ייבוא זהב מסין

gilz01

New member
ייבוא זהב מסין

שלום,

אני מעוניין להקים עסק של ייבוא. חשבתי לייבא זהב בתור התחלה והתעניינתי לגבי הפרוצדורה של ייבוא מסין והתהליך שהטובין עובר בארץ. יש אתר או מדריך שיוכל לסייע לי?
בנוסף, האם לדעתכם התהליך כדאי? יש מקומות אחרים שעדיף לייבא מהם? האם עדיף לדעתכם לייבא דווקא זהב? יש שוק לדעתכם לחומר הזה?
זה ממש גישוש ראשוני שלי לגבי הייבוא בכלל

תודה :)

חיה בר

New member
ייבוא זהב מסין

גיל שלום רב,
מברכת אותך על החלטתך להקים עסק של ייבוא.
בתור יבואן מתחיל, ייבוא של זהב מסין או מכל מדינה אחרת בעולם היא התחלה אפשרית אך לחלוטין סבוכה הדורשת ידע רב במספר תחומים.לטעמי, לא מומלץ.
אכן יש אתרים באינטרנט הדנים בייבוא הזהב ומהם אפשרי ללמוד.
אני אישית מאמינה שלכל תחום בייבוא / בייצוא יש את הלקוחות המעוניינים במוצר זה או אחר.
מאחר ומדובר על "גישוש ראשוני שלך לגבי היבוא בכלל", ממליצה לך לקבל הדרכה וייעוץ מאיש מקצוע כדי שתלמד את המושגים הבסיסיים בעולם הייבוא בכלל והדבר יקל עליך בתהליך עצמו בעתיד.
אילו תחומים נוספים עשויים לעניין אותך ביבוא מסין או מכל מדינה אחרת בעולם?
ברכה והצלחה לך.
www.hayabar.co.il

gilz01

New member
ייבוא מסין

אהלן חיה תודה על מענך ..
את חושבת שיבוא זהב הוא עסק משתלם? או בכלל יבוא בכללי? ולמה לטעמך זה לא מומלץ אשמח שתפרטי.
התחום הנוסף שעשוי לעניין אותי ביבוא מסין הוא בגדים, אך השאלה שלי אם זה משתלם בכלל? כי נראה לי יש ביקוש רב ליבוא בגדים מסין או מכל מקום אחר בעולם, איך אני מברר מאיזה ארץ הכי כדאי לייבא?
והאם יש לך רעיונות נוספים שאפשר לייבא מחול לארץ?

חיה בר

New member
ייבוא מסין

שלום רב לך
מאחר ותחום היבוא הינו חדש לחלוטין עבורך, אני מציעה לך כשלב ראשון בתהליך זה , להחליט מהו סוג הסחורה/הטובין אשר מעניין אותך ותאהב לעסוק בו.
לאחר מכן, מומלץ לקבוע פגישה עסקית כדי להאיר דרכך בתחום ולהדריך אותך.
אתה מוזמן ליצור עימי קשר טלפוני בנושא.
יום טוב

gilz01

New member
ייבוא

חיה אני רואה שיש לך ידע רב בתחום זה.. אשמח ללמוד מימך אני מאוד נחוש להצליח בעסק הזה יש בי קצת פחדים שזה לא יצליח אשמח לייעוצץ

חיה בר

New member
ייבוא

שלום רב,
אתה בהחלט מוזמן ליצור איתי קשר טלפוני ו/או באמצעות הדוא"ל המופיע.

שבוע טוב ומבורך
חיה

afikiminfo

New member
לגבי ייבוא זהב

גיל שלום,

ברוך הבא לעולם של היבוא. זהו עולם מלא (תרתי משמע).

לגבי זהב, הייתי מציע לך לבדוק היטב לפני שתתחיל את התהליך היות ומדובר בחומר גלם מאוד בעייתי - עד כמה שאני זוכר, יש צורך לעבור דרך מכון התקנים, מפאת שוויו של הזהב, תזדקק מן הסתם לשרותי בלדרות מאובטחת.

נושא נוסף עליו עליך לתת את הדעת הוא הסכום הראשוני אותו עליך להשקיע כדי לרכוש את הזהב (מחיר גרם זהב בבורסה היום הוא כ 34 דולר).

לבסוף, כל המאמץ הנ"ל לא משתלם אם אין לך את היכולת למכור את המוצרים. אחת השאלות הראשונות שאני שואל לקוחות היא "האם יש איך למכור/לשווק את הסחורה?"

גילוי נאות: העסק שלנו עוסק באיתור יצרנים וחניכה ביבוא.

בהצלחה,
אלי ששון
אפיקים מידענות וייעוץ
054-4279115
[URL='http://www.afikim.biz']www.afikim.biz[/URL]

gilz01

New member
ייבוא

שלום אלי תודה על מענך ..
יש לך רעיונות איך למכור ולשווק את הסחורה?
ומה הוא הסכום הראשוני לדעתך שעליי להשקיע כדי לרכוש זהב?
האם זה עסק משתלם בכלל ייבוא בכללי? כדאי להכנס לזה? אשמח שתפרט לי עוד
חשבתי גם על ייבוא כלבים לפתוח בית גידול אם יש לך ידע בעניין אשמח לדעת גם את התהליך של זה והאם זה משתלם..
אני ממש נחוש לעסק הזה אי מאוד רוצה להצליח ..

afikiminfo

New member
תשובות

גיל שלום,
לגבי מכירות וייבוא בכלל, "דרך המלך" היא קודם לעסוק בתחום כולל מכירות. זאת, כדי להכיר את התחום:
איזה דגם נמכר יותר?
מי הלקוחות העיקריים?
מה נחשב מחיר יחידה סביר ובכמה אפשר למכור?
אחר...

מניסיון רב שנים בתחום הייבוא, ראיתי כאלה עשו בוננזה מייבוא. מנגד, ראיתי גם כאלה שייבאו מוצרים מצויינים ולא ידעו לשווק אותם. לכן, חשוב להיות בתחום עוד טרם הייבוא.

בנוגע לזהב, לא הייתי ממליץ היות ומדובר במוצר שמושפע מכל מיני פרמטרים שאם אינך מצוי בתחום, אל תתחיל.
בית גידול לכלבים - הייתי ממליץ לך להתחיל קודם בקטן ולראות איך אתה מסתדר עם כלבים מקומיים. כך תראה איך אתה משתלב בתחום. אם תרצה אחר כך לייבא, קח בחשבון שתצטרך לעבור דרך השרותים הוטרינריים (משרד החקלאות) עם הכלבים אחרי חיסונים ואישורים מארץ המקור כדי להיבדק כאן בארץ.

אם יש עוד שאלות, תוכל לשאול כאן או באימייל.

בהצלחה,
אלי

gilz01

New member
בית גידול לכלבים

אהלן אלי שבוע טוב ומבורך, מעריך את עזרתך.
אני מסתדר עם כלבים אני מאוד אוהב כלבים.
אוקיי נגיד עכשיו אני רוצה להתחיל עם כלבים מקומיים ,אתה יכול להגיד לי את הדרך שאני צריך לעבור ולעשות ומה הפרוצדורה של זה? מה הסכום ההתחלתי פלוס מינוס שאני צריך?
האם בכלל כדאי להתעסק בזה? יש לזה ביקוש?

תודה גיל

afikiminfo

New member
בית גידול לכלבים

גיל שלום,
לפני פתיחת עסק, יש להכין תכנית עסקית שתהיה הבסיס לפעילות העסק שלך. בגדול, יש בה את הרעיון לעסק, התנהלות צפויה, מודל רווחים, הוצאות צפויות, הכנסות צפויות ועוד....
אף אחד לא מבטיח שהכל אחר כך יהיה לפי התכנית. אבל, היא אמורה להתוות לך את הדרך לפעילות.
לגבי בית גידול לכלבים, עליך להזין לתכנית העסקית את העלויות של:
מקום (1) - תצטרך לברר עלות שכירות, ארנונה, תשלום לעיריה/מועצה.
מקום (2) - תצטרך לברר אבזור למקום. הכוונה לכלובים, הקמת משרד, שרותי אבטחה וכדומה..
אבזור - מחשב, ציוד לכלבים (לדוגמה, שוקת לכלב), תאורה....
ציוד מתכלה - מזון לכלבים.
וטרינר - בדוק עלויות.
מוניטין - האם להעסיק אדם עם מוניטין בתחום (יכול להביא לקוחות) או שכבר לך עצמך יש.
לגבי הכנסות, מעבר לטיפול בכלבים, תוכל למכור מזון, תוספים ואביזרים לבעלי חיים, להעביר חוגי או שיעורי אילוף ועוד..

תפקידך הוא לכתת רגליים ולבדוק את העלויות של הכל. כידוע, העלויות משתנות לפי מקום גיאוגרפי, הזדמנויות עסקיות, אחר... אחרי שתהיינה לך תשובות, החשבונות האלה אמורים לתת לך אומדן לגבי הוצאות והכנסות.

לבסוף, אחרי שתרים את הנ"ל תוכל לחשוב על ייבוא כלבים. סביר להניח שתרצה לייבא אביזרים, תוספים, מזון לבעלי חיים לפני שתייבא בעלי חיים.

לגבי הולך או לא, קשה לי לענות לך. הדרישה לזה תלויה במקום הגיאוגרפי, במצב השוק ובעוד כמה פרמטרים.

בהצלחה
אלי ששון
054-4279115

gilz01

New member
מוצרים

אהלן אלי ועל איזה מוצרים מצוינים דברת שאנשים ייבאו מחול ולא ידעו לשווק?

afikiminfo

New member
מוצרים

גיל שלום,

מוצרים מכל מיני סוגים - טיפוח, הלבשה, כלי בית ואחרים.

אדם חכם אמר לי פעם שמה שקובע אינו המחיר אלא המכירה. כך שלא תמיד אפשר להאשים את המחיר. קח לדוגמה את משקה הקולה המפורסם ביותר - עולה יותר מכולם ומוכר הכי הרבה. חשבת פעם למה?

בהצלחה,

אלי ששון
054-4279115

למעלה