה לא נקרא אלבום של U2 אבל זה בהחלט יצירה יוטואית בונואיסטית טהורה

כן, אם את מחשיבה את האלבום הזה,

"מלון מיליון הדולר", את צריכה להחשיב גם פרוייקט כמו Passengers לדוגמא.

אם כבר מדברים על פסקולים

איך קוראים לשיר של יו טו בפסקול של "עיר של מלאכים" ? ?? ??? ???? ????? ???? ??? ?? ?

If god will send his angels

מהאלבום פופ, מופיע שם בגרסא קצת שונה. הם גם הופיעו בפסקול של באטמן לנצח,דייב עשה עם שינייד אוקונר את The Captive ו...הממ, יש עוד אבל אין לי כוח.

kuziel

New member
כן אבל....

בעמוד הראשי של האתר מעל קו הזמן יש תמונות קטנות של כל האלבומים ומלון מיליון הדולר לא מופיע שם

Tabasco

New member
אוקיי ../images/Emo108.gif

יו ביט מי
ארבעה עשר שלושה עשר אותו דבר... לא? (לא!) לא נורא...

../images/Emo20.gif-בקרוב-../images/Emo20.gif

15!!!
או בעצם 14?
בכל אופן האלבום הבא- אחרי הגרייטסט היטס, יהיה פאנק רוק.
(לפי
בונו
)סתם שתדעו......

bonowoman

New member
מתי הוא אמר את זה???

נראה לי שהוא שאל כמה המ מכרו ולא כמה המ הוציאו....

bonowoman

New member
תודה ניצנ!

שהזכרת לי את הדיסק הזה... אני מוספיה מידע עליו באתר ה-U2 החדש שלי

Tabasco

New member
אני אשמח ../images/Emo108.gif

אם כשתסיימי את האתר תפרסמי את הכתובת שלו ואני אוסיף את זה לרשימת הקישורים של הפורום. כולכם מוזמנים אגב, לתת לי לינקים מעניינים ואני אוסיף אותם בשורת הקישורים.

roeeko levi

New member
אלבום נוסף...

האלבום הראשוןש-U2 הוציאו - לפני BOY - נקרא U-123 והוא כולל 4 שירים

למעלה